IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чугунолеене (59C / CHUG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дружеството е останало без активи. Справка - последния брой на Дневник.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
      Сгрешил съм и съм си понесъл загубите. Това е положението.

      Привет ,
      тук нещата сякаш тотално се сриват ...

      Някой има ли повечко инфо ?

      Ами и Шогуна отиде при Дядо Никола........... и при другите знайни и незнайни войни ......... интересно кой ли ще е следващият.

      Коментар


      • Сгрешил съм и съм си понесъл загубите. Това е положението.[/QUOTE]

        Привет ,
        тук нещата сякаш тотално се сриват ...

        Някой има ли повечко инфо ?
        не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

        Коментар


        • Именно Tradera. Аз на такава база съм си формирал очакванията. Не съм някакъв инсайдър или манипулатор.

          Сгрешил съм и съм си понесъл загубите. Това е положението.
          Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
          Тогава инфото беше официално, че нещата вървят по мед и масло. А то е било чиста манипулация.
          The weak are meat and the strong do eat.

          Коментар


          • Това що при чугуна се разисква

            Тук какво ще става е по-интересно...
            Мнението не е препоръка за сделки!

            Коментар


            • Тогава инфото беше официално, че нещата вървят по мед и масло. А то е било чиста манипулация.

              Коментар


              • Е то по тая логика дай да си казваме само успешните сток пикове.

                Аз лично те убеждавах преди две години, как алкомета е подценен на 1.10, но ти си пееше мантрата. колко добра инвестиция е инвестора. Всички виждат сега каква доходност са могли да изкарат хората, които са ти се доверили.

                Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                Аз не за друго, ами Никола ме яде в друга тема, че съм прецакал хората като съм им казвал да продават Еврохолд на 6 лева и ЦКБ също на 6. И сега като се дигнали до 1.30, са претърпели загуби. Та да му върна.
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • Аз не за друго, ами Никола ме яде в друга тема, че съм прецакал хората като съм им казвал да продават Еврохолд на 6 лева и ЦКБ също на 6. И сега като се дигнали до 1.30, са претърпели загуби. Та да му върна.

                  Коментар


                  • Не е така не се заяждай на дребно ОК. Нямам претенциите да умервам всяка една акция. Тук нещата се промениха доста от момента на поста. Все пак минаха три години. Финансите са доста динамична материя, но ти от къде да го знаеш това, като най-вероятно си обикновен журналист.

                    Провери, дали случайно не съм допуснал някоя правописна грешка.

                    Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                    Който е слушал Никола, не е прокопсал много.
                    Last edited by Nikola; 26.07.2011, 11:21.
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Хахаха-пак ви гони конспирацията-не защитавам никого но мнението е от 2009г-че то минаха две години-я камилата я камиларя-пък и да слушаш мнение от форума-голем смях.Късмет.
                      Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                      Който е слушал Никола, не е прокопсал много.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
                        Тук схемата с манипулативна дезинформация бе приложена като по учебник.
                        Който е слушал Никола, не е прокопсал много.

                        Коментар


                        • Тук схемата с манипулативна дезинформация бе приложена като по учебник.


                          Първоначално изпратено от Anton Chigurh Разгледай мнение
                          Хората си казаха, че капиталовите разходи направени от компанията през 2007 година ще окажат своя позитивен ефект върху компанията не по-рано от 3Q и 4Q 2008.

                          През тези месеци очаквам компанията да навакса загубата си и в края на годината да излезне на около 200 000 лв печалба.

                          Коментар


                          • Шугуна май ще си направи харакири

                            Коментар


                            • Тук някой поизлезе от позицията...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Леонид Разгледай мнение
                                Интересно дали ще си вземат поне част от парите.Някой ако има инфо да каже.
                                Не те се явяват много нисък клас кредитори
                                Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                                Коментар

                                Working...
                                X