IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Нещо да кажете за отчета?
    427 млн. приходи и 24,587 млн. печалба за 12 месеца
    П/Е 3,37 - дали има някъде по-малко?

    Коментар


    • Нещо да кажете за отчета?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Ти само гледай тук какво лупкане на мечки ще има
        Тук мечките са малко, но пък много големи и силни /ПФ/
        Първо ни лупкаха нас биците от 9 лв. чак до 4,20 , но после обърнахме мача и взехме ние да ги пердашим та чак до тук!
        Проблема е че имат още доста сили /акции/. Но ще видим.. ако компанията си вади хубави отчети.. няма по-голям от пазара

        Коментар


        • Ти само гледай тук какво лупкане на мечки ще има

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

            Супер се движим
            Кое му е супер, сабалян подлъгаха бичетата и ги върнаха в партер докъм обяд ...
            Затварям сергията и давай да разпъваме че е петък ден на майстора
            Last edited by Балониада; 26.11.2021, 13:35.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Тук се движим бавно, но в правилната посока Ще видим как ще се движим в края на месеца
              Супер се движим ​​​​​​​

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Тук почва да се усеща че скоро отиваме на All Time High
                Да мине първ IPOто на дронамиката. Поредното бийм ипо ...
                Сега камилчетата ще разтоварват една седмица за да презапишат там 2-3 пъти, после пак ще влизат ...

                Коментар


                • Тук почва да се усеща че скоро отиваме на All Time High

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Това не знам дали е толкова лошо, щото като от яхтите в някъв момент ми се обадят да продавам вече ДОХ и Алтерко, къде ще вкарвам кеша..
                    Аз съм го измислил - след обаждане и разтоварване следва товарене в БРЕФ и ПИБа - там са яките бъдещи профити според изявените участници във форума.Тъй де - един път да послушаме знаещите!
                    мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                      Ако не се включи мажо май ще го кълвем пакета на доверие до по-другата коледа
                      Това не знам дали е толкова лошо, щото като от яхтите в някъв момент ми се обадят да продавам вече ДОХ и Алтерко, къде ще вкарвам кеша..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                        Ако не се включи мажо май ще го кълвем пакета на доверие до по-другата коледа
                        Там някъде.
                        А мажото май не беше задължен веднага да се включва
                        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Тук се движим бавно, но в правилната посока Ще видим как ще се движим в края на месеца
                          Ако не се включи мажо май ще го кълвем пакета на доверие до по-другата коледа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                            Груеца с включването си тук и омразата, която сее, потвърждава положителния тренд по позицията. Влизам.

                            Edit. Текуща цена 10 лв. Дрън.
                            Да напомня защо влезнах тук!

                            Коментар


                            • Тук се движим бавно, но в правилната посока Ще видим как ще се движим в края на месеца ​​​​​​​

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                                Могат да познаят разбира се. Дори и числата от тотото могат да познаят, ако имат късмет. НН определено не познаха, че акцията струва 4 лева. Да видим сега дали доверие ще познаят че струва 12 и така. А иначе и ти си от уважаваните за мен форумци. Говориш като интелигентен човек. Например в темата на Бреф бях мернал доста точна сметка, направена от теб. Сигурен стм че лесно можеш да сметнеш колко реално струва стоката в силозите на Агрия, както и самите силози, машини, земеделски земи и т.н.
                                Сметките ми бяха по консервативни а справедливата цена е още нагоре. Гледам че Доверие почнаха да играят подобна игра като НН с покачване на цената за всяка следваща продажба Ако скоро започне обратното ще стане голяма търговия.

                                Коментар

                                Working...
                                X