IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компенсаторни инструменти-достойно изплащане

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Съобщение:
    Във връзка с писмото от Агенцията за приватизация до СПКИ/Сдружение на притежателите на компенсаторни инструменти/, в което се съобщава, че списъка от дружествата за приватзацията на които се допуска плащане с непарични платежни средства/каквито са KZ,PKB и GKZ/ се допълва с около 200 нови дружества председателят на сдружението г-н Валентин Христов бе помолен за коментар от репортер на в-к Дневник.

    от Сдружението

    Коментар


    • Neznam za dva leva , no po 1 pone da platjat na pritejatelite

      Коментар


      • Оги, скайпа ми го имаш пратих ти e-mail

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marto
          Стенли, аз съм първособственик но смятам ,че спекулантите също трябва да бъдат обезщетени т.е. държавата да обслужва дълга си към всички. Не може да се прави разлика между различните притежатели на КИ .
          Това са притежатели на своеобразен вид дългови книжа а държавата е безобразен длъжник и всички трябва да намерим начин до го принудим да погасява дългът си с всички тежнения затова ,че се разтакава толкова години.Естествено спекулантите рискуват когато изкупуват дълг но нищо не им пречи да си искат парите с лихвите( т.е. да имат печалба)
          Моля да се свържеш с нас за съгласуване на действията за постигане на нашите цели. С това отлагане на решаването на въпроса правителството май само ще си навлече изплащане на 2 лева за лев номинал.

          Скайп ник: ogiplam ;

          Коментар


          • Стенли, аз съм първособственик но смятам ,че спекулантите също трябва да бъдат обезщетени т.е. държавата да обслужва дълга си към всички. Не може да се прави разлика между различните притежатели на КИ .
            Това са притежатели на своеобразен вид дългови книжа а държавата е безобразен длъжник и всички трябва да намерим начин до го принудим да погасява дългът си с всички тежнения затова ,че се разтакава толкова години.Естествено спекулантите рискуват когато изкупуват дълг но нищо не им пречи да си искат парите с лихвите( т.е. да имат печалба)

            Коментар


            • Za6to sdrujenieto ispuska GKZL I TE SA PRIRAVNENI PO ZAKON S DRUGITE

              Коментар


              • Justpasingby дай един е-mail или телефон. Искам да ти кажа нещо.
                Моя скайп ник е : ogiplam
                е-mail: ogivel@mail.bg

                Коментар


                • Интересно защо воя за справедливост се надига от шепа спекуланти, придобили компенсаторки на борсата и останали с пръст в уста. Като сте казали А, кажете и Б. Трябва да има достойно ( както е името на темичката ) обезщетение но само за първособствениците на компенасаторките. Всички останали придобили ги в резултат на борсова сделка е редно да си поемат риска... Успех... но не на спекулантите!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от oginvest
                    Уважаеми номинални собственици на компеснаторни книжа!
                    За бога - не си продавайте книжата под 50 стотинки.
                    Това обижда Вас и Вашите предци, които са били ограбени !
                    От СПКИ очакваме отговори от правителството на остро поставени от нас въпроси за справедливото изплащане на компенсаторните инструменти-чрез приватизация и други схеми .
                    Kakvi 50 st. , az pod lev ne prodavam, tova e sramota!
                    A ako iskate da sudite durjvata idejat ae chudesna i moje i lihvi da ni nachisljat! Tova e sramota! 60 godini sa durjavat e polzvala nesta koito ne i prinaglejat i sega poluchavame njakavi hartijki, SUD DO DUPKA!
                    Koga ste gi probrazuvat v durjavaen dulg, imashe i takiva idej, tova e naj-dobroto smjatam i da se nachisljavat lihvi, kato durjavni zenni knija!

                    Коментар


                    • Уведомяваме собствениците на Компенсаторни инструменти, че в СПКИ с председател Валентин Христов получихме писмо от Агенцията за приватизация в което ни уведомяват, че подготвят допълнение от около 200 дружества на списъка на търговски дружества с държавно участие в капитала, при приватизацията на които се допуска плащане с непарични платежни средства /каквито са КZ, PKB и GKZ/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RAI
                        Държавата ни постоянно бива съдена и осъждана в Брюксел/Хага.
                        Дори и многократно за едни и същи казуси след като не си взима поука.
                        Мисля, че следващият път е най-добре да е осъдена от страна на притежателите на КИ.
                        Трябва да заведем иск в Хага.
                        Ще проуча как стоят нещата, но тук сигурно има по-запознат и ще сме благодарни ако споделят.

                        Поздрави и кураж :-)
                        Точно така RAI-проучи как стоят възможностите за съдене в Хага или Страсбург, май е стигнала работата до там.
                        Ако имаш номинални компенсаторки те чакаме да станеш член, пък и да не са номинални пак те чакаме в нашите редици !
                        Skype nick: ogiplam

                        Коментар


                        • Държавата ни постоянно бива съдена и осъждана в Брюксел/Хага.
                          Дори и многократно за едни и същи казуси след като не си взима поука.
                          Мисля, че следващият път е най-добре да е осъдена от страна на притежателите на КИ.
                          Трябва да заведем иск в Хага.
                          Ще проуча как стоят нещата, но тук сигурно има по-запознат и ще сме благодарни ако споделят.

                          Поздрави и кураж :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от oginvest
                            Първоначално изпратено от Добри1200
                            Първоначално изпратено от oginvest
                            Уважаеми номинални собственици на компеснаторни книжа!
                            За бога - не си продавайте книжата под 50 стотинки.
                            Това обижда Вас и Вашите предци, които са били ограбени !
                            От СПКИ очакваме отговори от правителството на остро поставени от нас въпроси за справедливото изплащане на компенсаторните инструменти-чрез приватизация и други схеми .
                            Днес е 8-ми. Има ли някакъв отговор от страна на властимащите негодници? Според мен вече и лев номинал е малко.......толкова години истинска гавра............явно и ЕС не може да ги уплаши тези изроди безподобни.
                            Нямаме още отговор Добри, но предполагам, че готвят някъкъв но пазят потготовката в тайна.
                            Дано да измислят нещо, не само в тяхна полза, но ме съмнява. Май само по силов път ще се оправят нещата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Добри1200
                              Първоначално изпратено от oginvest
                              Уважаеми номинални собственици на компеснаторни книжа!
                              За бога - не си продавайте книжата под 50 стотинки.
                              Това обижда Вас и Вашите предци, които са били ограбени !
                              От СПКИ очакваме отговори от правителството на остро поставени от нас въпроси за справедливото изплащане на компенсаторните инструменти-чрез приватизация и други схеми .
                              Днес е 8-ми. Има ли някакъв отговор от страна на властимащите негодници? Според мен вече и лев номинал е малко.......толкова години истинска гавра............явно и ЕС не може да ги уплаши тези изроди безподобни.
                              Нямаме още отговор Добри, но предполагам, че готвят някъкъв но пазят потготовката в тайна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от oginvest
                                Уважаеми номинални собственици на компеснаторни книжа!
                                За бога - не си продавайте книжата под 50 стотинки.
                                Това обижда Вас и Вашите предци, които са били ограбени !
                                От СПКИ очакваме отговори от правителството на остро поставени от нас въпроси за справедливото изплащане на компенсаторните инструменти-чрез приватизация и други схеми .
                                Днес е 8-ми. Има ли някакъв отговор от страна на властимащите негодници? Според мен вече и лев номинал е малко.......толкова години истинска гавра............явно и ЕС не може да ги уплаши тези изроди безподобни.

                                Коментар

                                Working...
                                X