IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Етропал АД - Етрополе (5EO / ETR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Q10 Разгледай мнение
    е и? че няма да има търгово
    или отново ще си имаме компания като бтк?
    споко,
    не може да няма търгово. въпросът е на каква цена ще бъде то?
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • е и? че няма да има търгово
      или отново ще си имаме компания като бтк?

      Коментар


      • etr

        Пред DarikFinance.bg купувачът на Етропал АД - Ивайло Стоянов, гарантира, че компанията ще остане публична, а вижданията му са свързани с перспективи за сериозен ръст на продукцията, предназначена за експорт.
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          кефиш, берта, такива хора трябват на Бг (не го казвам с ирония, а го мисля). Аз също смятам, че пазарът е подценен като цяло, дори и с подобни ш,бани мажоритари и съм абсолютно убеден, че в дългосрочен план повечето акции ще са доста здраво ъп (ще има и летящи магарета, както се изразяваха едни хорица преди няколко години), но поне засега има доста по-добри инвестиции. Аз примерно изчистих всичко през май 2008 и си купих злато (и налично и безналично) и да ти кажа съм доста доволен. Като реша, че му е дошло времето ще шитна и златото и пак ще си купя акцийки в Бг-то (щото си ми е краста), даже се бях замислил за Патките като слезе под леФче, ама нещо залаганията на бет365 са ми достатъчно губещи
          Успех с инвестициите и уманата с мажоритарите, че да останат кинти и за русата
          хахаха това сравнение кърти просто
          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

          Коментар


          • http://www.investor.bg/news/article/106138/339.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              така е грую, но нали знаеш лафа
              Тарикат не писка!

              спомням си как спорихме с теб.... ама като няма квот щем ще щем квот има ...

              поздрави!
              кефиш, берта, такива хора трябват на Бг (не го казвам с ирония, а го мисля). Аз също смятам, че пазарът е подценен като цяло, дори и с подобни ш,бани мажоритари и съм абсолютно убеден, че в дългосрочен план повечето акции ще са доста здраво ъп (ще има и летящи магарета, както се изразяваха едни хорица преди няколко години), но поне засега има доста по-добри инвестиции. Аз примерно изчистих всичко през май 2008 и си купих злато (и налично и безналично) и да ти кажа съм доста доволен. Като реша, че му е дошло времето ще шитна и златото и пак ще си купя акцийки в Бг-то (щото си ми е краста), даже се бях замислил за Патките като слезе под леФче, ама нещо залаганията на бет365 са ми достатъчно губещи
              Успех с инвестициите и уманата с мажоритарите, че да останат кинти и за русата
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                А какво стана с цената от 3,20 на която чакаха повечето форумци. Пък и толкова беше долната граница по дцф-те на умните хора?
                Не се заяждам, просто за пореден път родния пазар и мажоритар доказаха, че анализ тях не лови, а за дребосъка им е през к.расона на ешпинадата
                така е грую, но нали знаеш лафа
                Тарикат не писка!

                спомням си как спорихме с теб.... ама като няма квот щем ще щем квот има ...

                поздрави!
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • А какво стана с цената от 3,20 на която чакаха повечето форумци. Пък и толкова беше долната граница по дцф-те на умните хора?
                  Не се заяждам, просто за пореден път родния пазар и мажоритар доказаха, че анализ тях не лови, а за дребосъка им е през к.расона на ешпинадата
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • С дълговете цената излиза 3.90 лв за акция

                    Коментар


                    • мерси мече.
                      то и за 6м средната пак 2.29 (имаше една голяма сделка на 2.32 с румънците)

                      ще видим.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        след днешните сделки - да вече опредлено идва време за търговото.
                        въпросът е на каква цена ще бъде пуснато?
                        2 ; 2.08 ; 2.30 ??
                        днес обема на ОТЦ мина на средно 1.99
                        сделката с еврохолд бе обявена за 2.07
                        средната постигната цена на регулиран пазар за последната година е 2.29

                        ха сега де?
                        Бертрам,
                        Последните шест месеца от датата на внасяне на търговото в КФН ...се изчислява. Взима се печалби на фирмата , цената на която е минала основната сделка ако има такава ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kilur Разгледай мнение
                          Идва ли време за тъиговото
                          след днешните сделки - да вече опредлено идва време за търговото.
                          въпросът е на каква цена ще бъде пуснато?
                          2 ; 2.08 ; 2.30 ??
                          днес обема на ОТЦ мина на средно 1.99
                          сделката с еврохолд бе обявена за 2.07
                          средната постигната цена на регулиран пазар за последната година е 2.29

                          ха сега де?
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Идва ли време за тъиговото

                            Коментар


                            • Етропал

                              Сделки извън регулиран пазар 2010-09-23

                              Етропал АД-Етрополе 337 600 1.300 438 880.00
                              5EO Етропал АД-Етрополе 800 000 1.025 820 000.00

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                на 2.50 няма да им се сърдим...много.
                                Да.

                                Коментар

                                Working...
                                X