IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Момчета, глобално инфлацията расте неуморимо, каквото и да ни говорят, като гледам, като се почне от САЩ, та и навсякъде другаде печатниците на пари работя услилено ))) Няма как борсите да не вървят нагоре )))))))

    Коментар


    • Bear rally - on US markets...
      shorts covering - option expiries this week..

      revival of carry trades...

      Коментар


      • The Standard & Poor's 500 Index climbed 41.87, or 2.9 percent, to 1,481.05, the biggest gain since the Federal Reserve cut interest rates on Sept. 18. The Dow Jones Industrial Average increased 319.54, or 2.5 percent, to 13,307.09. The Nasdaq added 89.52, or 3.5 percent, to 2,673.65. Almost nine stocks gained for every one that fell on the New York Stock Exchange.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Investorrr
          От повече от половин година, всеки ден гледам Bloomberg.com и движенията на американския индекс DOW JONES, досега не бях виждал движение с 319.54 точки )) Движението е нагоре )))))))
          Нагоре, ама ако приемаш зеленото неподвижно, като константа. Приеми за константа Дау Джоунс и какво излиза? ;-)
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tedi79
            Мдаа, само когато FED първият път резна лихвите - тогава май скочи с около 400 p Dow.
            Както и да е - утре ще е много хубав ден за всички борси по света..:-)
            Нея вечер, бях навън и май не го гледах, как да е )))))

            Коментар


            • Мдаа, само когато FED първият път резна лихвите - тогава май скочи с около 400 p Dow.
              Както и да е - утре ще е много хубав ден за всички борси по света..:-)

              Коментар


              • От повече от половин година, всеки ден гледам Bloomberg.com и движенията на американския индекс DOW JONES, досега не бях виждал движение с 319.54 точки )) Движението е нагоре )))))))

                Коментар


                • Не знам, Кобосче... и туканка има инфлация, ама ний сме в разцвет, а хамериканци - на ръбът на ужасяваща катастрофа.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • TOZI FILM NE GO BIAHME GLEDALI SKORO:

                    DOW JONES +2.49%

                    S&P 500 + 2.90%

                    NASDAQ + 3.46%

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Investorrr
                      Ако, до края на седмицата видим сделки на CHIM на 16 лв., забравете за всякакви корекции )))))
                      оптимист съм за това, не само защото притежавам
                      Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Ако, до края на седмицата видим сделки на CHIM на 16 лв., забравете за всякакви корекции )))))

                        Коментар


                        • Единственото което мога да кажа че мразя ефекта на стадото.... май и вчера го казах.
                          УСПЕХИ
                          Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Корекциите са хубаво нещо. Колкото е по-голяма една корекция, толкова по-голям оптимист ставам. А, тази определено смятам, че е здравословна. Давам жокер: предстоят консолидираните отчети за тримесечието с най-голяма инфлация от доста време насам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cobos4e
                              Нещо интересно каза ли защото съм го пропуснал
                              Ами каза, че умните инвеститори купуват когато цената е ниска и продават когато е висока и че потенциала на фондовете тепърва има да се развива. Представи какво представляват взаимните фондове, кои са рискови и кои не и как е нормално при по-рисковите да има краткосрочни корекции породени от спад на пазарите.
                              Всъщност нещата които каза той се повтарят постоянно във форума, но сега чрез интервюто по националната телевизия достига до максимално голяма аудитория.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът
                                Първоначално изпратено от Abritus
                                Засега американските индекси са много яко нагоре, май корекцията в САЩ приключи, а почти сигурно в Азия сутринта ще е яко нагоре. Утре е нашия ред, до Нова година Софикс като нищо ще е над 2000.
                                Ако американските акции са нагоре, то е не защото реално поскъпват, а защото зелените кинти се обезценяват стремглаво.

                                Инак Костюмаров най-право рече.
                                Може ли в тази връзка да те попитам нещо. Смяташ ли че курса USD/BGL е реален в момента........
                                Не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X