IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Просто ми стана нещо нервно, няма вече fun. И май ще се махна за известно време, все пак май предпочитам да не печеля от колкото да губя.

    Коментар


    • Гледам, че е станала сериозна полемика, но никой не е обърнал внимание кои са членовете на БАЛИП. А те са всички по-големи посредници. Шесте изброени са сред основателите. В списъка е и Капман, което потвърждава тезата, че изразеното мнение е само на Елана. Което говори за открита война и неколегиално отношение между посредниците! Ето и пълният списък /който може да видите и на сайта на организацията/:
      1. ИП „Авал Ин” АД www.aval-in.com
      2. ИП „Балканска инвестиционна компания”АД www.balinco.com
      3. ИП „ББГ Симекс- България” ООД www.bbg-simex.com
      4. ИП „БГ ПроИнвест” АД - в процес на реконструкция
      5. ИП „БенчМарк Финанс” АД www.benchmark.bg
      6. ИП „Бета Корп” АД www.beta-corp.com
      7. ИП „Булброкърс” АД www.bulbrokers.bg
      8. ИП „Варчев Финанс” ЕООД www.varchev.com
      9. ИП „Делта сток” АД www.deltastock.bg
      10. ИП „Дилингова Финансова компания” АД - в процес на реконструкция
      11. ИП „Евро - Финанс” АД www.euro-fin.com
      12. ИП „Евро Гарант” АД -в процес на реконструкция
      13. ИП „Елана трейдинг” АД www.elana.net
      14. ИП „Загора финакорп” АД www.fina.zag.bg
      15. ИП „Интеркапитал Маркетс” АД
      16. ИП „Капман” АД www.capmanbg.com
      17. ИП „Карол” АД www.karoll.net
      18. ИП „КД Секюритис” АД www.kd-group.bg
      19. ИП „Кепитъл Маркетс” АД www.cm-bg.com
      20. ИП „Наба Инвест” АД www.naba.bg
      21. ИП „Първа Финансова Брокерска къща” ООД www.ffbh.bg
      22. ИП „Позитива” АД
      23. ИП „Реал финанс” АД
      24. ИП „СТС Финанс ” АД www.finance.sts.bg
      25. ИП Сомони Файненшъл Брокеридж” ООД www.somonifb.com
      26. ИП„София интернешънъл секюритиз” АД www.sis.bg
      27. ИП „ „Стандарт инвестмънт” www.standardinvestment.bg
      28. ИП„Ти Би Ай Инвест” ЕАД www.tbi-invest.bg
      29. ИП „ФБК София инвест брокеридж” АД - в процес на реконструкция
      30. ИП „Фико инвест” ООД www.ficoin.bg
      31. ИП „ФК Евър” АД www.ever.bg
      32. ИП „Фина - С” АД - в процес на реконструкция
      33. ИП „Фронтиер финанс” АД - в процес на реконструкция
      34. ИП „Юг-Маркет” АД www.ugmarket.com

      Така, че от всички нас зависи дали ще се поддадем на провокации, защото някои имат интерес точно от спад на пазара, за да купят евтино.

      п.с.
      Мнението не е препоръка за операции с ценни книжа.

      Коментар


      • Moje i da burkam no ne kupuvaha li Elana Kremikovci kato ne vijdali na 16-17 leva!!! sega kolko e.. struva li tolko?????

        Коментар


        • znae6t, когато има принципен спор, обикновено по-слабата страна гледа да персонифицира проблема, понеже няма свестни аргументи по темата. Не съм го измислил аз, но си мисля, че е вярно.
          Писмото от БАЛИП е изготвено и съгласувано от управителния съвет на асоциацията, не е еднолично от Елана. УС на БАЛИП е органът, който е компетентен да взема такива решения, без значение дали на мен, на теб или на някой друг му харесва.
          В писмото са направени констатации, които аз не видях някой да оборва тук аргументирано. Изобщо какви по-точно въпроси задаваш във връзка с писмото на БАЛИП и търсиш ли им отговор? Или само нещо Елана ти пречи...За съжаление напоследък, когато някой каже нещо, което мисли, винаги се намира друг, на когото това не му харесва и "манипулациите" започват да валят.
          Прав си, че доверието в системата е най-важното нещо. Но доверието не се губи, когато някой си каже какво го притеснява, а когато всички го премълчат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forest gump
            Значи сега е скъпо за влизане, но евтино за продаване, така ли?
            Тук имаш попадение - стой настрани от пазара докато мине бурята

