IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По често трябва да се вади и показва този стар проект! По добър, бизнесодоходоносен и чист от ново "Белене".
    Удълбаването на канала е най краткия морски път за Агрия, но този проект е Широка Порта за целия Североисток!!!
    Споменах го лани на събранието, но не всички ме разбраха,- та за това ...


    -""Забележете, че тук не говорим за пожелание, а за законодателен доклад, който не просто казва, че трябва да се проучи или да се обмисли възможността за прокопаване, а че коридорът Рейн-Дунав трябва да бъде увеличен с отклонение от Русе до Варна с конкретни точки, които сме отбелязали. Това са Търговище, Разград, Шумен, Провадия, Девня и Варна", подчерта Новаков.

    Евродепутатът Емил Радев поясни, че този проект не е сегашна идея. Още в Османската империя с изграждането на жп линията Русе-Варна се е мислило като алтернатива прокопаването на този канал.

    По негови думи в соц годините този проект вече е бил готов и е имал готови стойности и последното им смятане е било в началото на 90-те години. “Така че ако този проект се реализира в този момент, ще трябват нови стойностни сметки, защото инфлацията е огромна, цените на материали и труд са се променили драстично”, смята евродепутатът."

    Прочети още на: https://www.dnes.bg/eu/2023/05/13/ev...e-varna.569622

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the prophet Разгледай мнение
      Надявам се ОС тази година да бъде толкова интересно и полезно, както беше миналата година.
      Призовавам повече активност от инвеститорите в тази позиция, за да покажем на г-н Райков че оценяваме действията му.
      Сигурен съм, че ще научим доста нови пикантерии около компанията, като развитие на пристанището, следващи инвестиции и очаквания за годината.

      Възнамерявам да бъда там и съветвам сериозните инвеститори да ходят по ОС, защото поне веднъж в годината имаме възможност да се срещнем лице в лице с хората на които доверяваме парите си!
      Проблемът е че, повечето ОСА съвпадат с големите летни отпуски. Има ли възможност за участие през електронна форма? По подобие на BSE. Много хора могат да се включат по този начин. Аз лично след като засадих 3 квадрата теменужки и ги обгрижвам вече 3 месец без особен резултат, оценям доста високо постиженията на тези хора . Наистина искам да изкажа лично поздравления на мениджмънта, нек апомислят за форма на дистанционно участие.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
        Евала на Агрия и на Мажо! Допусках, че ще използват тежката 2023 година като оправдание и няма да дадат дивидент или ще дадат символичен. Грешал съм! Според мен дивидента тази година ги прави доста по-лъскава компания в имиджов план и им желая много бъдещи успехи. Много, много се кефя на хората когато постъпват мъжкарската и застават зад думите си! Дано има повече такива на борсата.
        Евала! Така се прави 15-ка

        Коментар


        • Надявам се ОС тази година да бъде толкова интересно и полезно, както беше миналата година.
          Призовавам повече активност от инвеститорите в тази позиция, за да покажем на г-н Райков че оценяваме действията му.
          Сигурен съм, че ще научим доста нови пикантерии около компанията, като развитие на пристанището, следващи инвестиции и очаквания за годината.

          Възнамерявам да бъда там и съветвам сериозните инвеститори да ходят по ОС, защото поне веднъж в годината имаме възможност да се срещнем лице в лице с хората на които доверяваме парите си!

          Коментар


          • Евала на Агрия и на Мажо! Допусках, че ще използват тежката 2023 година като оправдание и няма да дадат дивидент или ще дадат символичен. Грешал съм! Според мен дивидента тази година ги прави доста по-лъскава компания в имиджов план и им желая много бъдещи успехи. Много, много се кефя на хората когато постъпват мъжкарската и застават зад думите си! Дано има повече такива на борсата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              . Онзи ден не ни ли показваше "пробита съпротива"?)
              Ти обвиняваш Шарана ,че е познал всъщност.
              И мен така все ме обвиняват защо съм познал ,затова ще опровергая поредното ти заяждане с колегата.

