IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от alexandar
    Първоначално изпратено от ОК
    Че то на Инвестора не му е работа да качва борсата, а да пуска интересни новини, така че хората да ги четат. Така че браво за статията и за фондовете, и за сравнението с Румъния. За мен като акционер в инвестора е важно да има резки движения на борсата, независимо в коя посока, за да се чете повече сайта. Иначе смятам, че сравнението с Румъния не е в наша полза.

    Прав си работата им също е и да интервюира "определени" хора!!!!!
    Вече ВИ казах:Това са платени жрици......знаете как се наричат нали ???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ОК
      Че то на Инвестора не му е работа да качва борсата, а да пуска интересни новини, така че хората да ги четат. Така че браво за статията и за фондовете, и за сравнението с Румъния. За мен като акционер в инвестора е важно да има резки движения на борсата, независимо в коя посока, за да се чете повече сайта. Иначе смятам, че сравнението с Румъния не е в наша полза.

      Прав си работата им също е и да интервюира "определени" хора!!!!!

      Коментар


      • Че то на Инвестора не му е работа да качва борсата, а да пуска интересни новини, така че хората да ги четат. Така че браво за статията и за фондовете, и за сравнението с Румъния. За мен като акционер в инвестора е важно да има резки движения на борсата, независимо в коя посока, за да се чете повече сайта. Иначе смятам, че сравнението с Румъния не е в наша полза.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от alexandar
          Не мисилите ли, че тази дискусия и сравнения малко по- закъсняха? Марияне, прави ми впечатление, че малко късно се активизирахте по отоношение на положителните новини. Цяла седмица нищо не направихте със стотиците глупави теми за крахове, колапси и т.н. май оставихте манипулаторите да си свършат работа, сега може и целия уикенд да си пускаш колко свободен кеш имат фондовете и т.н. Доверието се губи бързо! Трябва и малко да се мисли, като си играете с огъня!
          с какво да мисли ??? с кое да мисли??? няма с кво.....поръчкови смешници

          Коментар


          • Не мисилите ли, че тази дискусия и сравнения малко по- закъсняха? Марияне, прави ми впечатление, че малко късно се активизирахте по отоношение на положителните новини. Цяла седмица нищо не направихте със стотиците глупави теми за крахове, колапси и т.н. май оставихте манипулаторите да си свършат работа, сега може и целия уикенд да си пускаш колко свободен кеш имат фондовете и т.н. Доверието се губи бързо! Трябва и малко да се мисли, като си играете с огъня!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ход
              Първоначално изпратено от Красимир Йорданов
              Първоначално изпратено от franky4fingers
              Валутния борд - това хубаво или лошо е за ръста догодина?
              Tova e sigurnost!
              И оттук по-ниски р/е-та (разбира се при равни други условия )
              Според мен по- високи, защото за сигурност се плаща
              Да, извинявайте, точно така

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Красимир Йорданов
                Първоначално изпратено от franky4fingers
                Валутния борд - това хубаво или лошо е за ръста догодина?
                Tova e sigurnost!
                И оттук по-ниски р/е-та (разбира се при равни други условия )
                Според мен по- високи, защото за сигурност се плаща

                Коментар


                • Първоначално изпратено от franky4fingers
                  Валутния борд - това хубаво или лошо е за ръста догодина?
                  Tova e sigurnost!
                  И оттук по-ниски р/е-та (разбира се при равни други условия )

                  Коментар


                  • Валутния борд - това хубаво или лошо е за ръста догодина?
                    Tova e sigurnost!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ОК
                      Не би ли трябвало румънското Р/Е да е по-високо при положение, че правят по-висок растеж. А и борда оттук нататък ще ни е само в пречка. Така че има поле за спад от поне 30% в България, за да се изравнят цените.
                      Въпрос на тълкуване! Посочил съм в статията - времето ще покаже и пазарът ще отреди!

                      Коментар


                      • Валутния борд - това хубаво или лошо е за ръста догодина?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от franky4fingers
                          A i s tezi government expenditures, koito Romasnkoto pravitelstvo predvizda ...

                          BG kapital market spored men e po-perspektiven na tozi etap. Ne otricham, che i v Romania ima dosta kachestveni emisii, no i tam e pulno s mnogo balastra.
                          Именно! Но за мен главният фактор при сравняването между двата пазара е наличието на валутен борд в БГ

                          Коментар


                          • A i s tezi government expenditures, koito Romasnkoto pravitelstvo predvizda ...

                            BG kapital market spored men e po-perspektiven na tozi etap. Ne otricham, che i v Romania ima dosta kachestveni emisii, no i tam e pulno s mnogo balastra.

                            Коментар


                            • Да обаче в момента България е по добрата алтернатива за инвеститорите, заради прогнозите за ръста, стабилността на лева/еврото и по-високия кредитен рейтинг. Някой беше споменал че банките рекламирали депозити! Грешка! Кредити се отпускат със същата сила преди и след изтеглянето на ликвидност от БНБ и въпреки лекото покачване на лихвите!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ОК
                                Не би ли трябвало румънското Р/Е да е по-високо при положение, че правят по-висок растеж. А и борда оттук нататък ще ни е само в пречка. Така че има поле за спад от поне 30% в България, за да се изравнят цените.
                                Поредния, който не е ходил на училище и умува......тц.тц.тц.

                                да се смея ли ???? да плача ли ???.....просто спирам да чета

                                Коментар

                                Working...
                                X