IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наистина не виждам защо се напъваш и се заяждаш.
    Коле, виж сега от ясно е по-ясно, че г-н заядливеца никак не му се ще да играе за има -нема 25% и си гледа плана човека за далеч по-убава печалба не се впрегай, така стоят нещата ние обичаме риска Коле, не обичаме да играеме за 25%, макар че г-н заядливеца ме е минал на резултат отвсекъде, мойте поздравления г-н заядливец.
    тва е Коле, такава е грубата истина а и кое нема да дигне с 25% до края на годината ?...

    Коментар


    • Защо да са се набутали? Акцията си е много добра, просто не стига хабера да го разбереш и ще купуваш на 25. До края на годината все ще продадат на 20 лв. Наистина не виждам защо се напъваш и се заяждаш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Nikola
        Първоначално изпратено от заядливецът
        Първоначално изпратено от Nikola

        Трейс ще е смешно ИПО. По-добре е да се купува ХДПАТ, от колкото Трейс. Така мисля аз. Може и да греша, но времето ще покаже.
        Николчо, не се ли усещаш че напоследък 99% от решенията ти на БФБ са грешни?!
        +94% от началото на годината. Дай боже всеки му такива "грешни решения".
        Дано всички които се подведоха покрай рекламната ти кампания да се набухат в КАО на 13,50 изкарат толкова :lol:

        и така между дургото - аз пък съм на + 163% досега

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Michelangelo
          Коле, недей се излага бе, кво въобще обръщаш внимание на такива злобари. Подминавай просто и хич не го взимай навътре.

          Знаеш, че ти си един от форумците, чиито мнения най-много се ценят, така че разни bondinio, glupinio хич да не те бъркат.
          Мерси за supporta.

          Коментар


          • момчета не се засягайте, никой не съм искал да обидя - просто имах предвид че ако човека не пише във форума това, което мисли по-добре нищо да не пише, нали така...

            Коментар


            • Коле, недей се излага бе, кво въобще обръщаш внимание на такива злобари. Подминавай просто и хич не го взимай навътре.

              Знаеш, че ти си един от форумците, чиито мнения най-много се ценят, така че разни bondinio, glupinio хич да не те бъркат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nikola
                Първоначално изпратено от kif
                Първоначално изпратено от Nikola
                Първоначално изпратено от bondinio
                ами не пиши по-добре изобщо тогава
                Обмислям, го
                Ники, да си го избиеш от главата - не им обръщай внимание!
                Ами кифи просто започна да ме натоварва това, когато споделиш друга гледна точка да ти се нахвърлят, като цигани върху българи от Красна Поляна. Забелязвам тенденция, че в темите на различните дружества, когато споделиш някакво мнение (говоря за мнение обосноаано на факти), инвестиралите, или в този случай надяващите се да инвестират ти се нахврълят с някаква неистова злоба все едно си ги напсувал.
                Никола,надявам се,да не съм те засегнал по някакъв начин с коментара си по долу за пътищата и трейс.Винаги съм ценял мнението ти а и съм те чел доста преди да стана по-активен във форума.
                сори ако съм те засегнал по някакъв начин

                Коментар


                • Пийс пийпъл пийс...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kif
                    Първоначално изпратено от Nikola
                    Първоначално изпратено от bondinio
                    ами не пиши по-добре изобщо тогава
                    Обмислям, го
                    Ники, да си го избиеш от главата - не им обръщай внимание!
                    Ами кифи просто започна да ме натоварва това, когато споделиш друга гледна точка да ти се нахвърлят, като цигани върху българи от Красна Поляна. Забелязвам тенденция, че в темите на различните дружества, когато споделиш някакво мнение (говоря за мнение обосноаано на факти), инвестиралите, или в този случай надяващите се да инвестират ти се нахврълят с някаква неистова злоба все едно си ги напсувал.

                    Коментар


                    • Никола не приемай нещата буквално, не съм се заяждал ако забелязваш. За всеки има място под слънцето в една или друга степен. Трейс също не е лоша компания.

                      А имайки предвид че в следващите години ще се налеят милиарди в инфраструктура в БГ, само не ми казвай че ХДПАТ ще изработят всичко.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nikola
                        Първоначално изпратено от bondinio
                        ами не пиши по-добре изобщо тогава
                        Обмислям, го
                        Ники, да си го избиеш от главата - не им обръщай внимание!
                        Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bondinio
                          Първоначално изпратено от Nikola
                          Кажи поне едно. И защо реши, че пиша във форума какво купувам?
                          ами не пиши по-добре изобщо тогава
                          Обмислям, го но тогава ще останат хора, като акцинио, опцинио и варантинио, т.е умрела работа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikola
                            Кажи поне едно. И защо реши, че пиша във форума какво купувам?
                            ами не пиши по-добре изобщо тогава

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от заядливецът
                              Първоначално изпратено от Nikola

                              Трейс ще е смешно ИПО. По-добре е да се купува ХДПАТ, от колкото Трейс. Така мисля аз. Може и да греша, но времето ще покаже.
                              Николчо, не се ли усещаш че напоследък 99% от решенията ти на БФБ са грешни?!
                              +94% от началото на годината. Дай боже всеки му такива "грешни решения".
                              Първоначално изпратено от R.I.P.
                              Първоначално изпратено от Nikola

                              Трейс ще е смешно ИПО. По-добре е да се купува ХДПАТ, от колкото Трейс. Така мисля аз. Може и да греша, но времето ще покаже.
                              Не се излагай Коле с тея приказки... Надали някой ще се хване... За мене ще има голема битка на ИПО-то.

                              Ша приказваме пак.
                              Разбира се че ще приказваме пак. Не знам дали знаете ХДАПТ, колко % пазарен държи. Сега си представете, колко дружества не са вкарани в холдинга за да не ги подгонят от защита на конкуренцията.
                              Трейса работят почти изцяло с подизпълните от където им падат значително маржовете.
                              Не знам дали някой от вас изчислява някакви цифрички. Когато се разбере на каква цена излиза Трейса, напълно безплатно ще ви сметна някои цифрички, които да ви убедят, че по-добрата инвестиция е ХДПАТ. След това ще си поговорим зад тези цифрички какво седи и кой има по-добри възгледи за развитие. Трайс или Хдпат. Разбирам, че цената от 19 000 лв е скъпа за повечето дребни инвестирои и в желанието си все пак да имат в портфейла си инфраструктруно предприятие ще го презапишат, до дългсрочно ше има греда. Така мисля аз никой не искам да ангажирам с мнението си, но просто когато се взима решение за участие в ИПО се гледа първо peers на какви multiples се търгуват, за да не се окаже, че ХДПАТ е по-евтино.
                              ПС: Нямам нито ХДПАТ нито ще имам Трейс, освен ако не го пуснат на 20% discount от multiples на ХДПАТ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nikola

                                Трейс ще е смешно ИПО. По-добре е да се купува ХДПАТ, от колкото Трейс. Така мисля аз. Може и да греша, но времето ще покаже.
                                Не се излагай Коле с тея приказки... Надали някой ще се хване... За мене ще има голема битка на ИПО-то.

                                Ша приказваме пак.

                                Коментар

                                Working...
                                X