IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Етропал АД - Етрополе (5EO / ETR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • blagodarsko
    Не-заслужил инвеститор

    Коментар


    • Решение №668-ТП/20.10.2010 г. на КФН, с което издава временна забрана за публикуване на търгово предложение от „Пластхим-Т” АД, гр. Тервел за закупуване на акции на „Формопласт” АД, гр. Кърджали от останалите акционери на дружеството

      Коментар


      • Първоначално изпратено от glory Разгледай мнение
        за Формопласт има обосновка, за Етропал нямаше поне до вчера
        къде е за формопласт?
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • за Формопласт има обосновка, за Етропал нямаше поне до вчера

          Коментар


          • Някой знае ли каква е обосновката на КФН за временна забрана на търговото?
            Същото е и при Формопласт - вероятно е нещо свързано с купувача ,а не с цената на търговото?

            Коментар


            • Тези от КФН само временни забрани им дай да издават и не се обосновават... да им имам и прозрачността....
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Решениe от заседание на КФН от 27 октомври 2010 г.



                На свое заседание от 27 октомври 2010 г. КФН взе следните решения:



                3. Издава временна забрана за търгово предложение от „Синтетика” АД, гр. София за закупуване чрез инвестиционен посредник „Евро-Финанс” АД, гр. София на акции на „Етропал” АД, гр. Етрополе от останалите акционери на дружеството.

                Коментар


                • Дано КФН да ви даде поне още 0.10лв.

                  Коментар


                  • Какво следва,ако някой реши да не си продава акциите на търговото? Увеличение и размиване на капитала? Други врътки?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      че ме боли, боли ме - всеки сам решава къде,как и колко да се набута
                      Акции нямам никакви на БФБ в момента-
                      Ми, не ни занимавай тогава, и роман да напишеш, все ще си вкарат парите хората

                      ПС Спор няма, че добре си направил дето си излязъл 2008 и на такива нива. За другото ще поживеем ще видим.

                      Поздрави
                      Last edited by prodigal; 20.10.2010, 08:47.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                        Не се прави, тези без акции и без интереси, ги боли шмайзера за такива дето имат.

                        И с пистолет не можеш да ги накараш да си губят времето в 22 часа да умуват в този форум

                        Ако де, кажи колко струва, ако е за анализ. За мен е между 3 и 5 кинта ако не спечелят търга и ако турция и русия не са потенциални истински пазари.
                        Ама според мен повечето наричани ликвидни на на нашия пазар струват в пъти повече, а тази дори не е такава. Не случайно знам че нямаш спукана акция
                        че ме боли, боли ме - всеки сам решава къде,как и колко да се набута
                        Акции нямам никакви на БФБ в момента- искам да имам, но не съм убеден, че трябва да си набивам парите тук, а не да си ги държа в суровини и злата примерно (голяма част от златото ми е купено точно 2008 началото, като излязох от БФБ), а си вися във форума, защото ми е забавен, а понякога има и доста добри мнения.
                        Колко струва етропал - ми толкова колкото реши мажо, ама то така е с всички акции на БФБ-то и това е много дразнещо, щото всичко на борсичката ни е много лесно манипулируемо и ненаказуемо
                        Замен на БФБ има много потенциал, но с подобни мажоритаро сме за никъде. Естествено като почне следващото балониране, ще се пробвам да се включа,но засега съм си доволен от златцето.
                        Успех и не се коркайте много, някой ден слънчето ще огрее и кучия г.з
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          при еубг ги прдадох още през 2008 на цени около 5.50 и то точно щото повярвах на холдинга, но добре че се дръпнах сравнително навреме. Тук акции нямам, но сериозно се бях замислил да си купя, защото бизнесът е много добър, ама нещо нямам вяра на мажоритаря, дето ти много му се кефиш
                          П.С. Ако не си служител на Еврохолд си или много заблуден, или безкраен оптимист, или просто не сикаш да си поризнаеш (пред себе си), че може и да си направил грешно решение.
                          П.П.С. Това с плакането съм го слушал и за други акции Все от набулбуклаи се), ама не знаех, че тук трябва да имам акции, за да пиша. Ще погледан пак правилата на Инвестора, може да са ги променили
                          Не се прави, тези без акции и без интереси, ги боли шмайзера за такива дето имат.

                          И с пистолет не можеш да ги накараш да си губят времето в 22 часа да умуват в този форум

                          Ако де, кажи колко струва, ако е за анализ. За мен е между 3 и 5 кинта ако не спечелят търга и ако турция и русия не са потенциални истински пазари.
                          Ама според мен повечето наричани ликвидни на на нашия пазар струват в пъти повече, а тази дори не е такава. Не случайно знам че нямаш спукана акция

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kilur Разгледай мнение
                            Ти ли си говорителя
                            и аз съм бил от тях, да, ама тогава си мрънкаха за разни дцф-и и как етропал ще го шитнат на голяма фирма и на голяяяяяма цена
                            Не злорадствам, просто ме учудва как може още да сте сред вЕрващите
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                              Груев, нямаш спукана акция.. за чий плачеш.

                              при еубг ако това е еквивалент и 6 кинта няма да ти стигнат, наЛе То и там ги продаде още първо полугодие, ако се не лъжа
                              при еубг ги прдадох още през 2008 на цени около 5.50 и то точно щото повярвах на холдинга, но добре че се дръпнах сравнително навреме. Тук акции нямам, но сериозно се бях замислил да си купя, защото бизнесът е много добър, ама нещо нямам вяра на мажоритаря, дето ти много му се кефиш
                              П.С. Ако не си служител на Еврохолд си или много заблуден, или безкраен оптимист, или просто не сикаш да си поризнаеш (пред себе си), че може и да си направил грешно решение.
                              П.П.С. Това с плакането съм го слушал и за други акции Все от набулбуклаи се), ама не знаех, че тук трябва да имам акции, за да пиша. Ще погледан пак правилата на Инвестора, може да са ги променили
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                говори ви се, говори ви се, говори ви се, ама вие не чувате - ами като не чувате, не ревете, нямате никакво право на това. ВСеки е воден от алчността - и минорите, и мажоритарите и в това няма нищо лошо, само дето Мажо го вади голяяяяям, а вие няамте с какво да му отвърнете, освен да го привествата с отворени (вие си изберете какво)
                                Тук разни дцф модели показваха и цени от минимум 3 кинта акция
                                Груев, нямаш спукана акция.. за чий плачеш.

                                при еубг ако това е еквивалент и 6 кинта няма да ти стигнат, наЛе То и там ги продаде още първо полугодие, ако се не лъжа

                                Коментар

                                Working...
                                X