IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от VS
    Съни, от многото усмивки и запетайки в постинга ти нищо не разбрах. Явно защото съм под нивото ти.

    Гласува ли в другата тема - за черния понеделник?
    Още повече ме притесни)
    Значи, толкова и мненията на другите от БАЛИП си разбрал, но бързаш да даваш оценки

    п.п...стига си ме тормозил с това гласуване - вземи, че провери))

    Коментар


    • Айде сега пък злоба, конкуренти, призраци под леглото...

      По-сериозно моля, колеги.

      Коментар


      • VS,

        Знам(знаем), че отдавна прокарваш възгледа (дали под VS или друг ник) , че БФБ е балон и аплодираш всяка една новина в този смисъл.
        Вярно е, че цитираните от Съни и Graham имена са предимно "брокерчета и хора на средно и ниско ниво в посредниците-членове на БАЛИП."

        Но все пак информацията от в. Пари си стои, а там съвсем ясно се казва, че

        "Голяма част от инвестиционните посредници не споделят позицията на Българската асоциация на лицензираните инвестиционни посредници (БАЛИП), че на борсата се надува балон и някои цени манипулативно са завишени. Изявлението на БАЛИП за капиталовия пазар успя да разбуни духовете на БФБ.
        Становище
        Считам, че да се вменява вина на колективните инвестиционни схеми не е правилно, коментира за в. Пари Николай Ялъмов, изпълнителен директор на Капман. Според него стилът на изявлението на БАЛИП не е коректно прецизиран. Част от членовете на организацията не споделят мнението, че фондовият фазар е балон. Не знам да е имало обсъждане в цялата асоциация, каза Ялъмов.
        Синхрон
        На подобно мнение е и Владимир Малчев, управител на инвестиционния посредник Бул Тренд Брокеридж. Според него изказаното от БАЛИП мнение не изразява становището на голяма част от неговите членове. Не мога да се съглася с изводите, които се правят за пазара като цяло, казва още Малчев.
        Това е изявление на управителния съвет на БАЛИП, което е обсъждано на няколко поредни заседания, каза Камен Колчев, председател на УС на БАЛИП и изп. директор на ИП Елана."


        За сега в ясен текст са се изразили само Елана, Карол (http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=392332) от една страна

        и Капман и Бул Тренд Брокеридж о друга страна, а останалите са предпочели да пратят "брокерчета и хора на средно и ниско ниво в посредниците-членове на БАЛИП"(както сам се изразяваш) да кажат 2 изречения, загатващи ("официалната") позиция на съответния ИП.

        За мен ситуацията до изказването на Колчев си беше някакъв вид довоенно положение , а след него може да се опише единствено като официално обявяване на война на ...........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от VS
          Аз съм гуруто на паникьорите, признах си без бой

          Наистина къде се скри Пепи? Да не би да са го арестували от КФН за манипулации във форума!?
          Не мисля, че е уместно да се гордееш с паниката, която създохте с твоята дружинка. Именно вешите изявления са груба манипулация.

          P.S. Дори злобата си към конкурентите от Капман не можеш да прикриеш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от VS
            Аз съм гуруто на паникьорите, признах си без бой

            Наистина къде се скри Пепи? Да не би да са го арестували от КФН за манипулации във форума!?
            Не мисля, че е уместно да се гордееш с паниката, която създохте с твоята дружинка. Именно вешите изявления са груба манипулация.

            P.S. Дори злобата си към конкурентите от Капман не можеш да прикриеш.

            Коментар


            • Съни, от многото усмивки и запетайки в постинга ти нищо не разбрах. Явно защото съм под нивото ти.

              Гласува ли в другата тема - за черния понеделник?

              Коментар


              • Прасето в петък се похвали, че имало 200 бона в Капман. Купил бил и изгодно акции преди спада и "спечелил". Сега имал кеш много. Абе престани да лъжеш постоянно и се разкарай от тия форуми.

                Първоначално изпратено от prascho
                Първоначално изпратено от franky4fingers
                Abe kakvo se zanimavate s tozi prascho. Nai-mnogo se pecheli, kogato deistvash naobratno na deistviqta na glupavite i neopitnite (kakuvto e prascho)

                Vsichko si e po plan. To beshe vreme za korekciq, prosto malko podrani, no kato gledam kak se izsipvashe i se izsipva pone ste e kratka

                за професионалистите като тебе една каса с вода безплатно от мене ,защото разликата между мене и тебе ще е ,че аз ще имам кеш ,а ти нужда от студена вода

                Коментар


                • VS, да не си личния секретар/ка на шефа на един орган, дето се изказва периодично не по въпроси, касаещи ...органа му, а от притеснение след някое ...хапване и пийване))А да не би да си самият Той, че всички останали са ти под нивото))

                  Аз видях в мненията, че някой се дразни...от дребни номера...леко по селски ( Ей, това селски е на фона на глобализацията, не го приемайте лично)) )
                  А за другото - има още време, VS,))

                  Коментар


                  • Аз съм гуруто на паникьорите, признах си без бой

                    Наистина къде се скри Пепи? Да не би да са го арестували от КФН за манипулации във форума!?

                    Коментар


                    • Добре бе VS, то пазарът затвори, ти още се панираш...да пинеме по една бира за обед, да апнеме по некое кибапчи - и като му легнем да дрегнем и утре ще е розово всичко.

                      Ей, дееба, забравих, че трее се свършат некои неща - животът все пак не се върти около тая ми ти пуста борса. Биричката се отлага.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от takiteasy
                        Първоначално изпратено от B.Graham
                        Ветре на VS памперсите му ги доставя директно прозводителя.

                        Кой производител....веднага купувам акции... Q4 като гледам ще е най-силен! :-)
                        Не знам. VS си трае.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham
                          Ветре на VS памперсите му ги доставя директно прозводителя.

                          Кой производител....веднага купувам акции... Q4 като гледам ще е най-силен! :-)

                          Коментар


                          • Ветре на VS памперсите му ги доставя директно прозводителя.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Kak e паникьори заредихте ли памперсите VS - на илиянци памперсите били най-евтини

                              Коментар


                              • Съни, половината от цитираните от теб имена са брокерчета и хора на средно и ниско ниво в посредниците-членове на БАЛИП.

                                По-забавното е как в днешният първи ден някои от оптимистичните им прогнози бяха разбити на пух и прах.

                                Коментар

                                Working...
                                X