IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BankOfLame
    На всички които са изтръпнали и продължават да пишат и четат темата за паниката в БФБ искам да кажа следното

    Ако преди три месеца бяхте вложили 1000 лв. в акции на Вамо сега щяхте да имате 200 лв. Ако бяхте си купили бира за 1000 лв. сега щяхте да сте изпили 1333 бири и щяхте да имате 266 лв. от връщане на амбалажа. Следователно инвестирайте в бира
    Жалко, че има само една бира на БФБ
    Ако имаше повече бири можехме да спретнем бирен индекс - BEER

    Коментар


    • На всички които са изтръпнали и продължават да пишат и четат темата за паниката в БФБ искам да кажа следното

      Ако преди три месеца бяхте вложили 1000 лв. в акции на Вамо сега щяхте да имате 200 лв. Ако бяхте си купили бира за 1000 лв. сега щяхте да сте изпили 1333 бири и щяхте да имате 266 лв. от връщане на амбалажа. Следователно инвестирайте в бира
      --

      Коментар


      • правило номер едно на индивидуалния инвеститор:
        1. Когато всички ИП и медии говорят, че пазара е надценен, то той ще се качва
        2. Когато всички ИП и медии говорят, че пазара е подценен, то той ще пада

        Пример от БФБ. Като започна голямата корекция от началото на годината, КФН и медиите твърдяха, че пазара е подценен и Г-Н Апостолов дори заплашваше със саморазправа страхливите Кобоси дето продавали и се говореше за ограничаване на Кобосите Въпреки това си имаше корекция

        Сега Г-Н Апостолов разправя, че пазара е надценен и пак заплашва тези дето купували Какво мислите ще се случи в близкия месец Ами да. Пак ще сме нагоре. Плюс това откоригирахме достатъчно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя)
          Така е, депозитната маса намалява спрямо миналата година - ясно се вижда от справките на БНБ.
          Защо ми се струва, че това изобщо не е вярно, Съни?

          Моля те покажи кои точно цифри имаш предвид.

          П.С. Ти си опитен играч и не бива да се паникьосваш от някаква корекция.

          Коментар


          • Наистина, пак се питам:

            Първоначално изпратено от VS
            Е какво излиза - почти всеки смята че една корекция ще е здравословна , но пък се ядосва че някой е казал че пазарът е надценен?? Егати лицемерието.

            Коментар


            • ТОЧНО ЗАТОВА СЕ НАТИСКАТ НАДОЛО ЦЕНИТЕ НА АКЦИИТЕ, ЗА ДА ПЕЧЕЛЯТ ОТ АКЦИИ БАНКИТЕ И ФОНДОВЕТЕ, КОЕТО СТАВА ВЪВ МОМЕНТА, ТАКА ЧЕ СПЕТЕ СПОКОИНИ

              Коментар


              • да съни, но имам предвид, че на банките и фондовете не има харесва, че народа започва да предпочита акциите пред депозитите, макар, че и това си е нож с две остриета

                Нормално е при по-висока инфлация и ръст на икономиката, парите да се насочат към активи с изпреварваща доходност.
                Така е, депозитната маса намалява спрямо миналата година - ясно се вижда от справките на БНБ.
                И как реагират банките при тези условия - създават Фонд след фонд за инвестиции ...на борсата.

                ...и се обаждат на свои клиенти с предложения за нови кредити, които да инвестират в техни фондове.

                Поне на паника не ми прилича това))

                Коментар


                • БАСТА НЕ ТЕБ БЛАХКАЧ, АКЕ НЕ СИ РАЗБРАЛ ОНЗИ ДЕТО МЕ НАРЕЧЕ НОВОБРАНЕЦ МАЙ НЕ Е НАЯСНО ЧЕ АКО НАС НИ НЯМА ДА ОБМЕНЯМЕ ОПИТ ТУК И НАЙ-ВАЖНОТО, БЕЗ НАС НЕМОЖЕ БОРСАТА ЗАЩОТО НИЕ СМЕ ТЕЗИ КОЙТО РЕАГИРАМЕ НА ВСИЧКО РЕАЛНО И НЕ МАНИПУЛИРАМЕ. ТАКА ЧЕ АКО НЯМА ПОДКРЕПА ПО МЕЖДУ НИ ЗА ПРАВИЛНАТА ПОСОКА НА БОРСАТА ТОГАВА НЕКА ДА НЕ ПИШЕМ...

                  Коментар


                  • На това му се казва щуротия!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бай Колю
                      И, имайте предвид, че БФБ започва да увеличава скоростта, с която да става все повече конкуренция на банките и пенсионните фондове...., сещате ли се за по-големи?
                      Нормално е при по-висока инфлация и ръст на икономиката, парите да се насочат към активи с изпреварваща доходност.
                      Така е, депозитната маса намалява спрямо миналата година - ясно се вижда от справките на БНБ.
                      И как реагират банките при тези условия - създават Фонд след фонд за инвестиции ...на борсата.

                      ...и се обаждат на свои клиенти с предложения за нови кредити, които да инвестират в техни фондове.

                      Поне на паника не ми прилича това))

                      Коментар


                      • ...ами прочети по-долу - психология е това!

                        Коментар


                        • Манипулации има на скоро имах sell сигнал по една позиция ато стана така ческочи с пьти без причини това какво е според вас?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Палечка - Малечка
                            Първоначално изпратено от forest gump
                            Купих си акции за да спечеля повече от колкото от депозит. Но вече за няколко месеца спечелих повече от колкото се надявах за години. Така че съвсем спокойно мога да не се отдавам повече на алчност. Навсякъде в този форум се коментира как някой манипулирал нещо, как някой помпал нещо, как някой правел нещо със скрити интереси, за да прекара другите. Ами не съм очаквал че има такива конспирации в нещо, което ми изглеждаше най-чиста игра. Не ми харесва такава атмосфера, защото нито разбирам много, нито пък бих разбрал ако някой вземе да прави нещо което не би ми харесало. А като не ми харесва стоя настрана, нито мога да променя нещо нито пък ми е работа.


                            хахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахаххаха хахахаххаха Това е последното нещо, което един новобранец би написал във форума.....
                            Gavra totalna....
                            NIAMAM KIRILICA V OFICCEa molia, budete tolerantni...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Krasimir Nikolov
                              EKO NE SI OT TEZ TUK FUCK OFF PI4
                              Много се е снижило нивото на пишещите напоследък. Нямате с какво да се занимавате и ни демонстрирате колко сте прости. БАСТА!

                              Коментар


                              • Мога да ви го кажа и по друг начин - ако сте сигурни, че компанийте от SOFIX са прекалено надценени, мега надути, необоснавано скъпи, с идиотско високи цени..., значи е настъпила време за корекция!

                                warning! - нищо не разбирам и не давам препоръки

                                Коментар

                                Working...
                                X