IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Цената на предлагане е фиксирана 4.5 лв., която беше определена от продаващите акционери на база на търсенето от международните инвеститори. Разпределените акции са както следва: - За местни клиенти – 15% от капитала при получените заявки за 2,52 пъти презаписване - За чуждестранни клиенти – 10% при получени заявки за 1,53 пъти презаписване Всички лимитирани поръчки с цени под цената на предлагане не бяха удовлетворени.
    Информация за разпределените акции ще бъде изпратена до Инвестиционните посредници, а сделките с които новите акционери ще придобият акциите си ще бъдат сключени на БФБ на 17 декември 2007.
    Не е препоръка за покупка или продажба на акции.

    Коментар


    • http://ccbank.bg/display.php?page=ipo_zhb

      Коментар


      • Първоначално изпратено от franky4fingers
        Mostovak, otkade tova info bre ... ?
        IP-to li ti go dade ???
        От виното и ракията от снощи...

        Коментар


        • Mostovak, otkade tova info bre ... ?
          IP-to li ti go dade ???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mostovak
            3-пъти презаписване.
            а удовлетворението 100% ли ще бъде? като при Агрия
            това е важното

            Коментар


            • 3-пъти презаписване.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hribol
                Първоначално изпратено от meto76
                Щом до сега не са се похвалили, явно няма презаписване.Аз по скоро се чудя дали не сме изправени пръд първото неуспешно записване. Крайно време е.
                Че те приемаха да снощи ( 17:00 ) поръчки. Кога да се похвялят. Пък и опита ми показва, че ще се похвалят, когато всичко е готово. Полза от предварителни приказки няма. Според мен ще има презаписване, но колко не мога да гадая. Във всички ваши приказки забравяте чуждите играчи. Те са ключа от палатката.
                Но ще изчакаме и ще видим, когато извадят резултатите.
                Направо са си ключа към кенефа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от meto76
                  Щом до сега не са се похвалили, явно няма презаписване.Аз по скоро се чудя дали не сме изправени пръд първото неуспешно записване. Крайно време е.
                  Че те приемаха да снощи ( 17:00 ) поръчки. Кога да се похвялят. Пък и опита ми показва, че ще се похвалят, когато всичко е готово. Полза от предварителни приказки няма. Според мен ще има презаписване, но колко не мога да гадая. Във всички ваши приказки забравяте чуждите играчи. Те са ключа от палатката.
                  Но ще изчакаме и ще видим, когато извадят резултатите.

                  Коментар


                  • Ужасявам се като гледам колко завист, злоба и дребно балканско мислене има в тази държава . Бог да пази България

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от малката сестра
                      тук нещата ще са надолу
                      ако не веднага,то кагота спрад от хима да си купуват акциите сами
                      Нема да се пуашиш к....
                      Докато има пенсионни фондове свързани с групировката и договорни фондове с банката на групировката "винаги ще има утре" за акциите на хим, цкб, храните и т.н.

                      Коментар


                      • тук нещата ще са надолу
                        ако не веднага,то кагота спрад от хима да си купуват акциите сами

                        Коментар


                        • Аз мисля, че ще е 3 пъти, но за дребните спекуланти ще бъде повече. Успехи
                          Глупавите хора се учат от собствените си грешки, а умните от грешките на другите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя
                            Ще се радвам да има презапис. Това ще покаже че на пазара има още парички за прелапване от хитрите спекуланти , а и моите позиции ще изглеждат толкова евтина на този фон.
                            Спомените ме връщат във времето когато Каолин се презаписа при цена 13,50 и това ми вдъхна увереност да си удвоя теглото на Монбат в портфейла при цена 9,50
                            да перспективите за пазара като цяло изглеждат по реалистични когато има сложени сериозни пари

                            Коментар


                            • Ще се радвам да има презапис. Това ще покаже че на пазара има още парички за прелапване от хитрите спекуланти , а и моите позиции ще изглеждат толкова евтина на този фон.
                              Спомените ме връщат във времето когато Каолин се презаписа при цена 13,50 и това ми вдъхна увереност да си удвоя теглото на Монбат в портфейла при цена 9,50

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от meto76
                                Щом до сега не са се похвалили, явно няма презаписване.Аз по скоро се чудя дали не сме изправени пръд първото неуспешно записване. Крайно време е.
                                е няма да е и този път
                                за обява на резултатите си пише - 15.12.
                                презаписа ще бъде повече от 2 пъти
                                честито на CHIM!
                                Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                                Коментар

                                Working...
                                X