IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Mar22 450.00 +56.25 (14.28%)

    Коментар


    • 430Е, извън пътя е работата, арабите ще умрат от глад
      сега е момента акционерите да си поискаме от агриата купони за хляб

      Коментар


      • Може да е някой, който си е накупил бензин и т.хартия и сега се запасява със зърно и олио

        Коментар


        • Тук да не би мажо да удря рамо?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

            Какъв кинг бе мой човек при инфлация 80-100% на основните суровини за няколко месеца
            Вземи тогава и тоя спад Аз чакам в ниското, зареден с тоя тъп кеш. Със здраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

              Cash is king, бях написал в друга тема. Весел уикенд, аз отварям черния етикет
              Какъв кинг бе мой човек при инфлация 80-100% на основните суровини за няколко месеца

              Коментар


              • 21:39 / 06.03.22
                Украйна въведе експортни лицензи за зърно и спря аграрен износ
                Украйна въведе лицензи за износ на ключовите си селскостопански стоки пшеница, царевица и слънчогледово масло, се казва в правителствено решение, цитирано от агенция "Интерфакс Украйна". В документа се казва, че търговците ще се нуждаят и от лицензи за износ на домашни птици и яйца, съобщи агенцията.


                По-рано днес Украйна спря износа на ръж, овес, просо, елда, сол, захар, месо и добитък.

                Коментар


                • Отговори за предстоящата реколта и година след това тече;- при Дремджиев в разговор с един от най големите З. производители в добруджа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    едни продават, други купуват. Времето ще покаже кои са прави

                    продай и други та да ти е по спокойно
                    Cash is king, бях написал в друга тема. Весел уикенд, аз отварям черния етикет

                    Коментар


                    • Това е единствената акция от 10тината акции които се пробутват, която има фундамент. Но има и едно НО - дълга!
                      Димек е пак греда, но поне има за какво да се хванеш - за разлика от Шилито, Промото, Дрона, СИните колички, Молдован и т.н. където няма нищо сериозно!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                        За съжаление едва ли ще е достатъчно. Продадох 50% от позицията ми в Агрия в последните 3 дни, както и други вложения.
                        едни продават, други купуват. Времето ще покаже кои са прави

                        продай и други та да ти е по спокойно
                        Last edited by SoHo; 04.03.2022, 15:30.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                          За съжаление едва ли ще е достатъчно. Продадох 50% от позицията ми в Агрия в последните 3 дни, както и други вложения.
                          Дръж морганика и се не бой !!!
                          Как ли ще се изсули там в някой незнаен ден .... Втория ешелон, след първия

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                            За съжаление едва ли ще е достатъчно. Продадох 50% от позицията ми в Агрия в последните 3 дни, както и други вложения.
                            Sky the limit се поотлага значи?
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                              424 еврака , скоро 450-500. Бях писал един таргет към него може да прибавим още 10 милиона за 2022
                              Гледаме зърното, но при слъчогледа и олиото поскъпването и недостига са още по-големи, а Агрия е силна и тук

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                424 еврака , скоро 450-500. Бях писал един таргет към него може да прибавим още 10 милиона за 2022
                                За съжаление едва ли ще е достатъчно. Продадох 50% от позицията ми в Агрия в последните 3 дни, както и други вложения.

                                Коментар

                                Working...
                                X