IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • това че пада софикса е нещо съвсем нормално и не мисля че има нещо смущаващо май всички свикнаха само да има рекорди еми няма как постоянно и всеки месец да се изливат толкова пари това е осъзнайте го

    има много играчи на пазара които се възползват от такива изпадания и с удоволствие се възползват от ситуацията какво няма да купуват само на рекорден софикс


    и ако някои не е съгласен с мен да не инвестира

    Коментар


    • and Justice for ALL

      http://www.youtube.com/watch?v=cGdPb0N-cqI
      --

      Коментар


      • Според мен има няколко факта:

        Най-добрите и ликвидни акции наистина са на "ръба на надценяването". Те имат потенциал да растат още, но не толкова бързо, колкото спекулантите (т.е. ние) биха ги направили да растат ако пазарът се влияеше предимно от нашите пари.

        Фондовете се страхуват от показания през тази година растеж, защото при по - масово пускане на поръчки за обратно изкупуване това ще им срине системата. Ако се наложи основни играчи да спрат обратните изкупувания за определен период това би довело до много продължителен застой на пазара. Затова те гледат да балансират. Сещате се как и колко време би им отнело да си продадат част от активите.

        Тази корекция, макар и режисирана, може да е нещо хубаво, защото ако продължи в рамките на до месец после пазарът ще е набрал повече енергия за растеж. Само ме притеснява колко време би задоволило режисьорите и дали те не надценяват възможностите си да контролират пазара и доверието към него.

        Има вероятност наистина ако се пуснат къси продажби да се намираме в последния период, в който се правят добри пари само чрез buy and hold, още повече че XETRA чука на вратата. Дали обаче чрез късите продажби възможността за манипулация на пазара ще се намалят, хе хе. Като се картелират и се разберат кои акции да падат, пак ще могат да си го развяват както си искат. Поне докато чуждите инвеститори не навлязат по-силно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от AfterDark
          Първоначално изпратено от cymru
          Айде бе подпирайте го Софикса да не падне под 1900.
          Да не падне под 1600 ... че тогава ще изпищиш ...

          От където дошли там отишли - няма да ме събори. Пък и бате Сашо други работи говори.
          Не-заслужил инвеститор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru
            Айде бе подпирайте го Софикса да не падне под 1900.
            Да не падне под 1600 ... че тогава ще изпищиш ...

            Коментар


            • Айде бе подпирайте го Софикса да не падне под 1900.
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • Гледам ,че който имаше полза от овчия синдром понапазарува , откакто Кобос се появи и по кварталните бакалии ,все повече големите играчи ще използват овчиците да правият пачка!!
                Лошо няма все пак за това е борсата и селските тарикати нямат място на нея.

                Коментар


                • http://www.youtube.com/watch?v=3-4J5j74VPw

                  Болеро на равел....Не слушам класика ама тва е върхът!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Sasheto
                    Първоначално изпратено от BankOfLame
                    Бъди сериозен, Енемона не е Трейс!
                    Да не е .. тук човек наистина ще може да си купи акции
                    Да ще могат, както можеха и в Ломско например, но основната разлика е че не храни очакванията на Трейс и ХДПАТ
                    --

                    Коментар


                    • айде де, аз съм се заложил, ама никой не продава май
                      или за понеделник оставихте

                      Коментар


                      • Бе, бе, наближава време за обед вече, и хората от рано заседнаха по кръчмите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejko
                          Петлетата май се наиграха....
                          Струва ми се, че в понеделник трендът ще е на 180 градуса
                          Търговийката нещо замря - нищо почти не мига в Кобоса - явно някой хора отидоха да пият транквиланти.
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • Засега само по няколко шамара си пляснаха.Ще видиме по нататък.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BankOfLame
                              Бъди сериозен, Енемона не е Трейс!
                              Да не е .. тук човек наистина ще може да си купи акции

                              Коментар


                              • Петлетата май се наиграха....
                                Струва ми се, че в понеделник трендът ще е на 180 градуса

                                Коментар

                                Working...
                                X