IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бианор АД (5BI / BIANOR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Perla
    Забележка към анкетата - защо няма нива до 20 лева ?!?
    Ами може би защото в ППП (IPO)-то ще участват почти всички участвали в анкетата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ntoshev
      Аз съм новак на БФБ, та да питам: тука всички IPOта ли са успешни? ;-)
      имаме вече 5-10 IPO-та и увеличения дето цената хлътва под емисионната

      определено шампион е Златен лев холдинг (HLEV), Тодоров, в началото Уеб Медия груп, също така за малко Каолин

      Увеличението на Свилоза АД падна за малко под емисионната

      При някои АДСИЦ е имало временен спад под емисионната

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ntoshev
        Аз съм новак на БФБ, та да питам: тука всички IPOта ли са успешни? ;-)
        Е то и това ще е успешно ... за някои

        Коментар


        • Аз съм новак на БФБ, та да питам: тука всички IPOта ли са успешни? ;-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Perla
            Забележка към анкетата - защо няма нива до 20 лева ?!?

            Коментар


            • Забележка към анкетата - защо няма нива до 20 лева ?!?

              Коментар


              • Друго ако не спечелят то поне с ИПО-то станаха известни.

                Коментар


                • Поръчаната анкета е качена

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Слънчев вятър

                    та ще бъде много любезно от ваша страна Марияне,
                    ако спуснете една анкета за Бианор

                    /да видиме кой, как смета, на каква цена да играе, па и да се отсрамиме, да не кажат ората че сме ги пренебрегнали спрямо другите ИПО-та, да не се почустват втора ръка, един вид/
                    на ИПО като на ИПО
                    Ветре, то анкета всеки може да пусне, ама трябва да се пусне нова тема, например "Каква ще бъде цената на изпълнение на ИПОто на Бианор". Но за да пусна, бихте ли ни подсказали с кучето какви да са стъпките за отговорите: дали 10, 11, 12, 13... дали 10, 10.10, 10.20, ... дали пък някаква друга още по-фина, даваща възможност на разбирачите да заковат цената с точност до няколко знака след запетаята.
                    А ИПОто според мен ще е успешно, днес при Тодоров разпродаваха с мрачна решителност и доста бих казал реваншистки настроени капитали ще потърсят нещо по-хай-тех. Без особена връзка с виното, по мои наблюдения програмистите са слаби къркачи, програмистът още сутрин като дойде на работа си е занесен. Виж системните администратори...

                    Коментар


                    • Някой дали подава поръчки за книгостроенето? То би трябвало да тече сега...

                      Коментар


                      • ех, че интересно ИПО, най-обичаме с големото куче да сметаме кога дойде некое ново ИПО
                        Ще имате ли нещо против да помолим Мариян, нашия голем приятел от Инвестора, да смени анкетата
                        /гледаме сегашната за тва кой с какъв % таргува вече има над 900 отговора, значи резултатите нема да се променат значимо ако ще още 500 нови отговора да дойдат/

                        та ще бъде много любезно от ваша страна Марияне,
                        ако спуснете една анкета за Бианор

                        /да видиме кой, как смета, на каква цена да играе, па и да се отсрамиме, да не кажат ората че сме ги пренебрегнали спрямо другите ИПО-та, да не се почустват втора ръка, един вид/
                        на ИПО като на ИПО

                        Коментар


                        • Кога ще се видим тогава? :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tastarosa
                            Dianka, ти да не си български кадър на Мерил Линч, че така се "кефиш" на "развития ни бг капиталов пазар":-)
                            както се казва "минала съм покрай мерил линч", но все пак съм от сой

                            Коментар


                            • Dianka, ти да не си български кадър на Мерил Линч, че така се "кефиш" на "развития ни бг капиталов пазар":-)

                              Коментар


                              • Пожелавам успех на IPO-то
                                въпреки че аз разбира се няма да участвам, се радвам че компаниите привличат ресурс и ако Бианор стане могъща компания България само ще спечели от факта че развития капиталов пазар е осигурил финансиране

                                В този смисъл и Каолин и Монбат и Еврохолд ме кефят максимално, защото те искат да излизат на чужди пазари и излизат, което е перфектно за България.
                                Също и Химимпорт и ПИБ искат да излизат и излизат.
                                С две думи
                                Късмет за Бианор, а дай боже и спекулантите да спечелят нещо

                                Коментар

                                Working...
                                X