IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И мойте очаквания са да избием рибата.. само дето нямам достатъчно акции по мойте стандарти

    Коментар


    • 595 да видим в края на другата седмица ??? ще сме, любителите на фундамент + добавена растът почти ежедневно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

        Няма да е зле и в този да видим заработен приход,- ДАЖЕ го предпочитам!!!
        А има ли някакви съмнения за това?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Предполагам днес, не само аз съм потривал ръце, гледайки какво стана при Неохим и в очакване на консолидирания отчет тук след месец..
          Няма да е зле и в този да видим заработен приход,- ДАЖЕ го предпочитам!!!

          Коментар


          • Предполагам днес, не само аз съм потривал ръце, гледайки какво стана при Неохим и в очакване на консолидирания отчет тук след месец..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Явно въобще нямаш идея как функционират репата. Първо цената трябва да падне с 30% от тази при която си ги сключил, за да ти се обадят от ИП. После имаш много варианти да предотвратиш "гърмеж". Можеш да добавиш още акции за да повишиш обезпечението например. Супер просто и лесно е. Аз съм правил стотици репа и никога съм нямал "гърмеж". При евентуален маржин кол или довнасям акции или затварям предсрочно репото и отварям ново при актуални цени и параметри.
              Та както ти каза Йори, много сме далече от гърмежи. Полезен форумец е. Слушай го повече, вместо да му противоречиш и ще научиш доста
              напротив имам идея, макар че не съм взимал репа от ИП. Ползвам CFD-и, но принципът е подобен и идеята е , че някой голям, който сигурно има експозиции извън БФБ и ползва ливеридж, при 10% спад може да почне разпродажби и обикновенно не е в активите, които са се срутили най-много, а в такива дето държат цена.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                За 2021 очаквам консолидирана печалба над 30 млн. лв. В момента капитализацията е 96 млн. лв.
                Хвърлям боб, ходя на врачки!
                И 20 милиона да е пак ще е супер. А дано не става конфликт в Украйна че тогава цената на пшеницата може и 1000 долара да стигне

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  И футбола толкова го разбираш.
                  Добре, че е обратното изкупуване да ви държи тук. Иначе ще хвърчат салфетки.
                  Ти гледай да удържи 17 лв при Алтерко че ще търсиш салфетки

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    И футбола толкова го разбираш.
                    Добре, че е обратното изкупуване да ви държи тук. Иначе ще хвърчат салфетки.
                    За 2021 очаквам консолидирана печалба над 30 млн. лв. В момента капитализацията е 96 млн. лв.
                    Хвърлям боб, ходя на врачки!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                      Както казват във футбола - пак греда
                      И футбола толкова го разбираш.
                      Добре, че е обратното изкупуване да ви държи тук. Иначе ще хвърчат салфетки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                        Груйката е казал яко нагоре!
                        сега на кой да вярваме
                        Добре, че бяха тия "умници", които разпродадоха до 13,00 лв, за да се отпуши акцията ;-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Посоката е яко надолу!
                          Както казват във футбола - пак греда

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                            Груйката е казал яко нагоре!
                            сега на кой да вярваме

                            Голямото реване тепърва предстои!
                            Неизбежно е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                              Груйката е казал яко нагоре!
                              сега на кой да вярваме
                              Не може да са прави и двамата, ама може и двамата да грешат...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Посоката е яко надолу!
                                Груйката е казал яко нагоре!
                                сега на кой да вярваме

                                Коментар

                                Working...
                                X