IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ама как са се наредили и 3-те теми "резки движения", "изтрезвяване", "паника"))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от John_Smith
      Според "дебелите книги" сега или скоро е моментът да се купува. Ще стигнат определено дъно и ще започнат да се повишават. Изкушавам се да пробвам подобна стратегия. Бъфет не еднократно е печелил от подобни ходове.

      "...сега или скоро е моментът да се купува".

      По-скоро "сега", защото "скоро" вече няма да имаме тая възможност за промоции някъде.

      Да търсиш дъна на дъното не винаги е удачно (по подобие на продажбите по върховете - "...на кой точно връх бяхме решили?"... и движението приключва...).

      Щом е убеден човек - действа, независимо, че "утре" може да слезем още... "Всичко може да се случи - щастие дори!" - пееха в една песен... ))

      Успехи с вашите твърди решения! ))
      "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

      Коментар


      • Re: Как мислите???

        Първоначално изпратено от blah blah
        Колко дълбока ще бъде тази корекция и докога ще продължи? Имам интерес по-специално към Монбат, Индустриален холдинг България и няколко фонда. Време ли е да пазарувам или да поизчакам до следващата седмица или до началото на септември, за да видя как ще изглеждат нещата тогава?
        ех,ако някой знаеше........сигурно щеше да ти каже!

        Коментар


        • Как мислите???

          Колко дълбока ще бъде тази корекция и докога ще продължи? Имам интерес по-специално към Монбат, Индустриален холдинг България и няколко фонда. Време ли е да пазарувам или да поизчакам до следващата седмица или до началото на септември, за да видя как ще изглеждат нещата тогава?

          Коментар


          • Според "дебелите книги" сега или скоро е моментът да се купува. Ще стигнат определено дъно и ще започнат да се повишават. Изкушавам се да пробвам подобна стратегия. Бъфет не еднократно е печелил от подобни ходове.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bobi75
              абе празни надежди ми дадохте само. каква паника. само от едно дружество закачих. всичко почти върна егати борста и един срив не може да направи като хората
              Боби не са ли ти казвали, когато влака е тръгнал да не се качваш ...
              това че е надолу е ясно ама колебанията са доста големи и може да ти опука стоповете изчакай по-спокойни времена и тогава пак

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bobi75
                абе празни надежди ми дадохте само. каква паника. само от едно дружество закачих. всичко почти върна егати борста и един срив не може да направи като хората
                Боби ти все пак си закачил нещо.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • абе празни надежди ми дадохте само. каква паника. само от едно дружество закачих. всичко почти върна егати борста и един срив не може да направи като хората

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34
                    .....Твоите неща винаги внимателно чета и ти пожелавам личен успех!
                    Тенк ю.Успех и на теб.Нема са плашиш.След първата корекция идва и ерекцията.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • V BG ima dostatuchno cash. Pazara e maluk, moze da se poddurza ot BG igrachi samo. Viz polozenieto kato se opravi, togava foreigners samo izstrelvat v nebesata

                      Коментар


                      • Бошко, благодаря все пак за времето, някаква доза страх има, ама все пак аз съм със скромно участие - ще стискам зъби(колкото имам).
                        Греъм, нов съм, няма да ви будалкам, считам, че тука има много сериозни хора и особено в твоя случай, благодаря за вниманието и даването на кураж!
                        Твоите неща винаги внимателно чета и ти пожелавам личен успех!
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от franky4fingers
                          Crazy to tova e predimstvoto, che e nepoznata nikomu

                          Viz na men mi e poznata
                          като няма кой да ти налива и вдига позицията ще пееш друго...

                          Коментар


                          • така изглежда, но ще видим след 01/09/2007 картинката по-ясно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от boshko
                              Първоначално изпратено от B.Graham
                              Първоначално изпратено от boshko
                              Първоначално изпратено от Вълчо-34
                              ...Ама сега питам Бошко - мислех като дойде новата пенсия да купя от тия - падащите, дето имам вече, та да си намаля базата, ама що па не?
                              Ако сега купиш от Алчност да не пропуснеш "бързите пари", а пазара продължи да пада, чувството Страх ще наделее и ще продадеш на загуба (по-голяма от колкото ако не си бил купил).

                              П.П.: Не ми се водят излишни спорове и не се опитвам да давам акъл на когото и да било.
                              boshko прав си.Ама само за новаците за които това е първа корекция.Гърмяните зайци не се плашат.
                              Именно. Все пак бай Вълчо е 34-ти набор с 3 пенсийки и лесно може да се уплаши. :-P
                              То това 34 не се знае какво е.Може да са 34 пенсии а може и 34 хиляди, милиони ....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Crazy to tova e predimstvoto, che e nepoznata nikomu

                                Viz na men mi e poznata

                                Коментар

                                Working...
                                X