IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Покрай сухото гори и мократо! - е казал народа
    На Запад разпродават надути технологични и псевдо Еднорози и купуват компаниите със силен фундамент, но тук меченцата скочиха и на Агрия
    Напънете се още малко де, ще помагам отдолу
    Страх и паника - като на всякъде, те оказват влияние на "инвеститорите" със слаба психика и за това разпродават!

    Коментар


    • Е той купона свърши като заешки, но 1000кинта са си кяр *2 за кой ли път от тук саде!
      За недоверие и лешперко няма да коментирам, защото там е неочаквано добра ситуациата!!!

      Коментар


      • И аз ще помогна

        Коментар


        • Покрай сухото гори и мократо! - е казал народа
          На Запад разпродават надути технологични и псевдо Еднорози и купуват компаниите със силен фундамент, но тук меченцата скочиха и на Агрия
          Напънете се още малко де, ще помагам отдолу

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

            Май отговори на вчерашния въпрос на Груйката
            .....
            Last edited by Грую Груев; 13.01.2022, 17:02. Причина: бях обещал да не пиша до края на месеца, сори
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

              От мен да знаеш, че за хубава стока винаги се намират купувачи
              Тъй-тъй, харно, ама напоследък повече търговци на цени, а стоката не познават!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Абе щом и мажо купи значително количество на 15 лв. аз съм спокоен за бъдещето на компанията и цената на акциите й.
                Няма как всеки месец с по 20% нагоре. Ще се поослушваме на тези нива и при следваща новина/отчет ще има пак тласък нагоре
                Май отговори на вчерашния въпрос на Груйката

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                  След като всички вече са купили, сега кой да купува?
                  От мен да знаеш, че за хубава стока винаги се намират купувачи

                  Коментар


                  • Абе щом и мажо купи значително количество на 15 лв. аз съм спокоен за бъдещето на компанията и цената на акциите й.
                    Няма как всеки месец с по 20% нагоре. Ще се поослушваме на тези нива и при следваща новина/отчет ще има пак тласък нагоре

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                      След като всички вече са купили, сега кой да купува?
                      Да, верно, прав сте Пончо. Забравих, че и това го има в гейма ...
                      Да вземат някои да разкешат още алтерко, и да заповядат - там се натрупаха все държачи и не разкешват. Остава да се надяваме да се сбъднат тежките заклинания на грую груев
                      Last edited by mechka uteshitelka; 13.01.2022, 16:24.
                      Я всегда буду твоим поводом напиться.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                        Какво става с тази позиция, да не обърка посоката?
                        Уж всички се набихме в нея, а не тръгва...
                        едва я изрових от нафталина
                        След като всички вече са купили, сега кой да купува?

                        Коментар


                        • Какво става с тази позиция, да не обърка посоката?
                          Уж всички се набихме в нея, а не тръгва...
                          едва я изрових от нафталина
                          Я всегда буду твоим поводом напиться.

                          Коментар


                          • Да, около 140К акции са им останали.. надявах се че са по-малко но.. каквото - такова. Важното е компанията да продължава да кърти фундамента, мажо да показва че е тръгнал по - добър път, а другото ще си се нареди

                            Коментар


                            • Искаш да кажеш, че само 140К ни "тежат на спирачката" ? То пари за 2-3 дни търговия ще трябват ..
                              “Speculation is a business. It is neither guesswork nor a gamble. It is hard work and plenty of it.”

                              Коментар


                              • Момчета, айде финален напън за едни "2 милки" , другарите от Доверие са продали всички акции освен в УПФ-то

                                Коментар

                                Working...
                                X