IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Valuator
    Не че мен лично нещо ме бърка, но сега като всички сте на път да се успокоите, все пак да ви препоръчам вече да оставите човека (Колчев) на мира и да престанете да го ругаете анонимно. Всеки има право на различна (пък дори и била тя манипулативна) гледна точка, а обществото ни и инвестиционната общност също имат нужда от множество различни (пък били и те манипулативни) гледни точки
    Valuator, това е форума на Кривите ракети, дето им пречи Космоса. Остави ни да се развиваме, поне до трети клас...
    The SKY is no longer the limit!

    Коментар


    • ей затова не трябва да се пише по разни форуми особено в напечени ситуации.

      Валуатор по прицип си прав, но като почнат такива кампании начело с регулатори (уж начело де, то така изглеждаше или бе представяно), те изкривяват информацията идваща от пазара и ни пречат на правилния анализ. А Фридман е казал, че цените и пазара носят и много важна информация. А като се гъбаркат с информацията и ни пречат. Аз даже по едно време мислех, че направо индекса ще скочи нагоре, без да слиза под дъното от 24-ти. Вместо да си гледам и броя вълните се подведох да анализирам дивотии.

      Коментар


      • ветре, коя снимка изнервя кучето на тоз хубав човек брадясъл от доходности на конкурентите или назад има некоя мечка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ogyn
          Първоначално изпратено от Valuator
          Чичо Личо, то това за доходностите на фондовете, както и онова за презаписването при Трейса, май не е много за хвалене В смисъл, че България (поне географски) е по-близо до Гърция, а Румъния до Европа, ако ме разбираш какво искам да кажа
          несъмнено ще ударим Гърците в земята, но това няма да стане в следващата една година
          много сме далеч от масовостта при инвестициите но борсата и от издуването на индексите на техния пазар 98-99-00
          ...манталитетът ни е такъв, че няма как да не срутим пазара рано или късно
          Да не забравяме каква беше ситуацията по световните борси през тези години - къде беше НАСДАК например и какво става сега. Е, така или иначе масовост и надуване неминуемо ще има, така се случва навсякаде.

          Коментар


          • верно - требва да се внимава да не залитнеме у некоя непремерена крайност, абе да ти призная то не бива да ги съжалява човек, да се показва малодушен ама ми стана жал, та поспамих малко в повече Valuatorе, тва за да избутамe портрета, да оклониме вниманието към друга насока, градивна евентуално

            Коментар


            • Изпростява и се профанизира медията, а постепенно и неусетно и ние с нея, Ветре (както се пееше в една песен)

              Коментар


              • А защо, защо Valuator нека си ругаят хората - тва е свободен форум у свободна даржава, нека поне тука има свобода на мненията и изповеданията /попа обича да се напомня и за изповеданията/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от franky4fingers
                  Qvno do kraq na godinata ste se atakuva SOFIX 2000
                  Не само ще се атакува, но вероятно ще сме там и до края на месеца. В края на годината със сигурност отгоре. При тази краткотрайна корекция и завършване на консолидацията - нищо друго не ни остава.

                  Коментар


                  • Не че мен лично нещо ме бърка, но сега като всички сте на път да се успокоите, все пак да ви препоръчам вече да оставите човека (Колчев) на мира и да престанете да го ругаете анонимно. Всеки има право на различна (пък дори и била тя манипулативна) гледна точка, а обществото ни и инвестиционната общност също имат нужда от множество различни (пък били и те манипулативни) гледни точки

                    Аз лично смятам себе си за добре информиран и достатъчно компетентен, за да не се влияя много-много от реклами и манипулативни статии, но острани погледнато зайците от билбордовете на Бенчмарк и рекламите за космически доходности на Капман, които могат да доведат до масова истерия на непрофесионалния спестител и като нищо могат да закарат БФБ на почивка в Гърция, са точно толкова манипулативни, колкото и действията на Елана и нейния собственик

                    Все пак обаче, време е всеки един от нас да разбере, че колкото повече различни гледни (пък били и манипулативни) точки има, толкова по-добре информирани ще бъдат всички играчи и толкова по-дълго ще има БФБ

                    А и че личните анонимни нападки и ругатни в интернет форум не говорят особено добре за емоционалната зрелост на българския индивидуален инвеститор/спекулант.

                    Коментар


                    • Graham, ако капманите не идат, мисла че нема да идеме и ние с големото куче, то нема да е толкова интересно без капманите
                      /ей сега мисла с тоя пост може да го избутаме портрета на 2ра страница/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                        .... абе манете го тоя портрет оттука, че кучето е неспокойно нещо
                        Нали)
                        Аз котка си взех, че е умно и спокойно животинче, но и тя се стряска нещо...че в тъмното да не изскочило пак...))
                        Пък и вика - няма нужда като някои да ...се правите
                        некоректно било...знам ли)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                          Graham, да се не майтаиме много, че да не му побелее брадата Graham, kak мислиш, ако капманите идат на тая лекция, що да не идеме и ние да послушаме малко , хем да дадеме некоя джобна пара за лектора човек требва да е милосърден от време на време
                          Ма как бе.Аз ти казах вчера.Не 15 а 50 давам да ги видя Еланите и Капманите един срещу друг.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham
                            Първоначално изпратено от AfterDark
                            Първоначално изпратено от B.Graham
                            Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                            ... я си помислих че си решил календар да вадиш от него
                            Това е идея.Всеки ще си го лепне на стената за да му напомня за "непреходни неща".
                            Абе само като му се вгледаш в очичките ...
                            Абе аз като му гледам очичките невинни ...... му трябва само едно лимонче.
                            Нищо и няма на лекцията ...

                            Отиваме заедно с по едно лимонче в джоба ...

                            8)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prascho
                              пазарът в бг е супер манипулативен , което е много добре за едни ,и много жалко за други , но от друга страна другите нямат място на този пазар
                              прасешки истории

                              Коментар


                              • Graham, да се не майтаиме много, че да не му побелее брадата Graham, kak мислиш, ако капманите идат на тая лекция, що да не идеме и ние да послушаме малко , хем да дадеме некоя джобна пара за лектора човек требва да е милосърден от време на време

                                Коментар

                                Working...
                                X