IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паника на БФБ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На всички ,които се надпреварвате да плюете другите ,чието мнение не ви е изгодно ще задам един елементарен въпрос преди да трагна на shoping.
    След като днеска е дъното и ДФ са фрашкани с пари ,а новобранците жестоко изгорели в боя , защо нямаше офанзива от странана най-големите играчи на пазара и търговията беше общо взето вяла?

    Пожелавам на всички лека вечер и да обмислят добре с какво са се захванали едни без да вдяват нищо от него ,и трезви решения утре на други ,които са напълно наясно

    P.s това е лично мое мнение и не ангажирам никого с него освен извънземните

    Коментар


    • Ясно е, че набуталите се новобранци най-много реват сега. Както и "старите кучета", които не предвидиха корекцията.

      Сега правят стачки и търсят виновници - БАЛИП, Елана, фондовете, КФН, мене дори..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от todorov 74
        Първоначално изпратено от pesho777
        Първоначално изпратено от QUANTUM
        Спокойно, говорил съм с тореадорите от Памплона, утре пускат биковете. Ако сте гледали как се търчи после като напират говедата отзад

        I az taka razbrah


        ne e preporaka za ni6to!
        Най-интересното ще се случи утре,когато са ясни цените на ДФ.КРАЙНО НЕПРИЯТНО ЩЕ Е АКО СЪЩИТЕ ТИЯ ГОВЕДА НАХЛУЯТ В ОФИСИТЕ НА ДФ.Моето скромно мнение е че за развръзката и посоката са важни следващите 1-2 дена.

        Развръзката настъпи просто подсъзнателно не искате и не я приемате , за мене изводите са ясни ,целите и действията набелязани ,всеки да решава сам за себе си.


        P.s това е лично мое мнение и не ангажирам никого с него освен извънземните

        Коментар


        • Сега се разбра и, че прасето се е консултирало в Пепи преди да влезе в Капман точно преди спада. Пепи е фен на пътищата и мостовете та вероятно и прасето се е наръгало на високи нива там. Ако изобщо има пари де. Или 200 бона в капман, акциите и кеша му са дефакто 10 бона реално, но на страха очите са големи. Затова сега бяга като насрано от всичките си позиции и започна да предсказва апокалисис.

          Първоначално изпратено от prascho
          Първоначално изпратено от romantik
          Прасчо, това по-долу твое мнение ли е от 1.11. т.г. или бъркам? Ако е, явно някой от нас страда от раздвоение на личноста:


          Пуснато на: 17:29:24 ч. | 01.11 Заглавие:

          --------------------------------------------------------------------------------

          Някой хора определено искат тази тема да е на първо място и определено утре ще видим резултата от това. Ще кажа само едно: няма никакви обективни причини за каквато и да е паника при всички положителни отчети и резултати и вместо нещата да вървят в положителна посока за всички нас , някои хора целенасочено търсят под вола теле.
          Предлагам да сложим точка на тази тема поне за сега и допалнително да не помагаме на заинтересованите от нейното повдигане ,писна ми от тъпи маниполации!!! Нека гледаме конструктивно на нещата , а че българина си е хитрец по природа това го знаят и в Танзания!

          Мнението е мое и го подържам изцяло ,но както споменах други правила движат купона в момента ,паниката няма закони тя е стихийно явление ,малките нямат кеш ,големите тарикати свалят изкуственно доходноста ,ако изходим от тази гледна точка нещата за мене следващите дни са ястни.......следва тотална драма за малките и бъдещи нагушвания за големите

          P.s това е лично мое мнение и не ангажирам никого с него освен извънземните


          а бре каде е Пепи нещо ми се губи тоя мушморок;Р

          Коментар


          • Да си малък или голям зависи от собствената ти нагласа приятелю, а не от " стотинките които дрънкат в портфейла ".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от romantik
              Прасчо, това по-долу твое мнение ли е от 1.11. т.г. или бъркам? Ако е, явно някой от нас страда от раздвоение на личноста:


              Пуснато на: 17:29:24 ч. | 01.11 Заглавие:

              --------------------------------------------------------------------------------

              Някой хора определено искат тази тема да е на първо място и определено утре ще видим резултата от това. Ще кажа само едно: няма никакви обективни причини за каквато и да е паника при всички положителни отчети и резултати и вместо нещата да вървят в положителна посока за всички нас , някои хора целенасочено търсят под вола теле.
              Предлагам да сложим точка на тази тема поне за сега и допалнително да не помагаме на заинтересованите от нейното повдигане ,писна ми от тъпи маниполации!!! Нека гледаме конструктивно на нещата , а че българина си е хитрец по природа това го знаят и в Танзания!

              Мнението е мое и го подържам изцяло ,но както споменах други правила движат купона в момента ,паниката няма закони тя е стихийно явление ,малките нямат кеш ,големите тарикати свалят изкуственно доходноста ,ако изходим от тази гледна точка нещата за мене следващите дни са ястни.......следва тотална драма за малките и бъдещи нагушвания за големите

              P.s това е лично мое мнение и не ангажирам никого с него освен извънземните


              а бре каде е Пепи нещо ми се губи тоя мушморок;Р

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesho777
                Първоначално изпратено от QUANTUM
                Спокойно, говорил съм с тореадорите от Памплона, утре пускат биковете. Ако сте гледали как се търчи после като напират говедата отзад

                I az taka razbrah


                ne e preporaka za ni6to!
                Най-интересното ще се случи утре,когато са ясни цените на ДФ.КРАЙНО НЕПРИЯТНО ЩЕ Е АКО СЪЩИТЕ ТИЯ ГОВЕДА НАХЛУЯТ В ОФИСИТЕ НА ДФ.Моето скромно мнение е че за развръзката и посоката са важни следващите 1-2 дена.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от QUANTUM
                  Спокойно, говорил съм с тореадорите от Памплона, утре пускат биковете. Ако сте гледали как се търчи после като напират говедата отзад

                  I az taka razbrah


                  ne e preporaka za ni6to!