            Коментар


            • Братлета хората ви го казват в прав текст ама вие нали повече ги разбирате нещата ... но в БГ нали сме свикнали с пирамидалното мислене и дори сме пристрастени към него :-) Голям тарикатлък и мурафетчийство е да манипулираш пазара - голям гъзар си няма що. И когато ти кажат "Я виж какъв балон се е надул" ти какво викаш "Да бе балон виж какъв келепир пада". Ама нейсе дано през 2007 година разума в БГ надделее.

              Дано!
              МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

              Коментар


              • Значи сега е скъпо за влизане, но евтино за продаване, така ли?

                Коментар


                • Момчета, истината е, че Еланци са в голяяяяямааа паника, че не могат да купят евтино акции, а пък аз ще ги питам - защо не купувахте като беше евтиноооооо, а сега ревете ?!?!?!
                  Ами като ви е скъпо прадавайте бе хора, това е пазара и чакайте да си купите по-евтино ?!?!?! Абе просто няма такъв филм - ама като изпуснеш влака ще се возиш на каруцааааа, айде от мен чао до следващата здравословна корекция, но посоката е еднааааааааа !!!!

                  Коментар


                  • Честно казано като гледам какво става по целия свят аз бих продавал ( и ще). То всичко пада, включително цинка е на двегодишно дъно (за феновете на ОЦК). Какво прави България по-специална, при положение че е и най-скъпа?

                    Коментар


                    • Да, 80% кеш и мисля че това ще е най-доходната ми позиция
                      за дългосрочна или краткосрочна позиция става дума?
                      ако е дългосрочна, тоя кеш може да иде на депозит защо да седи без да работи ако случайно рекат да вдигнат леко и лихвите, верно ще е доходна позиция...
                      голема работа са Елана ... /може би са забравили да го допишат - Ела-на-/батко/ /

                      Коментар


                      • Nekoi dnes Izsipaha baia broiki i az se panirach da ne bi da prodalzat !!!
                        A vie mnogo navatre go vzehte !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от forest gump
                          Кво става сега, нищо не разбирам, да продава ли човек или да купува.
                          Едните приказват, че е много скъпо и ще се срутва другите, че е много евтино и, че ще расте. Как може да има такова разминаване?
                          Това много ме развесели, защото е най-забавното определние на това какво е пазар

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Investorrr
                            Навремето, по повод на една статия във в. Пари, за доходността на фондовете на Бенчмарк, която предизвика подобни и даже и по-яростни полемики, като ви писах, че ще има война между ДФ, за да вземат по-голям дял от увеличаващите се спестени пари у населението, които да ги управляват, съответно, да печелят от комисионни и най-вече от манипулации на борсата /супер доходен бизнес/, с поверените им чужди пари, не ми вярвахте ))). Предполагам, че тепърва, предстои да виждаме и други интересни случки в тази насока, които да ни събират по форумите ))
                            Това е най нормално пазарно поведение.Какво да правят да шият цървули .

                            Коментар


                            • Кво става сега, нищо не разбирам, да продава ли човек или да купува.
                              Едните приказват, че е много скъпо и ще се срутва другите, че е много евтино и, че ще расте. Как може да има такова разминаване?

                              Коментар


                              • Навремето, по повод на една статия във в. Пари, за доходността на фондовете на Бенчмарк, която предизвика подобни и даже и по-яростни полемики, като ви писах, че ще има война между ДФ, за да вземат по-голям дял от увеличаващите се спестени пари у населението, които да ги управляват, съответно, да печелят от комисионни и най-вече от манипулации на борсата /супер доходен бизнес/, с поверените им чужди пари, не ми вярвахте ))). Предполагам, че тепърва, предстои да виждаме и други интересни случки в тази насока, които да ни събират по форумите ))

                                Коментар

                                Working...
                                X