IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • прасе, написах че поне 2-ма могат да потвърдят, което ще рече, че не съм занимавал форума с мен, а е станало по друг начин, ама ти четеш само заглавията ))
    а от 90%, които са станали 100%, къде отидоха приказките ти от сряда, че това била корекцията и вече здраво пазаруваш - смешник!
    казах ти - ти даде 151 възможности е оставаше и да не познаеш с една от тях!
    Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nick Leesоn
      Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
      90% от това, което съм издумал е било 100% факт...
      Тогава защо си сменяш ника всяка седмица? Беше прасчо, малък прасчо, гошо и други подобни, които наблюдателните люде няма как да не асоциират със свинската ти природа.
      Защото Ник човечеца е с много личности и иска да пише във форума с всяка една от тях.Ако пренебрегне някоя от тях може да се избият всичките.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • айде псувайте се с мен де


        всеки може да каже истината.

        в края на краищата дали някой е прав, това няма никакво значение!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
          90% от това, което съм издумал е било 100% факт...
          Тогава защо си сменяш ника всяка седмица? Беше прасчо, малък прасчо, гошо и други подобни, които наблюдателните люде няма как да не асоциират със свинската ти природа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от don emilio
            Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
            Първоначално изпратено от kif
            Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
            КФН може да се сезира и за статиите в investor.bg
            що бе - да не взе вече да вдяваш какви чудесии издума тук за последните 10 дни?)))
            между другото - поне вземи прочети статията и точната причина защо теглят руснаците
            90% от това ,което съм издумал е било 100% факт за разлика от тебе, всъщност ти нищо и не си и предвидил освен да се намираш на приказка ,аз поне съчетавам нещата
            kvo si predvidil be murlio??? na 100% ka4vane 10-15% spad/korekcia/, kvo tolkova e stanalo???? pfuuuuuuu aman ot PRASETA EI ???!!!
            абе прасчо,

            що спря да носиш люцерна ами раздаваш акъл?

            Коментар


            • ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
                Първоначално изпратено от kif
                Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
                КФН може да се сезира и за статиите в investor.bg
                що бе - да не взе вече да вдяваш какви чудесии издума тук за последните 10 дни?)))
                между другото - поне вземи прочети статията и точната причина защо теглят руснаците
                90% от това ,което съм издумал е било 100% факт за разлика от тебе, всъщност ти нищо и не си и предвидил освен да се намираш на приказка ,аз поне съчетавам нещата
                kvo si predvidil be murlio??? na 100% ka4vane 10-15% spad/korekcia/, kvo tolkova e stanalo???? pfuuuuuuu aman ot PRASETA EI ???!!!

                Коментар


                • ама приемете ме и мен да се псуваме тука. така само да чета не е интересно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kif
                    Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
                    КФН може да се сезира и за статиите в investor.bg
                    що бе - да не взе вече да вдяваш какви чудесии издума тук за последните 10 дни?)))
                    между другото - поне вземи прочети статията и точната причина защо теглят руснаците
                    90% от това ,което съм издумал е било 100% факт за разлика от тебе, всъщност ти нищо и не си и предвидил освен да се намираш на приказка ,аз поне съчетавам нещата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НЕСТОР
                      Гоша дорогой, стига си плашил зайците.
                      Много добре знаеш, че в Русия проблема е друг.

                      А и този материал трябваше да го пуснеш в темата на паникьорите, че да се спекат още повече.



                      няма вече разлика между двете теми .........що не ги обедините

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Гошо момче лошо
                        КФН може да се сезира и за статиите в investor.bg
                        що бе - да не взе вече да вдяваш какви чудесии издума тук за последните 10 дни?)))
                        между другото - поне вземи прочети статията и точната причина защо теглят руснаците
                        Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                        Коментар


                        • Гоша дорогой, стига си плашил зайците.
                          Много добре знаеш, че в Русия проблема е друг.

                          А и този материал трябваше да го пуснеш в темата на паникьорите, че да се спекат още повече.

                          Коментар


                          • Рекордно количество пари изтеглени от взаимните фондове в Русия
                            12.11.2007 16:40



                            През последните няколко месеца в Русия се наблюдава значително по размер изтегляне на средства от взаимните фондове. Само през октомври сумата е 250 млн. долара, което представлява рекорд, предава RussiaToday.

                            Според анализатори, със скоростта, с която вложителите са инвестирали средствата си заради по-високата доходност, предлагана от фондовете, сега се наблюдава изтегляне на пари заради нестабилния пазар.

                            Изтеглените средства през септември са били над 70 млн. долара, като за следващия месец е отбелязан ръст над три пъти и фондовете са останали с 250 млн. долара по-малко активи. Най-големи отписвания има при фондът Uralsib, от който са изтеглени 140 млн. долара, следван от Troika Dialog, които са загубили около 60 млн. долара.

                            Причината за изтеглянето на средствата според някои е недоволството сред инвеститорите от ниския ръст на борсата. От началото на годината индексът RTS се е повишил с 18 на сто, при положение, че през предходните две години е отбелязван годишен ръст от над 80 на сто. Други обаче са на мнение, че ръстовете през 2005 и 2006 година не отговарят на реалностите и сега пазарът се завръща към справедливите си стойности.


                            КФН може да се сезира и за статиите в investor.bg

                            Коментар


                            • момчета кефи ме вашият оптимизъм

                              може ли и аз да се включа в псуваницата ? а?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от don emilio
                                Първоначално изпратено от kif
                                не си познал - поне 2-ма човека в този форум могат да потвърдят, че познах кога ще започне корекцията - единствено ме е яд, че още КФН-то не са ти обърнали достатъчно внимание, защото ако има все пак някакви правила, поне от 2 седмици си си заслужил това внимание от тяхна страна - още от "вдигането на гълъбите"!
                                всъщност - на теб кой ти плаща - А.А. или К.К. - честно казано още преди 10 дни се усъмних, че имаш 200к в Капман - сега съм вече 100% убеден, че съм бил прав ))
                                KIF toi prosto e edna ot mur6ite za koito sum pisal 3 posta po nadolu....

                                neka si mre ot bolestta...
                                в грешка съм ....леко нервен е меко казано))

                                Коментар

                                Working...
                                X