IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мене лично ме интересува (а и смятам, че всички би трябвало да ни интересува) как стана така, че някои кобоси продаваха днес, при положение, че акциите днес се разпределяха между посредниците и ние ще ги имаме заредени по сметките след 2 дена. Може би са клиенти на ЦКБ, ама и това ако не е ПОСТАВЯНЕ НА ДРУГИТЕ УЧАСТНИЦИ НА ПАЗАРА В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ, здраве му кажи....

    Коментар


    • Biogorivata 2008 ste e tova, koeto beshe infrastrukturata 2007 ...

      Sega PE na Trace e nad 100, nqma nisto i tova na ZHBG da e tolkova ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от donCarlos
        А бе и аз навремето си викам - няма да давам по 7лв. за акция на Химмипорт, при номинал 1лв., ама ей на сега. Спаведлива цена - такова животно нема.
        Правилно..:-)))))))
        Само така. Аналогията си е абсолютно вярна...:-)))))
        Ееееееейййй бре, бре.....

        Коментар


        • А бе и аз навремето си викам - няма да давам по 7лв. за акция на Химмипорт, при номинал 1лв., ама ей на сега. Спаведлива цена - такова животно нема.

          Коментар


          • Дори и с най-розовите очилца зорлем докарвам 3 лв като справедлива настояща цена.Изненадан съм, че успяха Хим да пласират всичко - при тия далекоперспективни 4,5!

            Коментар


            • Като гледам, че има сделки, техните цени, пък и офертите, КФН-то ще има доста работа тези месеци.

              Коментар


              • Не е хубаво да се плюе по дружеството, перспективно е при достигане на разумни нива на цена. Примерно 1,50 - 2,50.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Михаела
                  Спокойно, има търсене за над 70 000 000 акции!
                  Аха на тая цена и аз ги търся ХАХАХАХХ

                  Коментар


                  • Спокойно, има търсене за над 70 000 000 акции!

                    Коментар


                    • Бахти сделката
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Re: бфб

                        Добро е Зърното, ама тука сте дългосрочни инвеститори - нали го знаете?
                        Към края на 2008, ако имам наличен кеш и покажат добри резултати може и да вляза около 4.00-4.10лв.

                        Първоначално изпратено от Alan Greenspan
                        Само т.3 - "неподходящ ценови диапазон" е достатъчна да откаже един разумен инвеститор от участие.
                        Никой не казва, че Зърното е лошо. Въпросът е - на каква цена?
                        За мен 3 лв е максимума - като давам 1 лв бонус на мажоритаря за добрите преспективи до 2012 :-) :-)
                        4.50 лв да, но през 2009 ;-)

                        Първоначално изпратено от cityindex
                        не може ли чисто и просто да обсъдим плюсовете и минусите на дружеството по обективно и всеки да си прави сметката, а де не превръщаме форума в бакалия

                        за зърнени храни моето скромно виждане е:

                        плюсове
                        1. изградена инфрастр-ра
                        2. евентулно (ако ппп е успешно) най големият зърно производител/преработвател на бфб
                        3. опит на странният ни от законова гледна точка пазар
                        4. биодизел и европриоритети....
                        5. подпомагане на зърнопроизводителите от държавата и ЕС


                        минуси
                        1.Слаб интерес към последното предлагане на подобно дружество на бфб и много хора вече сме във ваканция
                        2.неподходящ момент за листване на бфб за толкова голямо дружество особено в недоказал се сектор
                        3. избор на неподходящ ценови диапазон
                        4.мениджмънт за който пресата има силно негативно изгредено мнение (често споменаване на разни силови групировки)

                        само на пръв поглед...за мен лично дружеството не представлява интерес, аз ще се възползвам от продажбите на презастраховалите се с по големи от възможностите им в участието си за Агрия Груп Холд дребни и средно големи спекуланти...... весела коледа и щастливо посрещане на новата година



                        ------------------

                        настоящото мнение не е препъръка за действие или бездействие спрямо която и да е компания.
                        изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

                        Коментар


                        • Лакомо дупе две ланги чупи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham
                            Първоначално изпратено от GALBA
                            Лакомо дупе кръв .....
                            На латински се казва :"Лакомо дупето кръво серато"
                            Може да има хемороиди дупето ХАХАХАХ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от GALBA
                              Лакомо дупе кръв .....
                              На латински се казва :"Лакомо дупето кръво серато"
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GALBA
                                Лакомо дупе кръв .... Презаписаха сега нямат пари да платят и продават.
                                Точно така стана. Шоуто предстои а да видим кой ще купува и на какви цени в четвъртък!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X