IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • е точно сега ме обзе нечовешка паника- не мога да реша, затуй
    моля Ви всички да ме подкрепите в тоз тежък за мен момент...
    дори не съм закусвал!

    кебапчета (3-ка) или пилешка пържола със салатка за обяд!

    важното е, че съм гладен- може и само едно кафенце да ударя

    Коментар


    • ще има, ще има
      това е 1-ния % правилно решение което си взел на БФБ :lol:

      майтап бе Уили, базикам те щото с това дървено КАО ни проглуши ушите пък то поне да имаше защо. Не вдяваш ли че хората вече на изкуствени (или моментни) печалби не се ловят. Гледа се в бъдещето. При КАО не казвам че не е добро, но и цената му е якичка. За тия перспективи повече от 12 лв. не струва.
      А Топливото ще се изстреля си мисля. И аз тия дни си взех малко, че Бедо беше казвал едни работи за 10 млн. печалба в края на годината дето сега никой не ги вярва, ама ще видим..

      Коментар


      • Между другото след като продадох топл на 30 вече пак си пълня. Ще видим дали ще има щастие там.

        Коментар


        • При монбат на 9 лв. ме ебавахте ...
          по онова време не сме те ебавали, не си ни рабрал правилно, тогава па Топливо даваше 100% и требваше да сме по-активни там Коле. после исфучкахме Топливото и зареждахме на акумулаторите с Монбата и даже съм ги вземал по 10 и по 10,50 и даже по 11 така че немам там двоен растеж Коле я затва и поздравих г-н заядливеца, че ме е минал на растеж отвсекъде и значи е играл майсторската Коле тва си заслужава адмирациите .., но я се радвам най-сърдечно да имаме играчи като г-н задливеца, тея требва да ни мотивират за майсторска игра, не да ги дразниме, а да се поучим тук-там от тех

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Стенли
            Значи да обобщим - разбрахме много важни неща - Никола управлява 500 000 лева - с уточнението, че може и повечко да са . И е постигнал доходност от 94%. Интересно - БГ 40 виждам от началото на годината е с ръст от 101%. Хмм, мноого интересно.
            Тоест нищо не си разбрал. Никола има 20 акции на Тодоров и една на холдинг сила в Карол. А за какво ми цитираш доходността на БГ40? Ти да не купуваш индекси? Или не е невъзможно да продадеш каолин на 14 после да си го купиш на 13,50-13,60 или Химпорт na 11 и после на 9,80 да купиш? Или това не невъзможно и това не ти повишава доходността?

            Коментар


            • Значи да обобщим - разбрахме много важни неща - Никола управлява 500 000 лева - с уточнението, че може и повечко да са . И е постигнал доходност от 94%. Интересно - БГ 40 виждам от началото на годината е с ръст от 101%, и то при съотношение Ri/Var 16,67. Хмм, мноого интересно.

              Коментар


              • Ветре питай кучето, дали има възможност КАО, да върви по пътя на Монбат. При монбат на 9 лв. ме ебавахте, ама сега друго говорите. Времето ще покаже, кой крив кой прав.

                Коментар


                • Ок вкарай моля те 500 000 хил в ЛЕСПЛ.
                  а защо точно там и защо всички 500 там че то само МОнбат даде растеж на 2 пъти за полвин година а и само 3 бр на хдпат примерно за толкова време също толкова скочиха а за лесото и 20-30 вършат работа нема лошо Коле всеки си има тактика немам против каолинската даже е убаво да има разни тактики варианти има да се подпира пазара къде си има дума...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Стенли
                    Първоначално изпратено от Nikola
                    Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                    Наистина не виждам защо се напъваш и се заяждаш.
                    Коле, виж сега от ясно е по-ясно, че г-н заядливеца никак не му се ще да играе за има -нема 25% и си гледа плана човека за далеч по-убава печалба не се впрегай, така стоят нещата ние обичаме риска Коле, не обичаме да играеме за 25%, макар че г-н заядливеца ме е минал на резултат отвсекъде, мойте поздравления г-н заядливец.
                    тва е Коле, такава е грубата истина а и кое нема да дигне с 25% до края на годината ?...
                    Ветре едно е да управляваш 5 000 лв друго е 500 000. В половината позиции, в които може да се очаква над 50% ако някой реши да вкара 300 000 ще са на ценовото ограничение 1 седмица. Помисли малко и от тая страна.
                    Коле, това последното трябваше ли да значи, че управляваш 500 000 лева . Ако това беше целта на занятието значи си успял . Успех!!!
                    В момента говорим. Примерно. : Те може да са и повече. Пак примерно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bobi75
                      що бе. като стане леспл 500 кинта ще е много по-лесно да се вкарат в него 500К

                      буахахаха
                      Това ясно. Въпросът е че ако това му е таргета, като почне да купува стадото ще е го качил там. Но иначе евала. Изкарал си 100% (на 30 000 БОГ!)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nikola
                        Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                        Наистина не виждам защо се напъваш и се заяждаш.
                        Коле, виж сега от ясно е по-ясно, че г-н заядливеца никак не му се ще да играе за има -нема 25% и си гледа плана човека за далеч по-убава печалба не се впрегай, така стоят нещата ние обичаме риска Коле, не обичаме да играеме за 25%, макар че г-н заядливеца ме е минал на резултат отвсекъде, мойте поздравления г-н заядливец.
                        тва е Коле, такава е грубата истина а и кое нема да дигне с 25% до края на годината ?...
                        Ветре едно е да управляваш 5 000 лв друго е 500 000. В половината позиции, в които може да се очаква над 50% ако някой реши да вкара 300 000 ще са на ценовото ограничение 1 седмица. Помисли малко и от тая страна.
                        Коле, това последното трябваше ли да значи, че управляваш 500 000 лева . Ако това беше целта на занятието значи си успял, разбрахме те . Успех!!!

                        П.С - сещам се поне за 50 човека тук, които управляват доста повече от цитираното по-горе, но нали все пак някой (не визирам никого конкретно) трябваше да си помечтае (премери)!!!

                        Коментар


                        • що бе. като стане леспл 500 кинта ще е много по-лесно да се вкарат в него 500К

                          буахахаха

                          Коментар


                          • Ок вкарай моля те 500 000 хил в ЛЕСПЛ. Там всички знаем, че трябва да струва 500 лв. Как ще стане не знам... ама ти с кучето правите такъв мозъчен тръст, че ще ги наместите все някак си. Ха със здраве ветре.

                            Коментар


                            • ами Коле 500 000 е идеално за другите позиции си мисля...
                              виж ако беха 5 мил тогава си заслужава мисленето за по-малката печалба...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                                Наистина не виждам защо се напъваш и се заяждаш.
                                Коле, виж сега от ясно е по-ясно, че г-н заядливеца никак не му се ще да играе за има -нема 25% и си гледа плана човека за далеч по-убава печалба не се впрегай, така стоят нещата ние обичаме риска Коле, не обичаме да играеме за 25%, макар че г-н заядливеца ме е минал на резултат отвсекъде, мойте поздравления г-н заядливец.
                                тва е Коле, такава е грубата истина а и кое нема да дигне с 25% до края на годината ?...
                                Ветре едно е да управляваш 5 000 лв друго е 500 000. В половината позиции, в които може да се очаква над 50% ако някой реши да вкара 300 000 ще са на ценовото ограничение 1 седмица. Помисли малко и от тая страна.

                                Коментар

                                Working...
                                X