IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тенк ю AfterDark
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham
      Не ми се чете цялата тема щот ме мързи та направо ще питам.Този Михайлов не е ли онзи Михайлов дето създаде Пътищата и после ги продаде на Божков?
      Наясно съм с предимствата на публичността, тъй като съм един от основателите на Приватизационен фонд Пътища. По-късно той се преустрои като Холдингово дружество Пътища, където бях председател на борда на директорите. То и до този момент е публично дружество. На сегашния етап сме в процес на анализиране на недостатъците на едно такова начинание, и на базата на този анализ ще вземем окончателно решение. До този момент не сме установили някакви кой знае колко големи недостатъци.
      http://www.investor.bg/?cat=107&id=48272

      Коментар


      • Не ми се чете цялата тема щот ме мързи та направо ще питам.Този Михайлов не е ли онзи Михайлов дето създаде Пътищата и после ги продаде на Божков?
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Големото куче собственоръчно си самопризна, че очаквало 100 лв, ама сега вика с тея 10 лв отгоре ще требвало да се пуска големата елка да се гледа по нея ще има ли смисъл да играеме и поради евентуален голем презапис. щото колкото по-голем презаписа, толкова повече пари, че се върнат и по другите позиции което е убаво че там /по другите позиции/ може да се окажеме и с капитал на 100%... а и си пасва и на момент.. та ще се сметат разните варианти, щото си има и варианти, не като да нема

          Коментар


          • Ами какво да кажа нютон планетите човешката лудост...

            Но като всички са луднали за бързите 30% от ипо....

            Поне няма да има покачване на цената на ипто като при тодороф защото при такова презаписване щеше да е ужассссссс и после да ревът що взели на тия цени и как посредника ги бил прецакал

            не е съвет или препоръка
            Business as Usual

            Коментар


            • Първоначално изпратено от coolice
              Първоначално изпратено от Super Стар
              Нещата излизат извън контрол Дали да не презапиша сам циялата емисия 10 тина пъти , та да видя какво ще стане
              на 100% съгласен ако презапишеш цялата емисия 10тина пъти вземеш половината я не
              Няма да вземе половината ... защото и други ще направят като него

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Super Стар
                Нещата излизат извън контрол Дали да не презапиша сам циялата емисия 10 тина пъти , та да видя какво ще стане
                на 100% съгласен ако презапишеш цялата емисия 10тина пъти вземеш половината я не
                Business as Usual

                Коментар


                • Нещата излизат извън контрол Дали да не презапиша сам циялата емисия 10 тина пъти , та да видя какво ще стане

                  Коментар


                  • kubrat написа:
                    Като гледам цената, май са го смятали през P/E на HDPAT.


                    Хане, моите уважения към сметаческите ти способности ама е по-добре да сметнеш отново двете Р/Е-та

                    Изпитвам почти религиозно преклонение към сметаческите си способности.

                    п.п. Използвал съм даните за 2006 г. по памет, така че не претендирам за максимална точност.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Боримечката
                      Първоначално изпратено от bondinio
                      ако нямате църни цайси, църни костюми версаче и тлъсти мерджани надали ще ви обърнат внимание
                      нямаме
                      тогава се направете на мадами(по монокини) :-D

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bondinio
                        ако нямате църни цайси, църни костюми версаче и тлъсти мерджани надали ще ви обърнат внимание
                        нямаме

                        Коментар


                        • ако нямате църни цайси, църни костюми версаче и тлъсти мерджани надали ще ви обърнат внимание

                          Коментар


                          • По принцип не участвам в ИПОта, така че най-вероятно и тук няма да ме има. Много ми е любопитно обаче, какъв е собствения капитал и какви са активите на дружеството.

                            Коментар


                            • или може би беше обратното...
                              не е препоръка!!!

                              Коментар


                              • и аз ще пусна поръчка и ще отида на парти!
                                не е препоръка!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X