Първоначално изпратено от inta53
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Агрия Груп Холдинг (AGH / AGR)
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от melon Разгледай мнениеПадащите цени на пшеницата и олиото могат ли да навредят на печалбите? Защото, ако са купували скъпо торове и прочее, и сега цените, на които продават са ниски, май няма да е много печелившо? Гледам графиката на фючърсите - 2008 е имало върхове, като тазгодишните, ама после от 1350 на 450 за малко над година.destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby
Коментар
-
Първоначално изпратено от melon Разгледай мнениеПадащите цени на пшеницата и олиото могат ли да навредят на печалбите? Защото, ако са купували скъпо торове и прочее, и сега цените, на които продават са ниски, май няма да е много печелившо? Гледам графиката на фючърсите - 2008 е имало върхове, като тазгодишните, ама после от 1350 на 450 за малко над година.
До като се чудех дали да пусна жокер към имащите з.земи, ти си писал;-
-отговора е че нямат слабо звено в Екипа, а търговията... без коментар доказано добри!
- 1 like
Коментар
-
Среден добив от декар/0,460т. за ечемик почти приключила жътва!
Засадени в/у 11-12% от обработваемата площ ( 84х2=~170х.дка)~20х.дка.=~9х.т.
Който разбира може да продължи сам със сметките и по другите култури,-за сега отлични очаквания!!!
На место Поздравихме Екипа и пожелахме и за напред да има от същите резултати!!!
Коментар
-
Падащите цени на пшеницата и олиото могат ли да навредят на печалбите? Защото, ако са купували скъпо торове и прочее, и сега цените, на които продават са ниски, май няма да е много печелившо? Гледам графиката на фючърсите - 2008 е имало върхове, като тазгодишните, ама после от 1350 на 450 за малко над година.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
Сплит на какво? Акциите или компанията?
Коментар
-
Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнениеКомпанията отиде в друга орбита, много по-зряла и завършена
Има нужда от един сплит, но според мен се обмисля от Райков
личното ми усещане е, че скоро ще има нови придобивания, парите трябва да се харчатdestroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby
Коментар
-
Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
Много неща. Ако идваш към Бургас, пиши едно ЛС да се уговорим за кафе и ще ти разкажаdestroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby
Коментар
-
Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
Супер, значи трябва да са продали доста докато цените на пшеницата бяха в небето. Да се надяваме печалбата за Q2 да е по-силна от Q1. Нещо друго интересно каза ли?
Коментар
-
Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнениеСупер беше събранието! Райков недвусмислено доказа, че е много далече от "прост аграр"
Беше категорично потвърдено намерението им за последователна и предвидима дивидентна политика (дивидент около 10% от консолидираната печалба).
Силозите са празни, а сметките пълни. Чакаме отчетаdestroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby
Коментар
-
Супер беше събранието! Райков недвусмислено доказа, че е много далече от "прост аграр"
Беше категорично потвърдено намерението им за последователна и предвидима дивидентна политика (дивидент около 10% от консолидираната печалба).
Силозите са празни, а сметките пълни. Чакаме отчета
- 8 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнениеНякой ходи ли днес на ОСА? Имаше ли нещо интересно?
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнениене знам каква надрусана пшеница трябва да е било това за да даде кило на квадратен метър. За да докараш дори до 800кг трябва торове като луд да хвърляш и накрая тя ще излезе по скъпа от по-ниския добив.
Средно за 2020 добивът беше около и под 400 кг/дка, 21ва - 606 кг/дка, така че средното винаги се движи между 400 и 550. Над това се счита за добре според вложените средства де.
https://www.yara.co.uk/crop-nutritio...at-n-response/
1 кг. азот се получават от 3кг. AN
- 1 like
Коментар
Коментар