IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Билборд АД (BBRD / BOARD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
    ще чекаме Борсалино, такава е играта, явно ще е понеделник. А ти пусна ли заявка
    Ветре, пуснах още в четвъртък и то за целия кеш дето имах, защото тази фирма ми хареса, че тиражира по билбордовете онези загадъчно или предизвикателно усмихнати девици, а това е приятно да се вървиш из града и да си викаш "Ето, и тази е моя... акция".
    Ама като преспах, викам си, ако не се пък много запише няма ли да ми дойдат твърде много тези девици, та отидох и понамалих заявката, та ще видим. Аз го чакам на 4-5 пъти да има удовлетворение, ама това си е непрофесионално мнение. Ти дето казваш от 13 пъти нагоре да има удовлетворение, това си е за млад човек работа :-)

    Коментар


    • ще чекаме Борсалино, такава е играта, явно ще е понеделник. А ти пусна ли заявка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pnk
        Май си прав. По всичко изглежда, че ще се чака.
        Сомони Трейските 32 млрд преброиха за нула време, ама тук май са повече, затова се бавят :-)

        Коментар


        • Очевидно първият сайт - www.billboardprint.it
          Видях,че се споменават Дедракс и др., част от билборд

          ... и данни за ипо-то са сложили

          Коментар


          • Някой знае ли кой е сайта на Билборд:

            www.billboardprint.it/
            www.billboard.bg

            Коментар


            • Май си прав. По всичко изглежда, че ще се чака.

              Коментар


              • В проспекта пише, че резултатите ще бъдат публикувани след 13.00 часа на следващия работен ден, демек понеделник. Защо си мислите, че събота е работен ден?
                МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                Коментар


                • Аз чакам, чакам ... вече час

                  Коментар


                  • аайде бе хора, кога ще дойдат тея резултати най-после ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dobrichka
                      Аз очаквам между 5 и 7 пъти презаписване. И затова се спрях на 6. Пък ще видим в понеделник.
                      По-скоро днес! Събота.

                      IPO-то на Билборд ще бъде осъществено между 5 и 7 декември от 9 до 16 часа, като на 8 декември, най-късно до 12 часа, ПФБК и емитентът ще определят чрез преговори и с консенсус цена на предлагане на акциите.

                      Коментар


                      • Аз очаквам между 5 и 7 пъти презаписване. И затова се спрях на 6. Пък ще видим в понеделник.

                        Коментар


                        • презаписване не в пъти а в проценти
                          примерно 20% (1,2 пъти)
                          Smile
                          дали ще доживеем такива IPO-та на пазара
                          обзървър, то имаше - последен пример Агрия :P

                          съни(тя), той Вятъра... може би за да се застрахова.. от разочарования.... и да изпита по-добре евентуални приятни изненади ))

                          Коментар


                          • ...3, 5, 8,....)))

                            Коментар


                            • очаквах да е около 13, /плюс, минус/ но да не надхвърля 21, дано съм го нацелил тоя презапис
                              precakanoto, недей тъгува смирено, вероятно нема да е такъв презаписа като Енемонския

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от обзървър
                                н
                                при търг за 1 000 млн. лв. ще си говорим за презаписване не в пъти а в проценти
                                примерно 20% (1,2 пъти)

                                дали ще доживеем такива IPO-та на пазара
                                ако пуснат "Егида" на борсата)))като гледам как се стискат и к'ви дивиденти дават на принципала)))
                                Някой чувал ли е нещо за Илиенци - бяха и те мераклии)

                                Коментар

                                Working...
                                X