IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Загледах се в критериите за влизане в Суфлекс - по 3 от тях си е вътре - брой сделки, фрий флоут, обем, ама пусто брой акционери липсва. Е сега, ако мажо е умен, ше раздаде някоя акция на селяните и хоп, ето ти ги 750 бройчета и Софикс, здравей. Виждам, че за 3 месеца броят акционери се е качил от 430 на 480, но все още е далеч от желаното. А фрий флоута е нарастнал с 360 000 акции за тези 3 месеца - весела история
    Няма смисъл от Софикс. Нека резултатите да са добри и без Софикс сме си супер. И без това на Експат никой не им купува инструментите.

    Коментар


    • Загледах се в критериите за влизане в Суфлекс - по 3 от тях си е вътре - брой сделки, фрий флоут, обем, ама пусто брой акционери липсва. Е сега, ако мажо е умен, ше раздаде някоя акция на селяните и хоп, ето ти ги 750 бройчета и Софикс, здравей. Виждам, че за 3 месеца броят акционери се е качил от 430 на 480, но все още е далеч от желаното. А фрий флоута е нарастнал с 360 000 акции за тези 3 месеца - весела история
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        E, що тогава ще разпъваш акурдьона? Нали само при продажба с добър профит го правеше?
        Щото акцията се движи в желаната от мен посока.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Понеже посоката ми харесва викам довечера да разпъна акордеона даже и клипче може да направя
          Я надуй дядо кавала, след теб да викна, запея.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

            Не, и не смятам скоро да продавам.
            E, що тогава ще разпъваш акурдьона? Нали само при продажба с добър профит го правеше?
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              продаде ли
              Не, и не смятам скоро да продавам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Понеже посоката ми харесва викам довечера да разпъна акордеона даже и клипче може да направя
                продаде ли
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Понеже посоката ми харесва викам довечера да разпъна акордеона даже и клипче може да направя

                  Коментар


                  • Интересно, сега като мина обявената сума 14, докато започне изкупуването, ще трябва да я дигнат ли? Поне до 20?
                    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the prophet Разгледай мнение
                      По-интересното е на колко се оценяват 85 000 дка собствена земя в Северо-Източна България + 350 000т складове + предстоящо собствено пристанище на варненскоро езеро. Моята оценка се върти около 350 млн лв
                      Точно толкова смятам и аз, че реалистично струва бизнеса на Агрия. 50 кинта на акция

                      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                      Коментар


                      • Тези петички от дясно сякаш намат край, поне ги качват все по-високо. Какво ли ще стане когато няма петички

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                          Пазарът реагира с около седмица закъснение на отчета!
                          За съжаление не успях да добавя толкова, колкото ми се искаше. Посоката е ясна

                          Коментар


                          • Който няма топки може да отиде да се хване за топките на бика на ул.Три уши !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the prophet Разгледай мнение
                              По-интересното е на колко се оценяват 85 000 дка собствена земя в Северо-Източна България + 350 000т складове + предстоящо собствено пристанище на варненскоро езеро. Моята оценка се върти около 350 млн лв
                              Е, то ако видиш Хим-а или Дървените храни на колко се оценяват
                              Гледам, че Батя пак избягал от бас, но всичко е точно, няма проблеми, щото имал топки - буахаха. Батя, другият път ще ти предложа бас на 1000 лева и ше ги преведем на Алонсо, ако той няма нещо против, че да те видим колко си ербап
                              П.С. Мои приятели също бяха посъветвани от мен да купят тук и в една друга акция - сумата е прилична, защото и акцията е прилична, дано продължи да се развива, но мажото все още си остава кофти/незаинтересован
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                                Да се обзаложим на една нетъркаляща се бутилка, че ще е под 25 дори.
                                Аз "нямам топки" за басове и затова предпочитам да залагам 6-цифрени суми директно на БФБ, за прогнозите си

                                Има един друг агент, дето е специалист по завистливо драскане във форума и басове за по 100 лв. интерес.. Обърни се към него и се разберете нещо

                                Но нека е на ЛС моля. Не цапайте темата.

                                Коментар

                                Working...
                                X