IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бесттехника - Радомир (5BE / RADO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сайтът е ясен
    Давайте за го разнищим това дружество, който има инфо, да дава, да не се стиска
    Мнението не е препоръка за сделки!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от XY
      Ооооо тука и бачо ви си е купил акции... И на мен ми харесва това дружество, наблюдава се стабилен растеж в последно време, а и има потенциал заводът . На всичкото отгоре се търгова и някъде 2 пъти под счетоводна стойност, така че насъбрах малко пакетче !
      Не препоръчвам да купувате или продавате
      www.besttechnica.bg
      това е сайта на REDO, до тук не чух нищо конкретно, -инвестиции,собственици, и т.н. - ако някой знае да каже нещо


      RADO --- извинете за правописната грешка

      Коментар


      • Ооооо тука и бачо ви си е купил акции... И на мен ми харесва това дружество, наблюдава се стабилен растеж в последно време, а и има потенциал заводът . На всичкото отгоре се търгова и някъде 2 пъти под счетоводна стойност, така че насъбрах малко пакетче !
        Не препоръчвам да купувате или продавате
        Мнението не е препоръка за сделки!

        Коментар


        • Здравейте,
          малко инфо, според мен:
          - в световен мащаб има глад за заводи на тежкото машиностроене.
          - в Европа има май само 2 подобни завода, които работят на 100%.
          - в ТМ има уникални машини, които според мен НИКОГА повече няма да могат да се внесат в БГ.
          - притежава огромни закрити площи, в които може да заработи каквото си искаш.
          - много поръчки
          - има читав собственик, но кофти мениджмънт и слаб персонал(100 китайци биха сваршили работа).

          инфото не е препоръка
          притежавам хилава бройка акции( за жалост)

          Коментар


          • Производствената дейност се осъществява в три основни цеха (производствени корпуси):

            Заготвителен и заварочно-монтажен цех с обща покрита площ 61200 м2;
            Механо-монтажен цех с обща покрита площ 58400 м2;
            Инструментално-механичен цех с обща покрита площ 21100 м2.

            Рано или късно, ако мениджмънта е читав ще започне да използва в по-пълна степен възможностите на тая база...

            Коментар


            • Вервайте си, добре е човек да си вЕрва . Успех ви желая с вЕрването .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mysterious
                има леп, вервай ми ;-)
                имат много капацитеееееееееееееееееееееееееееет!
                АЕЦ Е ИГЛА В КУПА СЕНО, ЖОКЕР ----НЕЩО ПОДОБНО НА АЕЦ САМО, ЧЕ 100 ПЪТИ ПО ГОЛЯМО - НЕ Е В БГ.

                Коментар


                • има леп, вервай ми ;-)
                  имат много капацитеееееееееееееееееееееееееееет!
                  "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

                  Коментар


                  • Човече ти сериозно ли ги мислиш тези неща които си ги написал по-долу ??? Ръста миналата година беше поради същата причина поради която и ЕРХ стигна 600 лева . А причината е в статия с догадки за евентуални подизпълнители за определени дейности в АЕЦ - Белене . Успех!

                    Коментар


                    • фирмата е много добре, с много добър мениджмънт и много добър фундамент. ръста миналата година (а и очаквания тази година) е резултат от увеличените приходи, новите пазари, подобреният финансов резултат.
                      мисля, че фирмата има капацитет за следващ blue chip на БФБ.

                      Не е препоръка!
                      "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

                      Коментар


                      • Бесттехника - Радомир (5BE / RADO)

                        Ще ми е интересно да чуя мнение от някой, който следи позицията от по-дълго време.На какво се дължи миналогодишното изстрелване...какви са перспективите пред наследника на тоя гигант на социалистическата грандоманщина - Тежко машиностроене
                      Working...
                      X