                  Коментар


                  • СТига вече с тия инсинуации и психотрикове от евтините школи.
                    Аз може да съм нищожн дребничък, но както и обещах,махнах си офертите купува и продава/май без да искам пропуснах само 2бр YAVOV,просто забыл я/. Обещах,че няма да търгувам и нито купувах,нито продавах.Убеден съм,че повечето от сестните участници в днешния протест са си усдължали на думата.Днешните обеми са сравнително малки,за да натиснат цените надоу,ОСВЕН АКО ГРУПА ЗЛИ ЛЮДЕ НЕ СА СИ ГО ПОСТАВИЛИ ЗА ЦЕЛ!!! И ИМАТ СРЕДСТВАТА ДА ГО ИМИТИРАТ!
                    Стига сме се вързвали на номера за овчици! Прочетете ,това което е написал Боби75 и другите по-стари форумци.Не допускайте дави плашат и да ви мотат.В БГ все още не икономиката е движеща сила, а политиката и политическите интереси.Последните ръководят икономическите процеси.С най-голяма тежест е силаа,наречена ЕС.
                    Никой няма да допусне,когато сме на прага на Европата ,особено след последните избори, да се допусне ПФ и ДФ да загубят парите си,или пък да няма къде да ги инвестират на фона на нарастващата инфлация ,гонеща 20%. ОТ ЕС просто ще набият яки табани на когото трябва и всичко пак ще си дойде на мястото.А въпросната групичка просто ще си е напазарила добри пакети от акциите,които са натискали надолу.
                    Аз лично , ще играя стратегията " контра-калинка:всички наобратно,аз ще съм наопаки".
                    Тъй като според мен натискат нарочно цената на EUBG,CHIM,MONBAT,OTZK,FZLES,KAOр и може би ORGH, аз ще пълня точно от тях.
                    Това не е препоръка,а лично разсъждение и мнение.-Вероятността да спечеля или загубя си е 50/50,но и двете са си за моя сметка,а и ад сам ще съм си взел решението, а нсе някой да ме е подтикнал да продавам!
                    П.С.
                    Пействам това си мнение вече в 4та тема.Давате ли си сметка колко са ни еднотипни темите в момента? Стига бъркахте гипса бе хора!!!

                    Коментар


                    • Спокойно, говорил съм с тореадорите от Памплона, утре пускат биковете. Ако сте гледали как се търчи после като напират говедата отзад

                      Коментар


                      • Прасчо, това по-долу твое мнение ли е от 1.11. т.г. или бъркам? Ако е, явно някой от нас страда от раздвоение на личноста:


                        Пуснато на: 17:29:24 ч. | 01.11 Заглавие:

                        --------------------------------------------------------------------------------

                        Някой хора определено искат тази тема да е на първо място и определено утре ще видим резултата от това. Ще кажа само едно: няма никакви обективни причини за каквато и да е паника при всички положителни отчети и резултати и вместо нещата да вървят в положителна посока за всички нас , някои хора целенасочено търсят под вола теле.
                        Предлагам да сложим точка на тази тема поне за сега и допалнително да не помагаме на заинтересованите от нейното повдигане ,писна ми от тъпи маниполации!!! Нека гледаме конструктивно на нещата , а че българина си е хитрец по природа това го знаят и в Танзания!

                        Коментар


                        • Днес наистина се панирах доста................. ЗАЩОТО НЯМАМ ВЪЗМОЖНОСТ ДА СИ НАПАЗАРУВАМ.

                          Коментар


                          • Дади - толкова наивност зад един постинг! Блажени са вярващите (си)....

                            Някой по-долу предложи да изпием по бира. Ако предложението още е в сила, давайте.... Разпродалите днес имат кеш, да почерпят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от VS
                              Айде сега пък злоба, конкуренти, призраци под леглото...

                              По-сериозно моля, колеги.
                              Напълно съм сериозен, ВС, знаеш за какво говоря - виж си постовете. Но понеже си шубе, не нападаш пряко, а се опитваш да се гавриш с най-отявления привърженик на Капманите, какъвто и да е той. Всичко това толкова бие на очи, че хората откриха тема:

                              http://forum.investor.bg/viewtopic.php?t=9097&r=7

                              BTW, за манипулации не арестуват, а глобяват. Жалко, че теб не могат да те глобят, защото шефа ти е уредил подкрепа за "каузата" от най-високо ниво.

                              Коментар


                              • Петре, нещо си се объркал. Не помня някога да съм твърдял, че БФБ като цяло е балон.
                                Но че има надцененост и ирационалност на купувачите по доста позиции, да. А понеже корекцията при няколко спекулативни позиции е заразна и може да повлече пазара - да, опасността беше налице.

                                Не знам дали схващаш логиката ми. Но това няма значение. Както казваше Пепи - от пазара по-велик няма

                                Коментар

                                Working...
                                X