IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Айде наемниче ... и внимавай с уискито, да не останеш без пари за наема!

    Коментар


    • Как ще си ми колега,на какво отгоре,на прочетените книги,на възпитанието ,на образованието,на отношението,на морала,на потенциала,на опита,на възможностите,на размера на портфейла, на нищо не си ми колега.

      prosto si njamash na predstava kolko si prav

      Najde da sprem do tuk. Otivam da piina po edno whisky v zentura. Dobre se pozabavljavahme tazi vecher, drugata sedmiza ste vidim kakvi ste gi vurshim. Do togava se ochertavat prijatni momenti v Bern za men, puk za vas ne znam Ajde sus zdrave !

      Коментар


      • KORKI KUV KOLEGA MOJE DA E TOZI NAEMNIK DETO 4AKA 15-TO 4ISLO ZA ZAPLATKA TA DA SI PLATI NAEMA BE.

        PUSKAI GO PO TE4ENIETO TOVA NEDONOS4E,MNOGO VNIMANIE MU OTDELIHME VSI4KI TUK.

        USPEHI KORKI

        Коментар


        • Абе пич не разбра ли тъпеливете печелят моооого повече от пепрудките, топлата вода е открита! :-)))))

          Дo бай Георги, не се отчавай, заложи пак по добре е от тото. ! ;-))

          Коментар


          • Така не съм се забавлявал (както вчера и днес) много отдавна.

            Цените са надолу но има още кеш за усвояване

            дано да е все така поне още 3 - 4 седмици

            Успехи,здрави нерви, и все по големи капиталви печалби Ви желая

            Коментар


            • Първоначално изпратено от justpassingby
              Първоначално изпратено от INSIDER-A
              Първоначално изпратено от justpassingby
              Korki, razgovora stava bezsmislen, kakto ti kaza i Kuroperator, ti kato si vidjal dnes kamilata si kazal - takova jivotno njama ... prosto njama smisul ot po natatushen razgovor. .... Eto dnes si zagubil 4,5% vchera e bilo kum 1-2% , v ponedelnik ste sa poveche, njakoj hora ste se vuzpolzvat i ste kupjat kum 3-4 lv. otnovo, a ti ste si stoish EUBG i ste gledash macha ot strani, dokato drugite pravjat pari ... Vseki spored ambiziite si ...
              Da vidim kak ste se razviat nestata drugata sedmiza i pak ste govorim ...
              Малийййй, като ти чета постинга ми идва да си разпродам целия портфейл и да го купя след 1 седмица с 50% по-евтино :-)))))))) :-))))) :-))))) ще се задавя от смях :-))))))) Е Химко ми се струва, че ще пада ама ти ги разбираш по-добре :-)))) Не се сърди, но двамата с Корки сте доста колоритни. Като доброто и лошото ченге :-)

              Коментара не е препоръка ;-)
              I az se zabavljavam iskrenno, ama na tezi s EUBG ne im e do smjah ) Vij momcheto veche kato si pogledne COBOS-a mi se previjda che ima 20 000 EUBG Tova e ot slunchevata radiazia v poslednite dni i borsovite kataklizmi Dori i tezi pochva da razviva za tova kak portfejla mu e goljam i ne moje da se osvobodi ot nego Tova sa purvite simptomi, drugata sedmiza kato vurne oste 10% da vidim s kakuv nomer ste izleze, Korki )) No dokato ne mi kazva "kolega" vsichko e OK vse pak, parite sa si negovi ..
              Как ще си ми колега,на какво отгоре,на прочетените книги,на възпитанието ,на образованието,на отношението,на морала,на потенциала,на опита,на възможностите,на размера на портфейла, на нищо не си ми колега.Съжалявам,че отначало съм се заблудил и съм те причислил към някаква група от хора,сори,не си за тази група.

              За ЕВРОХОЛД не мисли,има кой да мисли.Продължаваш да пишеш глупости,а това наистина те издига в очите на всички от форума,поведението ти е е на истински банкер.Браво.

              Коментар


              • justpassingby ,ARE VZEMI SE POSPRI....TO BIVA ...OT MOJE.....AMA CHAK TOLKOVA.....


