IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ !!!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И от мен,разбира се честит рожден ден и рано или късно златна рибка да ти достави Златната Акция на OTZK.Че у кого да бъде ако не у теб? :-)

    Коментар


    • Честит рожден ден, тейкитийзи !
      Каквот* захванеш, леко да ти върви.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bimbo
        800 лева на черно?!

        аз ще я питам мойта жена довечера с покана ли е отишла и колко всъщност струва входа.

        800 лева. тц тц. това вложено във фазерлес ....ехеее
        По-добре не задълбавай, че... мъка!.. Отиде семейството
        * think positive * think simple * think big *
        * be moderate * be cool * be yourself *

        Коментар


        • 4estito i ot mene.

          long live OTZK.

          Коментар


          • takiteasy, с внучето ти честитим рожденния ден
            Много успехи

            Коментар





            • Биковете се върнаха

              След лоши дни следва поне един хубав. Това показа сесията в сряда на борсата, след като най-търгуваните дружества успяха да възстановят част от позагубената си през предишните два дни от седмицата капитализация.

              http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=397864

              Стоян Николов, брокер, Първа ФБК
              Според мен към момента няма оттегляне на чужди инвеститори от българския пазар, а дори, нещо повече, считам, че интересът на чужди фондове и частни лица се засилва, доколкото (по мои лични наблюдения) регистрацията и запитванията на такива инвеститори се увеличава всеки ден. Може да отбележим, от друга страна, че активността на по-големите професионални инвеститори слабо намаля през последните 1-2 седмици, но такова поведение логично може да бъде обяснено с флуктуациите на световните капиталови пазари, в т.ч. и БФБ - София, при което е нормално да се изчака нещата да се успокоят и едва тогава да се предприемат по-активни покупки или продажби. В сряда за първи път от седмица европейските, азиатските, щатските пазари и БФБ - София, затвориха на положителна територия, което недвусмислено показва интеграцията на нашия капиталов пазар и в този смисъл очаквам съвземането на другите от временната криза да предизвика активизиране и в България, в т.ч. и на чуждите инвеститори.

              Коментар


              • ..

                Коментар


                • Честито и от моя милост, пожелавам ти и най-оптимистичната прогноза за портфейлът ти да стане реалност.!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                    Рогатите бая вършеят из Европа.......ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕНИКА
                    г-н Доне, ами тея имаха и криза, а ние къде си немаме, какво ще правиме, незнам
                    НА РОГАТА ОТ УТРЕ И НИЙ ВЕТРЕ !!!

                    Я ВИЖ В МОМЕНТА КВО СТАВА В ЕВРОПАТА..http://bloomberg.com/markets/stocks/wei.html

                    П.С. Че и dow jones пак много в зелено на старта още.....а бе БИЧА му работа

                    Коментар


                    • Благодаря, благодаря!!!
                      На всички успех още веднъж и поскъпващи позиции!

                      Коментар


                      • Рогатите бая вършеят из Европа.......ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕНИКА
                        г-н Доне, ами тея имаха и криза, а ние къде си немаме, какво ще правиме, незнам

                        Коментар


                        • http://bloomberg.com/markets/stocks/wei.html

                          Рогатите бая вършеят из Европа.......ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕНИКА

                          Коментар


                          • Честито тоже и от мен на рожденикът - много кинти и на него и на всинца ни, да.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Честит и от мен. Жив и здрав.

                              Коментар


                              • Честит Рожден Ден, takiteasy! Успехи във всички сфери на живота!

                                Коментар

                                Working...
                                X