IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    Посоката е яко надолу!
    Както казват във футбола - пак греда

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

      Груйката е казал яко нагоре!
      сега на кой да вярваме

      Голямото реване тепърва предстои!
      Неизбежно е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

        Груйката е казал яко нагоре!
        сега на кой да вярваме
        Не може да са прави и двамата, ама може и двамата да грешат...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          Посоката е яко надолу!
          Груйката е казал яко нагоре!
          сега на кой да вярваме

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Яко надолу е само полезността ти за този форум! От доста време копаеш дъното
            Мнението на лъжлив анимационен герой, като теб, не ме интересува.
            Мажи ските и си лягай!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              Посоката е яко надолу!
              Яко надолу е само полезността ти за този форум! От доста време копаеш дъното

              Коментар


              • Посоката е яко надолу!

                Коментар


                • P/E?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Marie-Sophie Germain Разгледай мнение

                    Как ще тръгне да расте пазарът, като Фед изтегля ликвидност?
                    Че пазарът се върна към ръст още в същия ден. Да са живи и здрави "пишман инвеститорите" с слаби нерви! При нас ще се усетят, ама пак със закъснение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      Аз лично мисля че разпродажбите бяха заради страх от маркет краш но за мен днес най вероятно видяхме дъното на СП500 покрай преоценките на тех гигантите.

                      Пазарът ще тръгне отново да расте и входът ще е отново тесен за купувачите.

                      Пшеницата мина отново 800 долара а нищо във фундаментът при Агрия не се е променил. Ако обратното го подновят може да оберат някоя друга акция до 14 лв.
                      Как ще тръгне да расте пазарът, като Фед изтегля ликвидност?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                        Аз лично мисля че разпродажбите бяха заради страх от маркет краш но за мен днес най вероятно видяхме дъното на СП500 покрай преоценките на тех гигантите.

                        Пазарът ще тръгне отново да расте и входът ще е отново тесен за купувачите.

                        Пшеницата мина отново 800 долара а нищо във фундаментът при Агрия не се е променил. Ако обратното го подновят може да оберат някоя друга акция до 14 лв.
                        Няма нужда да го подновяват обратното, то е до 30 юни тази година, но мисля, че утре вечер цената ще е над 14, така, че едва ли ще се включат

                        Коментар


                        • Аз лично мисля че разпродажбите бяха заради страх от маркет краш но за мен днес най вероятно видяхме дъното на СП500 покрай преоценките на тех гигантите.

                          Пазарът ще тръгне отново да расте и входът ще е отново тесен за купувачите.

                          Пшеницата мина отново 800 долара а нищо във фундаментът при Агрия не се е променил. Ако обратното го подновят може да оберат някоя друга акция до 14 лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                            От мен да знаеш, че за хубава стока винаги се намират купувачи
                            Май същото важи и за продавачите... Какъв изографисан дабъл хед се получи тука! Явно тия дето се юрнаха да надуват цената от 13 нагоре, побързаха и се разкешат. Да ходят на м@йн@т@ си! И сега какво? Мажо спокойно може да си купува директно, защото цената е под 14 лева! И аз ще допълвам на 12.80.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                              зашо да е раничко? така едновременно изсипване навсякъде какво ще да е?
                              Явно въобще нямаш идея как функционират репата. Първо цената трябва да падне с 30% от тази при която си ги сключил, за да ти се обадят от ИП. После имаш много варианти да предотвратиш "гърмеж". Можеш да добавиш още акции за да повишиш обезпечението например. Супер просто и лесно е. Аз съм правил стотици репа и никога съм нямал "гърмеж". При евентуален маржин кол или довнасям акции или затварям предсрочно репото и отварям ново при актуални цени и параметри.
                              Та както ти каза Йори, много сме далече от гърмежи. Полезен форумец е. Слушай го повече, вместо да му противоречиш и ще научиш доста

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                                зашо да е раничко? така едновременно изсипване навсякъде какво ще да е?
                                Може някой да сипва, за да си покрие репата, но е рано за гърмежи на тези нива

                                Коментар

                                Working...
                                X