IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

    Не е точно така, ритейла около мен купи над 10 хил. бройки. Няколко човека са.
    Да. Мои приятели които са привлечени от ръстовете на БФБ и ме питат към коя акция да се насочат, им казвам Агрия. Просто в бичия пазар се търси подцененото и в момента не виждам по-добър избор от тази акция!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
      По принцип на мен не ми е толкова интересно дали ще има предлагане за тези три милиона допълнително, колкото въпроса КОЙ похарчи 3 милиона последният месец за акции на Агрия. Акцията не е от популярните и не ми изглежда логично да е ритейла, но може и да греша. Както каза батя, няма по-голям от пазара.
      Не е точно така, ритейла около мен купи над 10 хил. бройки. Няколко човека са.

      Коментар


      • По принцип на мен не ми е толкова интересно дали ще има предлагане за тези три милиона допълнително, колкото въпроса КОЙ похарчи 3 милиона последният месец за акции на Агрия. Акцията не е от популярните и не ми изглежда логично да е ритейла, но може и да греша. Както каза батя, няма по-голям от пазара.
        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

          Моля , пак заповядай !

          Освен посочените от теб НН и Доверие акционери са и ДСК и Алианц !
          Всеки има свободен достъп и може да провери колко акции имат пенсионните фондове на НН, ДСК, и Алианц а то е нищожно. Още няколко дена и Доверие ще е аут.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

            Съвсем не! Снощи прегледах портфейлите на всички ПД. ДСК и Алианц нямат. Около 90 Хил бройки имат Пенсионноосигурителен институт към края на септември.
            Прав си , продали са вече .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

              Съвсем не! Снощи прегледах портфейлите на всички ПД. ДСК и Алианц нямат. Около 90 Хил бройки имат Пенсионноосигурителен институт.
              Потвърждавам. Но дори и да предположим, че и ПОИ решат да продават, пак има максимум акции за не повече от три милиона в трите фонда заедно.
              ПП. Капман и те имаха 40к.
              Last edited by Alonso; 08.12.2021, 09:22.
              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                Моля , пак заповядай !

                Освен посочените от теб НН и Доверие акционери са и ДСК и Алианц !
                Съвсем не! Снощи прегледах портфейлите на всички ПД. ДСК и Алианц нямат. Около 90 Хил бройки имат Пенсионноосигурителен институт към края на септември.
                Last edited by Poncho; 08.12.2021, 09:20.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                  Агрия в момента печата пари.
                  Познахме за Агрия. За другите е същото, вдигат цени и прехвърлят инфалцията на крайния потребител, нищо ново. По-високи дивиденти само.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                    Благодаря за полезния пост. Прегледах и останлите. Също толкова смислени и полезни.
                    ПП: НН отдавна поприлючиха а големи акционери в Агрия бяха само НН и Доверие.
                    Моля , пак заповядай !

                    Освен посочените от теб НН и Доверие акционери са и ДСК и Алианц !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                      Сам си ги намери .
                      Благодаря за полезния пост. Прегледах и останлите. Също толкова смислени и полезни.
                      ПП: НН отдавна поприлючиха а големи акционери в Агрия бяха само НН и Доверие.
                      Last edited by Alonso; 08.12.2021, 08:32.
                      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                        Три пенсионни дружества
                        Да помислим в перспектива
                        Дружество с добра печалба и активи 420 млн се търкаля за под 100млн капитализация и п/е 4 - няма такова на бфб
                        Отделно сектора е храни и осигуряване насъщния. Сигурно си забелязал, че хлябът е скочил 30-40%
                        Всички реват за енергията, защото е основна суровина, но има и по-основна и това е папото. Ако някой може да стои на тъмно, не може да стои гладен. Познай къде инфлацията ще бъде безропотна платена с най малък спад в оборотите...
                        От друга гледна точка, тук търгуваме не чушки и домати а хартия. Както знаем хартията може да има свое пазарно представяне независимо от фундамента. Ок - в момента хартията е смачкана заради някакви "идиоти-продавачи", които си имат някакви техни необходимости за да продават. Сега въпрос - ако сега минават по половин милион лева оборот с акции, колко може да се очаква след като минат ipo на дрона, след като след 10 сесии идва коледа и помпенето при доверие приключи, след като мине търговия за милиони с чез. - къде според теб ще отидат печалбите и милионите на камилчетата (само от изброените дружества се освобождават милиони)
                        Така - според мен камилчетата ще потърсят най подцененото дружество в момента на бфб ... и то е .... сам си отговори????
                        Чичката ще може да издува доверие до коледа и после 6 месеца ще се носи по инерция !!!!
                        Не е препоръка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                          Викаш три ПФ-та продават........Че кой ще са,да ни подскажеш малко! https://www.agriabg.com/bg/info/i12/...%B8%D0%B8.html
                          Сам си ги намери .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                            Три пенсионни дружества
                            Викаш три ПФ-та продават........Че кой ще са,да ни подскажеш малко! https://www.agriabg.com/bg/info/i12/...%B8%D0%B8.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                              Ами, има-няма два ще стигнат!
                              ПРи тази цена няма !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                                Кой продава 500к акции, че да трябват 6 милиона?
                                Три пенсионни дружества

                                Коментар

                                Working...
                                X