IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от мечо
    100% е това е лошо
    няма презаписване, само записване
    Абе хора, за пореден път ме учудвате.
    Не вярвате на официалното съобщение на посредника, а вярвате на анонимен човек от форума, който на всичкото отгоре твърди, че в понеделник, ще си има акциите в КОБОСА, при условие че вальора на прехвърлителната сделка е в сряда.
    Освен това искам да съобразите още нещо. Презаписването е изчислено на база заявки НАД цената на отсичане. Т.е. над 4,5 .Аз чух че имало доста между минималната и 4,50. Вероятно реалното презаписване доста различно.
    Моето предложение е , да се обадите в понеделник на посредниците и да си научите алокацията, вместо да гадаете тук.
    И да не си чакате зареждане в КОБОСа още в понеделник.

    Коментар


    • 100% е това е лошо
      няма презаписване, само записване

      Коментар


      • Споко . Мен са ме удовлетворили на 50 % . Явно ЦКБ са проявили избирателност.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoKoLoV
          Уж презаписване уж 25% 42 мил акции.Ей тука в таз България докато има
          Дезинформатори така ще е.Дезинформацията е голямо нещо.
          Незнаеш до последния момент в какво участваш до като накрая не ти приберат парите.Това не е прозрачен пазар и почти всеки голям може да манипулира пазара.Което е пародия.
          Въпроса е че днеска официялното съобщение на БФБ е за 2.5 презапис, а дезинформаторите са в форума

          Коментар


          • Абе Вие умора нямате ей...

            До понеделник

            Коментар


            • Уж презаписване уж 25% 42 мил акции.Ей тука в таз България докато има
              Дезинформатори така ще е.Дезинформацията е голямо нещо.
              Незнаеш до последния момент в какво участваш до като накрая не ти приберат парите.Това не е прозрачен пазар и почти всеки голям може да манипулира пазара.Което е пародия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Super Стар
                Първоначално изпратено от nino
                Току-що ми се обадиха от Бенча изпълняват ми заявката на 100%. Все пак ЦКБ са си запазили правото на промени. Да знаете, че няма презаписване !!!
                Бенча може би са с връзки
                Е,то вързки,връзки амааа чак пък толкова ... от 2 пъти презаписване на 100 % удовлетворяване ... лошо,лошо аз си сметнах колко пари ще ми трябват,за да запиша акциите при 2 пъти презаписване и днес си купих акции с останалите и сега какво ... понеделник трябва да разпродавам ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от elloco
                  Първоначално изпратено от nino
                  Току-що ми се обадиха от Бенча изпълняват ми заявката на 100%. Все пак ЦКБ са си запазили правото на промени. Да знаете, че няма презаписване !!!
                  на мене още никой не ми е звънал а аз също съм при бенча
                  Сигурно ще ти звъннат в понеделник , на мен се обадиха в края на раб. ден. От сега нататък едва ли някой ще работи. Казаха, че от понеделник ще са по кобосите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nino
                    Току-що ми се обадиха от Бенча изпълняват ми заявката на 100%. Все пак ЦКБ са си запазили правото на промени. Да знаете, че няма презаписване !!!
                    Бенча може би са с връзки

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nino
                      Току-що ми се обадиха от Бенча изпълняват ми заявката на 100%. Все пак ЦКБ са си запазили правото на промени. Да знаете, че няма презаписване !!!
                      на мене още никой не ми е звънал а аз също съм при бенча

                      Коментар


                      • Току-що ми се обадиха от Бенча изпълняват ми заявката на 100%. Все пак ЦКБ са си запазили правото на промени. Да знаете, че няма презаписване !!!

                        Коментар


                        • Инсайдер, игра ли тука на товa IPO?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Borislava
                            напълно доволен от цената, колко мислите ще отвори в сряда
                            Когато в понеделник "продаващите акционери" прехвърлят акциите на спечелилите в СПОто акциите им ще бъдат по сметки в сряда след приключване на борсовата сесия.
                            Така че реалната търговия трябва да тръгне в ЧЕТВЪРТЪК!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Super Стар
                              Първоначално изпратено от Borislava
                              напълно доволен от цената, колко мислите ще отвори в сряда
                              Напълно доволен Очаквах цена към 4.8
                              +1
                              Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 33 degree
                                отваряме на 5,2 ...
                                Гледай само да не е на 52 ...
                                МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                                Коментар

                                Working...
                                X