IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nick Leesоn
    Първоначално изпратено от kif
    Първоначално изпратено от B.Graham
    Карол и Елана продават позициите на Капман а Капман по позициите на Елана и Карол.Така ми изглежда на мене.
    АБСОЛЮТНО ПЕДЕРАСКА РАБОТА!!!!!!
    Най-доброто, което може всички да направим е да оставим временно кобосите, днес се вършат глупости
    За трети пореден ден наблюдавам феномена "изцяло зелено купува, изцяло червено продава". Да не барнат саламандера най-накрая и Карол и Кампан и останалите цървули, че xetra-та иде. Явно усетиха, че иде края на безразборните манипулации на БФБ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nick Leesоn
      Първоначално изпратено от kif
      Първоначално изпратено от B.Graham
      Карол и Елана продават позициите на Капман а Капман по позициите на Елана и Карол.Така ми изглежда на мене.
      АБСОЛЮТНО ПЕДЕРАСКА РАБОТА!!!!!!
      Най-доброто, което може всички да направим е да оставим временно кобосите, днес се вършат глупости
      Така де.Където големите се правят на мъже по добре да не се мешаме.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НЕСТОР
        Паниката е за паникьорите и е промоция за предвидливите.

        Не забравяйте, че колкото по-дълбока е настоящата корекция , толкова по-голям ще е предстоящия скок.

        А и пари за злоупотреба , винаги ще се намерят, затова панирайте се , безброй утешители ви чакат на по-ниски нива.
        Лошото е че загубения имидж на регулаторния орган няма как да се купи обратно и това необратимо ще се взима като "рисков фактор" занапред от пазара.

        Коментар


        • Карол и Елана продават позициите на Капман а Капман по позициите на Елана и Карол.Така ми изглежда на мене.
          Absoliutno e taka Vsichko e na lichna osnova Ne se podvezdaite ...

          Ne e preporuka!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kif
            Първоначално изпратено от B.Graham
            Карол и Елана продават позициите на Капман а Капман по позициите на Елана и Карол.Така ми изглежда на мене.
            АБСОЛЮТНО ПЕДЕРАСКА РАБОТА!!!!!!
            Най-доброто, което може всички да направим е да оставим временно кобосите, днес се вършат глупости

            Коментар


            • Я модератора ако може да остави по тая тема да пишат само регистрираните преди 2005г. да видим какво ще кажат /Ако имат желание да споделят де /

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НЕСТОР
                Паниката е за паникьорите и е промоция за предвидливите.

                Не забравяйте, че колкото по-дълбока е настоящата корекция , толкова по-голям ще е предстоящия скок.

                А и пари за злоупотреба , винаги ще се намерят, затова панирайте се , безброй утешители ви чакат на по-ниски нива.
                Аз съм един от тях...и съм симпатяга..елате при бати... :-) обичам да купувам тънко, когато компаниите растат :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham
                  Карол и Елана продават позициите на Капман а Капман по позициите на Елана и Карол.Така ми изглежда на мене.
                  АБСОЛЮТНО ПЕДЕРАСКА РАБОТА!!!!!!
                  Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                  Коментар


                  • Карол и Елана продават позициите на Капман а Капман по позициите на Елана и Карол.Така ми изглежда на мене.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Паниката е за паникьорите и е промоция за предвидливите.

                      Не забравяйте, че колкото по-дълбока е настоящата корекция , толкова по-голям ще е предстоящия скок.

                      А и пари за злоупотреба , винаги ще се намерят, затова панирайте се , безброй утешители ви чакат на по-ниски нива.

                      Коментар


                      • днес май ще отръскат крушите

                        Коментар


                        • днес ще е кърваво за някои... други вече накупиха на аванта
                          днес няма цар пазар - а цар кеш:О
                          Не е препоръка!

                          Коментар


                          • който има кеш ще възползва. Успех!

                            Коментар


                            • Ako analizirate situaciqta ste stignete do izvoda, che tova e edna prezdevremenna korekciq (izkustveno suzdadena), ot koqto ste se vuzpolzvat IP-tata+nai-dobrite spekulanti+nai-dobrite investitori

                              Vsichko drugo e kurvalqk za e.ane

                              Коментар


                              • Нали прочетохте колко нови КОБОСи са регистрирани само за миналия месец - свежа кръв за акулите ИП-та и първи урок за малките рибки в БФБ. Паника има - ама само в нечии глави!
                                и тоз коментар е без препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X