IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой се разпродава?
    Луди меринджеи
    Та продажби имаше по много позиции. На ликвидиране на портфейл ми прилича.
    Last edited by polax; 28.02.2022, 17:37.

    Коментар


    • 85 млн. в стоки, явно са позадържали с продажбите, а цените на зърното от началото на годината са нагоре....

      пп цялата капитализация на дружеството е към 100 мил.
      Last edited by dex; 28.02.2022, 16:33.

      Коментар


      • 25,571 млн. пч. 434,059 млн. приходи 4,12 п/е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

          пак ли се заяждаш, не може ли да говориш нормално и да не се изтъкваш колко си велик, вече го разбрахме ..

          пп. стига ми да направя по 300-400% тук ...
          На никакъв не се правя, нямам нужда!
          Просто адски ме дразни когато все търсите конспирации за да оправдаете някакво движение! Не може ли рационалните очаквания да покачват цената днес? А това че мажо купи нов огромен пакет и бройките на продавачите от ПФ съвсем намаляха!? Защо не търсиш някакви логични причини за ръста, а все заговори и задкулисие? Не се ли научи че това не работи за теб.. пропускаш ползи, товариш се с негативни емоции и пр.!

          Ето аз търся винаги логика, подцененост, фундамент и пазара продължава да ме възнаграждава. Какво постигна например Грую с неговите конспирации за Алтерко, ДОХ, Неохим!? Пъна се пъна се, изяде тонове шамари от реалността и накрая се завря в миша дупка... поне да не се излага повече!
          Last edited by Батя; 28.02.2022, 12:30.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

            Кои са чели отчета според теб - купувачите или продавачите?
            след като скача цената , кой? мойта логика казва - купувачи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
              не че не е ясна каква е печалбата, но явно вече някой е прочел отчета
              Кои са чели отчета според теб - купувачите или продавачите?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Пак ли търсиш под вола теле, за да оправдаеш поредния изтърван влак!?
                пак ли се заяждаш, не може ли да говориш нормално и да не се изтъкваш колко си велик, вече го разбрахме ..

                пп. стига ми да направя по 300-400% тук ...
                Last edited by petyob; 28.02.2022, 12:08.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                  не че не е ясна каква е печалбата, но явно вече някой е прочел отчета
                  Не съм чел нищо, но днес допълних след преструктуриране.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                    не че не е ясна каква е печалбата, но явно вече някой е прочел отчета
                    Пак ли търсиш под вола теле, за да оправдаеш поредния изтърван влак!?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                      не че не е ясна каква е печалбата, но явно вече някой е прочел отчета
                      Според моите прогнози, които сме коментирали по-долу, ако това е така, вече трябва да сме близо до 20 лева

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Има вероятност и НН да продават останалите си бройки.. мисля към 40Т имаха в края на 2021-ва.
                        Добре е да се разтоварят тук и да не се пречкат после за ръста на акцията над 20 лв.
                        Основните продавачи на големите бройки минават през ПФБК от няколко дни. Дано да свършат скоро и да се отпуши най сетне хартията ! Успех на придобилите тук !
                        мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                        Коментар


                        • не че не е ясна каква е печалбата, но явно вече някой е прочел отчета

                          Коментар


                          • Удри уйно

                            Коментар


                            • Има вероятност и НН да продават останалите си бройки.. мисля към 40Т имаха в края на 2021-ва.
                              Добре е да се разтоварят тук и да не се пречкат после за ръста на акцията над 20 лв.

                              Коментар


                              • Като гледам отчета на Бг Агро, ако тук е подобен, нещата ще станат брутални

                                Коментар

                                Working...
                                X