IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бесттехника - Радомир (5BE / RADO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • извинявам се, имаш право

    това съм го пропуснал,
    имало да взимам явно, още оттогава "дивидент"
    Last edited by Longin; 10.02.2014, 19:57.
    "the trend is your friend until the end..."

    Коментар


    • http://www.basemarket.bg/?page=Gener...extri_id=47087
      Преди поздравите от ОББ и Стойков имаше и гласуван дивидент, точно преди увеличението на капитала, по 0.078лв за ценна книга

      Коментар


      • дивидент ? къф дивидент сънувате....

        имаше увеличение на капитала преди 2 г

        "от 1 755 764 лева на 12 290 348 лева, чрез издаване на нови 12 290 348 обикновени безналични акции с право на глас, с номинална стойност от 1 лев всяка. ",

        1 стара за 7 нови акции
        за дивидент надали някой е и мечтал, много поздрави имахме от ОББ и Л Стойков

        интересно че дружеството има нов сайт/дизайн, защо ли...
        "the trend is your friend until the end..."

        Коментар


        • Сутринта бяха тема на репортаж на живо в сутрешния блок на Нова.

          Коментар


          • дивиденти

            [QUOTE=Сова;1059536206]Тия тъй и не раздадоха гласувания дивидент. http://www.basemarket.bg/?page=Quote...&compnum=2194&
            Ако някой е взел, да се похвали как?[/QUOTE

            как - отиваш на място и си го вземаш от касиерката - !

            Коментар


            • Тия тъй и не раздадоха гласувания дивидент. http://www.basemarket.bg/?page=Quote...&compnum=2194&
              Ако някой е взел, да се похвали как?

              Коментар


              • Аз бих се спасявал докато още има бидове
                Мнението не е препоръка за сделки!

                Коментар


                • Аз вчера се опитах се свържа с тях на телефоните, които са оставени за контакти в сайта им, вкл. и с ДВИ но уви всички телефони дават заето непрекъснато ( предполагам са изключени)

                  Коментар


                  • странно

                    Първоначално изпратено от Кака Дечка Разгледай мнение
                    Здравейте,

                    Не бях влизала скоро в ТР и гледам промени. Някой може ли да ни ги разтълкува?
                    кой е Ангелин Иванов Балсамаджиев, щото в гугъла ми излиза само сина на неповторимия Иван Балсамаджиев..... !!????

                    Коментар


                    • ЗДР

                      В БЕСТТЕХНИКА РАДОМИР има излязъл член на надзорния съвет-- интересно, !

                      А в новия собственик има доста промени ще ги прегледаме и ще коментирами!

                      Коментар


                      • Здравейте,

                        Не бях влизала скоро в ТР и гледам промени. Някой може ли да ни ги разтълкува?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tomy_r Разгледай мнение
                          Някой да има информация - това чудо дали продължава да работи?
                          Преди време г-н Райчев коментираше тук, няма ли да се включи и сега?

                          Коментар


                          • Някой да има информация - това чудо дали продължава да работи?

                            Коментар


                            • резба

                              Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              А ти при котировки 3 стинки на 6 стинки какво търсиш бе младеж?
                              да да какво да търся питам само, и това което разбрах е че са започнали да режат и събарят за желязо от към северната страна - 300 лв тона за скрап - каквото и да значи това! Виждало се отдалече!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 100miliona Разгледай мнение
                                Тука като гледам отчета за тримесечието , нещо не ми става ясно, някой може ли да даде инфо?????

                                --- Активите на дружеството май са продадени на безценица 10 пъти по ниска стойност от балансовата - че това си е за сезиране на КФН и прокуратурата, а заплати и задължения не са изплатени , че и държавни дългове огромни ----- или някой разпродава и се спасява с каквото е получил или се опитват да отделят активите от задълженията и да ни оставят срещу акциите само дългове!-
                                --- Гледам имало коментари преди! Някой да каже къде бъркам, че това много не ми харесва!
                                А ти при котировки 3 стинки на 6 стинки какво търсиш бе младеж?

                                Коментар

                                Working...
                                X