                ....ponedelnik nashata borsa shte e zdravo nagore.....to e iasno kato bial den.......taka,che sriva se otlaga... za po-kasni vremena....






                S&P



                S&P 500 Index
                1,443.95 +32.68 / +2.32%
                Aug 17 3:26pm ET †

                Коментар


                • Po nekoi Pozicii darzaneto mu e maikata . Prez letoto na 2004 si kupich 2000 broiki ODES na 10 lv. E ako si beh darzal seganemashe da :-( plaza !

                  Коментар


                  • justpassingby за разлика от теб ние живеем и работим в България!
                    А ти си на майната си и слугуваш и лижеш гъза на някой бирен търбух! Слуга! Спести ни мнението си!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sotby
                      Само да вметна - DOW обезумя - за последните 10 мин. качи около 100 пункта, мина 13100
                      Абе в понеделник ще е "мъка"...."мъка" ;-)

                      Коментар


                      • Абе, човека justpassingby
                        е казал на мама и тате да продават и сега , какво му остава оссвен да се прави на луд и да говори за падане нивото на акциите на БФБ. :-))

                        Ама много е далеч завалията иначе , ако беше тук на място друга песен justpassingby

                        Коментар


                        • както казва един приятел: само с дългосрочно държане на правилните акции можеш да имаш трицифрена доходност на БФБ

                          А честито

                          Коментар


                          • ... ne se izpu4vai sreshtu Kaolin!
                            a ti ste si stoish EUBG i ste gledash macha ot strani, dokato drugite pravjat pari
                            Justpass... не схващаме нещо говориме значи, че всичко ще е леш, нооо си имаме и новина као е борсовия диамант, само као ще издаяни големия борсов срив само той ще ни удари у дувара сички мани, че разсънихме големото куче, та ми разправя и то врели некипели - еубг щело според него да даде двойно по-голем растеж от као в края на годината е нема как, паживьом, увидем както казва и Пепи

                            Коментар


                            • Само да вметна - DOW обезумя - за последните 10 мин. качи около 100 пункта, мина 13100

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Куроператор
                                Първоначално изпратено от kork
                                Всичко е от мащаба,мисля,че бях ясен,но ако не съм,ще повторя.
                                Имаш 30К от някое от дружествата МОНБАТ,КАО,ХИМИМПОРТ,ЕВРОХОЛД,ЕВРОИНС,ТОПЛИВО.
                                Това са примери,може и други дружесттва,но мисля,че разбираш идеята ми.Може и да не е 30К,може да е 20к ,но имам предвид голям пакет.кажи ми как ще се осъществи тази врътка,за която ти споменаваш.Не казвам,че не спекулирам с някой дружества,купувам,продавам,говоря обаче за големите пакети,обясни ми как да стане това нещо.Според мен правилното д-вие да си направиш репо и да се възползваш от промоцииките от такива кратки волатилности,но да разпродаваш и да сриваш позиция,струва ми се глупаво,не и ако не започва гражданска война.
                                Za mashtaba si prav. Az ne kazvam da si prodadesh vsichkite akcii no mojeshe da si vrutnesh chast ot portfolioto vchera ili dnes sutrinta i da si go kupish pak v ponedelnik. Specialno akciite, koito si izbroi sa dosta likvidni i 20,000BGN shte se poemat ot pazara bez problem.
                                Specialno CHIM, EUBG i bankite si plachat da budat prodaden i kupeni otnovo.
                                Имам предвид 20-30К брой от всяка акция,а не лева.Предполагам можеш да си представиш,какво ще стане,ако изсипеш такова количество от някой от тези акции.Просто после ще се наложи да си ги купуваш,като дигнеш цената до небесата.

                                Иначе за врътките си прав,продадох корпоративна банка,там имах прилично количество,но излезнах точно преди да падне цената,а сега си пълня отдолу .Така че,има хляб и във врътките и в дългосрочното държане,но според мен само с дългосрочно държане можеш да направиш големи пари.Така мисля аз и не натрапвам тезата си на никой.

                                Коментар

                                Working...
                                X