              Има пробив на дъното от няколко дена нали така ?(и за който пробив ти беше осведомен безплатно и то в реално време с графика от същия човек),но има и булиш дивергенция,вчера колегите пишат,
              Дивергенция,предлагам да го обявим отсега за фалшив.Дали утре или вдругиден няма значение ..
              че пробива ще е фалшив заради тази дивергенция,но ти заради некомпетентността си в ТА материята несправедливо обвиняваш Шарана,че е познал всъщност.Мисля,че му дължиш извинение

              п.с. Аз забравих.Даже и мен ме обвини преди това днес,че съм познал всъщност

              https://www.tradingview.com/x/RLuEa5ko

              2 от 2 познати.
              От друга страна всички фундаменталисти очаквахте от 30 само нагоре.Как стават тея работи?
              Last edited by petrg5s; 12.05.2023, 15:31.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

                Батя, приемаме, че ТА не върши работа и го оставяме настрана. Какво се промени във фундамента за един ден? Според мен нищо. Промениха се само очакванията на инвеститорите, но това няма нищо общо с фундамента.
                Как да няма общо!? Очакванията спрямо доходността от акцията, спрямо неотменната дивидентна политика на мениджъмнта и неговата коректност не са ли фундамент!? Явно имаме различие в понятията.
                И още нещо.. пазара не е толкова ефективен, че да следва 1 към 1 всяка промяна във фундамента и очакванията за него, затова и има флуктоации. Когато бях млад и зелен спекулант се заигравах с тях. С времето осъзнах че голямата картина, големите движения са от значение.. малките флуктоации на цените няма особен смисъл да се хващат.. защото често гонейки тях, изтърваш голямото и наистина доходоносно движение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inteIIect Разгледай мнение
                  Благодаря!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    А къде бяха твоите чертички когато купувахме преди 2 г. да кажат че е дъно и следва здраво рали?
                    Появихте се да бягате след влака. Онзи ден не ни ли показваше "пробита съпротива"? Имаше надъхани да купуват на 15-17 лв.
                    "Техническия анализ е като огледало за обратно виждане"
                    Батя, приемаме, че ТА не върши работа и го оставяме настрана. Какво се промени във фундамента за един ден? Според мен нищо. Промениха се само очакванията на инвеститорите, но това няма нищо общо с фундамента.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      А къде бяха твоите чертички когато купувахме преди 2 г. да кажат че е дъно и следва здраво рали?
                      Появихте се да бягате след влака. Онзи ден не ни ли показваше "пробита съпротива"? Имаше надъхани да купуват на 15-17 лв.
                      "Техническия анализ е като огледало за обратно виждане"
                      Пазарът хукна да преследва дивидент, но това не отменя тренда надолу. Същото се получава и при Неохим. Нека да видим какво ще се случи следдивидентно и при отчетите - дали ще се задържи над 20. Акцията е много хубава, но е време да си почине малко. Сега е ред на Алтерко, Доверие, Илевън да поведат ралито.

                      Коментар


                      • https://forumfiles.com/b3NcMeq4z5/Po..._June_2023_pdf

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                          входящ номер 20230511190855
                          Благодаря!
                          Друг е въпросът, че е нужна оторизация за отварянето и

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от acb Разгледай мнение

                            И аз не намирам в ТР покана за предстоящо ОСА
                            входящ номер 20230511190855

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от acb Разгледай мнение
                              И аз не намирам в ТР покана за предстоящо ОСА
                              Ами който е дал информацията ,да каже.Пончо май

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                                Колеги много се извинявам, но аз никъде не мога да намерия информация относно ОСА на Агрия през 2023 за 2022. Последната подадена покана за ОСА е през 2022 в Търговския регистър. В Екстри няма нищо. Откъде намирате тази информация за ОСА на Агрия? Мерси предварително за отговора.
                                И аз не намирам в ТР покана за предстоящо ОСА

                                Коментар

                                Working...
                                X