IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

    Живота е прост. Правиш нещо и получваш или печалба или урок, но винаги има награда за действието.Преди доста години и аз го играх този мач с хим. От тогава се научих да не гледам просто баланси, а да влизам по-дълбоко, като гледам какви са точно активите и колко в действително струват. Например сега колегите се опитват да ни обяснят че няма смъсъл от пристанището на Агрия, без да отчитат факта, че сега за да изнесеш продукция се налага камионите да чакат с дни на опашки и корабите стоят по една седмица за да бъдат натоварени, докато с новото пристанище на Агрия ще и трябват в пъти по-малко камиони и за същото време, че се товарят в пъти повече кораби. Преките ползи от новото съоръжение ще са доста големи. Ако приемем че преките ползи от това са 10 лева на тон, то добавената стойност ще е 10 милиона годишно, без да отчитаме пристанищните такси. Тоест стойността не е в пристанището, а в съоръженията за товарно-разтоварните дейности. Ако не гледам и не разбирам тези неща и аз ще почна да обикалям всико което се вдига и да хейтя
    На Агрия и трябва пристанище, но на Доган хим ихлбл и агрополихим за какво са им?

    Коментар


    • Гледам продължават анализите кой съм,ама къв съм,какви акции имам ,колко пари имам,вътре ли съм ,не съм ли,имам ли опит, нямам ли и подобни




      Иначе утре ще има екшън,това мога да кажа

      Коментар


      • На 19,00 някой изкупува с айсберг яко.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nik803 Разгледай мнение
          За добро или за лошо пак някой разтовари самосвала!!! Борсите обаче катерят здраво, а нашата пада здраво!!!
          Софикс е на -0,29% Това ли е здраво падане!?

          Колкото до Агрия.. свободен пазар е, един ден някой изкупува агресивно, друг ден някой разпродава.. не виждам драма. Искахме жив и по-ликвиден пазар, ето го!

          Коментар


          • За добро или за лошо пак някой разтовари самосвала!!! Борсите обаче катерят здраво, а нашата пада здраво!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Така е!
              Трябва да прежалиш загубите за да продадеш и започнеш от начало. Началото на 2021 продадох Хим, ЦЦБ и ПИБ, изпих си горивата чаша и през цялата година си избива загубите. Избих си ги!
              ХИМ групата, ако няма промяна в мажо няма да мръдне.
              Живота е прост. Правиш нещо и получваш или печалба или урок, но винаги има награда за действието.Преди доста години и аз го играх този мач с хим. От тогава се научих да не гледам просто баланси, а да влизам по-дълбоко, като гледам какви са точно активите и колко в действително струват. Например сега колегите се опитват да ни обяснят че няма смъсъл от пристанището на Агрия, без да отчитат факта, че сега за да изнесеш продукция се налага камионите да чакат с дни на опашки и корабите стоят по една седмица за да бъдат натоварени, докато с новото пристанище на Агрия ще и трябват в пъти по-малко камиони и за същото време, че се товарят в пъти повече кораби. Преките ползи от новото съоръжение ще са доста големи. Ако приемем че преките ползи от това са 10 лева на тон, то добавената стойност ще е 10 милиона годишно, без да отчитаме пристанищните такси. Тоест стойността не е в пристанището, а в съоръженията за товарно-разтоварните дейности. Ако не гледам и не разбирам тези неща и аз ще почна да обикалям всико което се вдига и да хейтя
              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                Юни бяха 400
                Преди година са били 362: http://www.csd-bg.bg/STATISTIC/FREE_FLOAT_20210315.pdf

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                  Акционерите вече са 655, спрямо 603 за преди месец! Още един положителен знам, който можем да добавим към невероятните резултати, обратното изкупуване и покупките от двата най-големи акционера в компанията.
                  Юни бяха 400

                  Коментар


                  • Акционерите вече са 655, спрямо 603 за преди месец! Още един положителен знам, който можем да добавим към невероятните резултати, обратното изкупуване и покупките от двата най-големи акционера в компанията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                      Трудно се приема загубата, но това е единственият начин да продължи напред. Иначе ще продължи да дълбае още много години и да обикаля всички теми с надеждата да подлъже някой. Надеждата умира последна.
                      Така е!
                      Трябва да прежалиш загубите за да продадеш и започнеш от начало. Началото на 2021 продадох Хим, ЦЦБ и ПИБ, изпих си горивата чаша и през цялата година си избива загубите. Избих си ги!
                      ХИМ групата, ако няма промяна в мажо няма да мръдне.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Зрънчо на 4лв няма избиване​​​​​
                        Трудно се приема загубата, но това е единственият начин да продължи напред. Иначе ще продължи да дълбае още много години и да обикаля всички теми с надеждата да подлъже някой. Надеждата умира последна.
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                          Аз пък си мисля че има акции и че се е ушил в зрънчо на 4 лева и сега се опитва да манипулира новобранците да го отърват от мъките.
                          Зрънчо на 4лв няма избиване​​​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo

                            Това тролче рибарче ми прилича на друг съфорумен герой Полки най вероятно е същото момче без акцийки пише навсякъде където има по голям ръст
                            Аз пък си мисля че има акции и че се е ушил в зрънчо на 4 лева и сега се опитва да манипулира новобранците да го отърват от мъките.
                            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                              ми, пазарът ги е оценил точно 10 пъти по-малко
                              Иначе, само 20те зърнобази би трябвало да са повече от сегашната ПК
                              Само ръста на арматурното желязо, да не говорим, че го и няма и да имаш пари, автоматично вдига вътрешната стойност на всяка една компания която има сериозни материални, сградни, производствени активи!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Защо аз да съм глупак ,не разбрах? Защото ти,*******,смяташ така ли?

                                Къде се бе скрил вчера мишко? само 5% и се посра от страх ...и -10% беше по едно време
                                Всяка акция,която МОЖЕ да падне с -10% за няколко часа ,без новини без нищо,е ДЖЪНК.Набий си го в тиквоча.Когато дойде паниката ще са и -20% ,-30%

                                БИНГО АКЦИЯ за бинго играчи
                                явно нямаш опит с пазарите...съветвам те да погледнеш FB -30% на 3 Февр за един ден и сега се търгува на 50% от върха, NFLX -25% на 21 Януари, PayPal -20% за ден ... по твоите критерии и те ли са "ДЖЪНК". Волатилност има и на развитите пазари , при нас проблемът е в ликвидността и движения +/- 10% са по-скоро естествени за неликвидни пазари. В крайна сметка фундаментът определя дългосрочното движение на цените на акциите...времето ще покаже.

                                Коментар

                                Working...
                                X