IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
    Броим ли го на тоя етап за фалшив или ще чакаме и утре?
    Дивергенция,предлагам да го обявим отсега за фалшив.Дали утре или вдругиден няма значение .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
      Броим ли го на тоя етап за фалшив или ще чакаме и утре?
      Мисля да го отдадем на променливато време;-по "Георгьов ден" 4-6 градуса + сняг по 10,05, простудни растройства...

      Коментар


      • Броим ли го на тоя етап за фалшив или ще чакаме и утре?
        Last edited by Poncho; 11.05.2023, 22:16.

        Коментар


        • Браво, спазиха си обещанието! Сега и колегата 15% ще е по спокоен

          Коментар


          • Всъщност дивидента мисля, че трябва да е 1,00740 на акция, защото са определени 6,8 млн дивидент и има 50 000 акции изкупени от дружеството, а те по спомен не би трябвало да получават дивидент

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

              Удържа си на думата Райков, браво
              Ама до обратното сами ще трябва да се дотикаме

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                ОСА 26.06, 1лв. дивидент, обратно изкупуване
                Удържа си на думата Райков, браво

                Коментар


                • ОСА 26.06, 1лв. дивидент, обратно изкупуване

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Ще се радвам да си върна продадените бройки на цени под 20 лв., но май трудно ще се случи. Прекалено много лисанки се навъртата под лозата с "киселото грозде"
                    Не си го пожелавай Батя! (защо ... защото ако се килне, може и х'ептен да го закъсаме, врeменно разбира се, защото твояt тип има афинитет и към фундамента, освeн към бързата "спекула")

                    ps. имам също и ... докога незнам, но поне без препоръка) В моят случай не са с особено значим за портфейла %.... просто заради принципа на диверЦефикацията
                    Last edited by precakanoto; 10.05.2023, 20:01.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                      ама си лисунгер голям ... парите нали не ги печаташ? - кажи какво продаваш
                      Вчера и днес продадох част от Неохима и малко Доверие над 8 лв.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                        Аз ще съм доволен на още 2-3 тона под 22 лв., ама да видим
                        ама си лисунгер голям ... парите нали не ги печаташ? - кажи какво продаваш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Ще се радвам да си върна продадените бройки на цени под 20 лв., но май трудно ще се случи. Прекалено много лисанки се навъртата под лозата с "киселото грозде"
                          Аз ще съм доволен на още 2-3 тона под 22 лв., ама да видим

                          Коментар


                          • Ще се радвам да си върна продадените бройки на цени под 20 лв., но май трудно ще се случи. Прекалено много лисанки се навъртата под лозата с "киселото грозде"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от compmanbg Разгледай мнение

                              Все още е в сила 100К buyback в диапазона 28-33. Щом Батко е готов на тая цена си мисля, че всичко под нея е по-скоро добър шанс за допълване. Не че ще се случи остатъка от обратното, по-скоро визирам само/оценката на хората, които раздават картите. Иначе нищо неочаквано - няма как да има повторение на миналогодишните безумици, то не е и полезно за един бизнес. Моя хоризонт и очакване за хубави печалби и съответно up на акцията са след 2026 - по ред причини. Дотогава скромно събирам като пчеличка, ако изпадне нещо . За българската действителност и политическа конюктура, Агрия ми се струва задължителен елемент от портфолиото на всеки опoртюнист дръзнал да мери шпаги на BSE!
                              При всяко положение всичко под 23-24 е подарък според мен и мажо ще го покаже през юни

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                                Точно като пробива надолу от 22-23 с обем?? Някъде към 15-17 ще я чакам, освен ако някой от отчетите не я закрепи трайно на по-високо ниво
                                Все още е в сила 100К buyback в диапазона 28-33. Щом Батко е готов на тая цена си мисля, че всичко под нея е по-скоро добър шанс за допълване. Не че ще се случи остатъка от обратното, по-скоро визирам само/оценката на хората, които раздават картите. Иначе нищо неочаквано - няма как да има повторение на миналогодишните безумици, то не е и полезно за един бизнес. Моя хоризонт и очакване за хубави печалби и съответно up на акцията са след 2026 - по ред причини. Дотогава скромно събирам като пчеличка, ако изпадне нещо . За българската действителност и политическа конюктура, Агрия ми се струва задължителен елемент от портфолиото на всеки опoртюнист дръзнал да мери шпаги на BSE!

                                Коментар

                                Working...
                                X