IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вероятно колега , все пак повечето инвеститори пишещи тук са леко разочаровани, не казвам уплашени и желаят по някакъв начин да споделят в по-плашещата тема,че ето видите ли няма нищо страшно.
    До както тук би си " излял " душата някой, който много, много не му пука или е свикнал с движенията на цените на борсата.

    Като подкрепа на оптимизма отразяващ наименованието на тази тема, бих споделил, че това което се точи горе долу три седмици дори трудно би могло да се каже , че е корекция. За моя милост си е чист застой. Токова " движение " на цените вероятно е позабравено от мнозина, а то беше доста по-характерно през изминалите години. Просто такава година за първи път се случва и доста хора свикнаха с дереджето и си мислят , че все ще е така.

    Аз лично, включително и грешките , които направих през изтеклата година, съм предоволен от постигнатото.
    Възползвах се от промоциите и ме обзе новогодишното настроение.
    Хайде на здраве, че нещо гърлото ми пресъхна!

    Коментар


    • Всичко това ми напомня на един стар виц:

      Дошла есен. Индианците се чудели дали зимата ще е студена, респективно дали да понатрупат повечеко дърва. Започнали да досаждат на шамана с едини същ въпрос - студена ли ще е зимата, студена ли ще е зимата. Шаманът, разбира се, нямал ни най-малка представа, но преценил, че по-добре да натрупат дърва и зимата да се окаже топла, отколкото да им спести малко работа, но да се окаже, че ще студуват заради липса на гориво. Затова им казал, че зимата ще е студена, ама много.

      Втурнали се индианците да съберат де що има дърва за огрев. Направо се претрепали от събиране. На шамана му станало неудобно, че може би излишно е накарал съплеменниците си да се потрудят и решил да звънне в метеорологичната служба на белите. Това и направил:

      - Така и така, знаете ли каква ще е зимата - топла или студена?
      - Не знаем, но като гледаме индианците как събират дърва, вероятно ще е много студена!

      mitkodotcom R

      Коментар


      • Защо оставяте тази тема и пишете в тази за паниката ???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Krasimir Nikolov
          СПИРАМЕ ТЪРГОВИЯТА ПОК. О ПРОД. ЗА ЧАС ДВА
          http://forum.investor.bg/viewtopic.php?t=9069
          --

          Коментар


          • СПИРАМЕ ТЪРГОВИЯТА ПОК. О ПРОД. ЗА ЧАС ДВА

            Коментар


            • А вие откъде знаете че те ще искат пак да купуват.
              И най вече сигурни ли сте че знате защо продават.

              ".....ако са направили добър анализ и оценка на пазара и риска ......" тва си е бла бла бла . Призините за продажба може да са хилядииии и да са базирани на никакъв анализ.
              А може и да са направили неккъв анализ и той да показва че не трябва да продават, а на тях пак да им се налага да продават. Шарен свят.....

              И никкъв trap нема според мен другари, има ПАЗАР има наместване на пазара и много шум за нищо.

              Коментар


              • Скоро новобранците на БФБ ще станем десетки ако не и стотици хиляди !!!

                Дано както идваме и ние така да идват и нови фирми на тая борса
                Мнението в никакъв случай не е препоръка за покупка или продажба на акции, права и други ценни книги

                Коментар


                • Коментар


                  • Това ще видим следващия петък, Франки - ако са направили добър анализ и оценка на пазара и риска преди да продават, може и да купят по-изгодно Ако не са, ще научат един добър урок - този за "bear trap"

                    Коментар


                    • Ти как мислиш, Франки, дали знам Отговорът ми е - всичко е въпрос на добър анализ, оценка и управление на риска и подбор на timing Е, винаги има риск да излезеш от добра позиция, но как мислиш - ако някой примерно е продал миналия петък или този понеделник и е купил този петък или в следващия понеделник, дали е спечелил или загубил
                      Tova e minalo. Na men mi e po-interesno dali tezi, koito prodadoha dnes, ste si kupqt na po-izgodno sledvastiq petuk.

                      Коментар


                      • Зарзавате, не се казва добрутро, ами дубрутру хехе

                        Коментар


                        • Ти как мислиш, Франки, дали знам Отговорът ми е - всичко е въпрос на добър анализ, оценка и управление на риска и подбор на timing Е, винаги има риск да излезеш от добра позиция, но как мислиш - ако някой примерно е продал миналия петък или този понеделник и е купил този петък или в следващия понеделник, дали е спечелил или загубил

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Valuator
                            Виж Bank, добрите играчи печелят от всяко движение За добрите играчи най-лошото е липсата на движение, но дори и тогава добрите играчи знаят как да предизвикат движението в изгодна за тях посока

                            Вгледай се внимателно какво се случва тази година на БФБ и ще видиш борбата на добрите играчи (дори и да не ти харесва какво правят) Ако гледаш внимателно и игнорираш емоциите, дори можеш да се научиш и да печелиш не само когато всички индекси и цени са нагоре
                            ДА, ОК, съгласен съм че се печели от всички движения, но не ми разбра примера който ти дадох! На БФБ би било много трудно на голям играч като чехите да си продадат пакетите с къси продажби.
                            --

                            Коментар


                            • samo da prehvarlish psihicheskata granicata da prodavash na minus !!

                              Коментар


                              • Valuator, znaesh li kakvo e "bear trap" ???

                                Коментар

                                Working...
                                X