IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ВСЕ ОЩЕ ЧАКАМ НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ ПРИЧИНА ЗА ПАНИКА.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Sorry. Явно съм сбъркал в преценката, но като чета коментарите стигам до този извод. Но пък в крайна сметка след като цените вървят надолу, не можем да виждаме радосни писания

      Коментар


      • и тая седмица сме в рейнж - кинти да усвояване, има и овце за дране

        но когато повечето тук се сетят за добрите като цяло октомврийски отчети и че след месец и половина ще дойдат и тези за Q4 ... е те тогава нещата ще си отидат към бой на меците.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jay Gould
          Първоначално изпратено от inokentii
          Първоначално изпратено от Jay Gould
          Как смятате, брокерите ще са засипани ли утре с ордери за продажби?
          Ще си имаме ли и ние като белите хора "Черен Понеделник" или не
          Jay, стига стресира хората ха ха ха
          Интересно ми е какво ще правите утре Приличате на стресиран от Баба Меца кошер Събирате се на групички, жужите, преплитате антенки, пърхате с крилца, някой точат жило сърдити, а други са се скатали по ъглите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inokentii
            Първоначално изпратено от Jay Gould
            Как смятате, брокерите ще са засипани ли утре с ордери за продажби?
            Ще си имаме ли и ние като белите хора "Черен Понеделник" или не
            Jay, стига стресира хората ха ха ха
            Интересно ми е какво ще правите утре Приличате на стресиран от Баба Меца кошер Събирате се на групички, жужите, преплитате антенки, пърхате с крилца, някой точат жило сърдити, а други са се скатали по ъглите
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • утре е денят на истината ,продължи ли тенденцията ще стане луд купон

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Левче
                Всички са изпаднали в паника, ама се правят, че не са. С нетърпения очаквам да видя през какво ще стане през следващите дни на БФБ. Мдааааааааааа голям рев пада в тоя форум!
                Мдаааа, вече цяла седмица треперя, а ако ми видиш очите направо са се подули от рев............ явно много добре познаваш всички във форума.....
                щом си толкоз убеден

                Коментар


                • Всички са изпаднали в паника, ама се правят, че не са. С нетърпения очаквам да видя през какво ще стане през следващите дни на БФБ. Мдааааааааааа голям рев пада в тоя форум!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould
                    Как смятате, брокерите ще са засипани ли утре с ордери за продажби?
                    Ще си имаме ли и ние като белите хора "Черен Понеделник" или не
                    Jay, стига стресира хората ха ха ха

                    Коментар


                    • Как смятате, брокерите ще са засипани ли утре с ордери за продажби?
                      Ще си имаме ли и ние като белите хора "Черен Понеделник" или не
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от VS
                        Първоначално изпратено от съни(тя)
                        Така е, депозитната маса намалява спрямо миналата година - ясно се вижда от справките на БНБ.
                        Защо ми се струва, че това изобщо не е вярно, Съни?

                        Моля те покажи кои точно цифри имаш предвид.

                        П.С. Ти си опитен играч и не бива да се паникьосваш от някаква корекция.
                        Благодаря за бързата ти намеса, VS ))Пропуснала съм да посоча, че става въпрос за Темпа на нарастване на депозитите, а не на абсолютната им стойност.
                        Имах предвид, че ръстът им намалява(и то чувствително, спрямо миналата година, както и като очаквания за следващите 2) на фона на растящия по кредитите.
                        Съответно, посочих и реакцията от страна на банки, включително тази да предлагат кредити на клиентите си с цел инвестиция в техен фонд.

                        П.П....макар и недотам опитен играч, не се паникьосвам лесно, така че не знам кое ти е дало повод да си го мислиш)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BankOfLame
                          Първоначално изпратено от Pateto Klate
                          Първоначално изпратено от BankOfLame
                          На всички които са изтръпнали и продължават да пишат и четат темата за паниката в БФБ искам да кажа следното

                          Ако преди три месеца бяхте вложили 1000 лв. в акции на Вамо сега щяхте да имате 200 лв. Ако бяхте си купили бира за 1000 лв. сега щяхте да сте изпили 1333 бири и щяхте да имате 266 лв. от връщане на амбалажа. Следователно инвестирайте в бира
                          Жалко, че има само една бира на БФБ
                          Ако имаше повече бири можехме да спретнем бирен индекс - BEER
                          Пате,

                          ти изобщо не схвана риториката на този анекдот, здраве да е
                          Сори възможно е. Получих с инвестора около 20% доходност на Ломско за 3м като ти видях поста ...
                          или 1000 лв. стават 1200 лв. / 1333 бут. = 90 ст. за биричка с амбалажа /около 20 ст. на бутилка/ или 70 ст за бутилка.

                          Та мисълта ми протече явно погрешно в тази посока


                          Абе сега като гледам ми се струва нещо много странно за Ломско
                          P/E: 13.18
                          P/S: 1.60
                          P/B: 142.67


                          Грешка на инвестора ли е. Щото едно нормално производствено предприятие от подобен вид при горните коефициенти не може да има такова бук валю.

                          Баланс в Инвестор.БГ
                          Баланс от сайта на БФБ

                          явно от Инвестор.БГ не си правят труда да попълват всички полета а и не смятат много точно

                          Дайте да помолим Инвестор да са по коректни за да рачитаме на сайта

                          Коментар


                          • Нормално е да има колебания на борсата, разнопосочни движения, смяна на настроения - бичи, мечовски, вълчи, заювски... За мен най-правилно поведение е едно - купувай само най-секси акциите и да не ти пука кой какво пише за борсата и какви колебания има. Мани ги и индексите - гледай си своят индекс.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Инокентий, любопитно ми е каква точно е позицията на ВСИЧКИ инвестиционни посредници сега?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pateto Klate
                                Първоначално изпратено от BankOfLame
                                На всички които са изтръпнали и продължават да пишат и четат темата за паниката в БФБ искам да кажа следното

                                Ако преди три месеца бяхте вложили 1000 лв. в акции на Вамо сега щяхте да имате 200 лв. Ако бяхте си купили бира за 1000 лв. сега щяхте да сте изпили 1333 бири и щяхте да имате 266 лв. от връщане на амбалажа. Следователно инвестирайте в бира
                                Жалко, че има само една бира на БФБ
                                Ако имаше повече бири можехме да спретнем бирен индекс - BEER
                                Пате,

                                ти изобщо не схвана риториката на този анекдот, здраве да е
                                --

                                Коментар

                                Working...
                                X