IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компенсаторни инструменти-достойно изплащане

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Уважаеми номинални собственици на компеснаторни книжа!
    За бога - не си продавайте книжата под 50 стотинки.
    Това обижда Вас и Вашите предци, които са били ограбени !
    От СПКИ очакваме отговори от правителството на остро поставени от нас въпроси за справедливото изплащане на компенсаторните инструменти-чрез приватизация и други схеми .

    Коментар


    • Очакваме отговор на запитването на председателя на СПКИ Валентин Христов до МРРБ колко и кои от активите на това министерство ще се предлагат срещу КИ.

      Коментар


      • От Сдружението на притежателите на компенсаторни инструменти напомняме на господин Ивайло Калфин-заместник министър председател, че на 8 ноември изтича едномесечния срок в които трябва да ни отговори на писмо
        вх.№ 1208/09.10.2007 до МС /което е цитирано по долу в форума/.

        Коментар


        • Е то бива недоверие но чак пък толкова Но като трябва ще обясня с подробности Получих КЗ през 2000г. Прдавах на части през няколко посредника Сега като търся документи ми казаха че съхраняват архива до 5 години Толкова ли е страшно ако някой каже къде да открия документ че съм притежавал КЗ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лъки
            Не Неграмотен - Не искам да те обиждам но сам си си избрал ника Продадох получените записи и нямам запазени документи за това Сега ми се налага да доказвам произхода на парите
            :-)
            Лъки,смени си ника с "ако стане";-)
            Първо - ако си продал - повече те няма в регистъра!
            Второ - ако си загубил документите - можеш да си ги ксероксираш от ИП-ето през което е станала сделката!
            :-)
            Неграмотен, пиши по-често, защото липсват много смислени коментари във форума, поздрави! ;-)
            Няма значение къде си, с кой си и с какво се занимаваш - радвай се на всеки момент, на всеки ден!

            Коментар


            • Не Неграмотен - Не искам да те обиждам но сам си си избрал ника Продадох получените записи и нямам запазени документи за това Сега ми се налага да доказвам произхода на парите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Лъки
                Здравейте Търся помощ Трябва да открия начин да се свържа с централния регистър на първоначалните собственици на комресатони записи Мисля че съм чувал за такъв Преварително благодаря на всички които се отзоват
                Рънърите май вече бачкат чрез интернет. Може би цената на горивата или очакваната студена зима ги принуждава...

                Коментар


                • Благодаря Оги Моля те дай някакви кординати за връзка с г-н Валентин Христов Надявам се той най - добре да знае как да открия тоя регистър

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Лъки
                    Здравейте Търся помощ Трябва да открия начин да се свържа с централния регистър на първоначалните собственици на комресатони записи Мисля че съм чувал за такъв Преварително благодаря на всички които се отзоват
                    Лъки- ще ти бъдем благодарни ако откриеш такава информация.
                    На срещата в Министерството на икономиката председателя на Сдружението на притежателите на компенсаторни инструменти Валентин Христов настоя точно затова-за ежеседмична информация за новоиздадените КИ и за тяхната структура-Колко са номинални и колко придобити на БФБ.
                    За повече инфо-Огнян Велков, координатор на СПКИ за пловдивска област.
                    skype: ogiplam

                    Коментар


                    • Здравейте Търся помощ Трябва да открия начин да се свържа с централния регистър на първоначалните собственици на комресатони записи Мисля че съм чувал за такъв Преварително благодаря на всички които се отзоват

                      Коментар


                      • Абе да се съберем утре пред парламента да побиеме и ........ малко. Таман за вота ще са се събрали всичките..........

                        Коментар


                        • MOJE DA POLU4IM KOGATO DOIDE DRUGO PRAVITELSTVO

                          Коментар


                          • Съгласен съм Ветерана и Киро левия , и смятам че е редно номиналните собственици да получат по минимум 2 лева , а за вторичните притежатели 1 лев.
                            Може да се свържете с мен на Skype - ogiplam или за да обменим мнения по въпроса !

                            Коментар


                            • :-)
                              1 euro е реална стойност,която комповете сами ще си изкарат ;-)(правителствата НИКОГА няма да изплащат с пари ) ,но за целта трябва да се извадят по 30% например от :
                              бМФ ;-) (ще се пише нова стратегия), БУЛГАРГАЗ, НЕК ЕАД, ВМЗ, Булгартабак, Тератон, Кинтекс... да се приемат като средство за плащане на данъци...
                              ...но за да се разбере всичко това първото изискване е ...да не си червена тиква :-)
                              .
                              ;-)
                              Няма значение къде си, с кой си и с какво се занимаваш - радвай се на всеки момент, на всеки ден!

                              Коментар


                              • Те 10лв няма да дадат, но реално е да се иска 1евро.

                                По принцип съм завършил актюерски изчисления и сумата далеч надхвърля 10лв.

                                Най добре си е да ги съдим в Страстбург, за дългогодишната подигравка и геноцид.
                                Ама като се замисля то целия народ трябва да ги съди.
                                .................................................. ...............................................

                                Коментар

                                Working...
                                X