IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От тази война губим всички, въпреки че историята показва, че по време на войни се печелят най много пари. Но пари се печелят и губят, лошото е, че се руши се постигнато доверие, което няма паричен еквивалент. Доверие трудно се гради, а още по трудно се отстоява.

    Make money, no War ! -)

    Коментар


    • петък пазарът никога не е бил нормален.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SubZero
        Първоначално изпратено от franky4fingers
        BGold, tova ne sa chuzdenci, a BG portfolio manageri, koito gledat da se precakat vzaimno. Pogledni koi kade prodava i ste si naredish puzela sam
        Що, бе, Франки?! Що да не продават хората? Нали според КФН и БАЛИП всичко е балон? Щом P/E е над 10 - балон!

        Да му мислят компаниите със загуби - според "Теорията за справедливото P/E на КФН", акционерите би трябвало да получават пари, като купуват акции на такива дружества...

        Или мениджърите на такива компании да водят акционерите си на баня Така трябва да е щом Поли Дългото мустаче ще определя справедливото P/E.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • ХА-ХА вчера сел - днес бай по една и съща позиция супер - благодарско.
          Не-заслужил инвеститор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от franky4fingers
            BGold, tova ne sa chuzdenci, a BG portfolio manageri, koito gledat da se precakat vzaimno. Pogledni koi kade prodava i ste si naredish puzela sam
            Франки в събота като се съберат и разберат ще спрат "гарван гарвану око да вади"
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от franky4fingers
              BGold, tova ne sa chuzdenci, a BG portfolio manageri, koito gledat da se precakat vzaimno. Pogledni koi kade prodava i ste si naredish puzela sam
              Що, бе, Франки?! Що да не продават хората? Нали според КФН и БАЛИП всичко е балон? Щом P/E е над 10 - балон!

              Да му мислят компаниите със загуби - според "Теорията за справедливото P/E на КФН", акционерите би трябвало да получават пари, като купуват акции на такива дружества...

              Коментар


              • е мачът м/у посредниците се очертвава доста интересе

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nns
                  Я модератора ако може да остави по тая тема да пишат само регистрираните преди 2005г. да видим какво ще кажат /Ако имат желание да споделят де /
                  Това не е ли малко дискриминация? и к'во който е регистриран по-късно да не може да каже какво мисли ли?!

                  Коментар


                  • BGold, tova ne sa chuzdenci, a BG portfolio manageri, koito gledat da se precakat vzaimno. Pogledni koi kade prodava i ste si naredish puzela sam

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от franky4fingers
                      Nai0interesno e zasto se razprodavat nai-kachestvenite druzestva s nai-dobrite multiples

                      Nali uz staha da razprodavat balonite ... Izmekqrska rabota
                      Е щото тва имат. Явно балони не са купували...Не знам пък долара да не би да има някакво отражение, но...до сега не се е случвало много...По-скоро кеширането предизвиква големите корекции при нас.

                      Коментар


                      • то още от вчера се почна в тази тема да се параноясваме един друг.
                        нали видяхме какво се случи преди няколко седмици.... 2 дена "корекция" - после ерекция :Д
                        Не е препоръка!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham
                          Първоначално изпратено от Nick Leesоn
                          Първоначално изпратено от kif
                          Първоначално изпратено от B.Graham
                          Карол и Елана продават позициите на Капман а Капман по позициите на Елана и Карол.Така ми изглежда на мене.
                          АБСОЛЮТНО ПЕДЕРАСКА РАБОТА!!!!!!
                          Най-доброто, което може всички да направим е да оставим временно кобосите, днес се вършат глупости
                          Така де.Където големите се правят на мъже по добре да не се мешаме.
                          Е да де ама новопостъпилите кобоси от месец два се косят и продават....

                          Коментар


                          • Щото чужденците имат само такива

                            Коментар


                            • Nai0interesno e zasto se razprodavat nai-kachestvenite druzestva s nai-dobrite multiples

                              Nali uz staha da razprodavat balonite ... Izmekqrska rabota

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham
                                Първоначално изпратено от Nick Leesоn
                                Първоначално изпратено от kif
                                Първоначално изпратено от B.Graham
                                Карол и Елана продават позициите на Капман а Капман по позициите на Елана и Карол.Така ми изглежда на мене.
                                АБСОЛЮТНО ПЕДЕРАСКА РАБОТА!!!!!!
                                Най-доброто, което може всички да направим е да оставим временно кобосите, днес се вършат глупости
                                Така де.Където големите се правят на мъже по добре да не се мешаме.
                                Що бе, можем да си пазаруваме...Не големия изяжда малкия в крайна сметка.

                                Коментар

                                Working...
                                X