IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Пепи
    Не забравяйте че ХДПАТ има САМО 17280 акции основен капитал, а Трейса над 2 000 000 ! :-))

    Та цените на Маестрото ще ги сънувате САМО!.:-))

    Privet ot moreto kolegi !
    Gledam 4e mnogo interesna diskusiq se zaformq,ta re6ih i az da spodelq svoeto skromno mnenie.
    Pepi,moje i da gi sanuvame,moje i da ne gi sanuveme,tova pazara 6te re6i,no az imam prognoza i tq e slednata.V obozrimo bade6te,cenata na akciq za Treis 6te premine 1000 leva,toes 9 pati rastej.Ne obsajdam dali 6te e opravdano ili ne,poradi red pri4ini e mnogo veroqtno taka da stane,no v sa6toto tova obozrimo bade6te,ne sam sklonen da vqrvam,4e Pati6ta 6te minat 180000 leva,toest,4e i te 6te napravqt rast ot 9 pati.
    Kakto i po- dolu bah pisal,cenata na akciite na Treis 6te raste po-barzo ot tazi na Pati6ta,pone v blizkata godina,godina i polovina!
    Ne 4e imam ne6to protiv Pati6tata,to4no obratnoto,vse pak vsi4ki vijdat cenata mu i za golqma 4ast ot individualnite igra4i,tova e dostata4no uslovie za rastej i pri Treis.Ne obsajdam pravilnostta na takav tip mislene,no vsi4ki znaem kakvo dviji cenite na akciite......

    ps
    Sajalqvam za latinicata,no sam na plaja i nqmam kirilica.Haide,po-spokoino i ne mu mislete mnogo,mejdu 15 i 25 pati prezapisvane o4a4vam....
    Seriozni cifri ,6te vzema da vlezna v moreto,ta da poohladq strastite

    горното е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции,нито пък е препоръка за участие или не на ипото на трейс!

    Коментар


    • PEPI sigurno si prav....


      ....NO....PRI VSIAKO IPO....s goliamo prezapisvane (a tuk neimenuemo se ochakva takova)...pri izlizane na akciata na borsata se ochakva barz rastej....pone 30%....koeto obuslavia izlizane ot niakakva pozicia....

      ....poneje kompaniata e ot sashtia sektor e vazmojno izlizane ot Maestroto.....pri koeto cenata mu pada doniakade(eventualno)....

      ....uchastie v IPOto.....rast pone 30%.......a ot tam vseki kakto si preceni....


      .....ne izkazvam preporaki....a samo obsajdam varianti....

      ....siguren sam che taka shte e i pri drugi pozicii....

      USPEH NA VSICHKI...

      Коментар


      • аз доколкото чух от мойто ИП вчера е било само як купон а проспекта ще се представя след като бъде одобрен от КФНто. Сега само било за пиар подгряване на интереса.

        Ма като гледам интереса е огромен и няма нужда от подгряване

        а за цената кво да кажа добра ми се вижда предвид показателите цена печалба. Всеки сам да смята за себе си. Ще чакаме проспекта за да смятаме повече

        Коментар


        • Очаквам хубави предстоящи моменти и с Маестро Трейс.

          За всеки валяк си има пътници!... ))
          "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

          Коментар


          • BOBAN 1, нещо си се пообъркал при Маестрото ще има ред сълзи, ред фоерверки,

            ред сълзи , ред фоерверки................. и т.н......... :-)))

            Абе кой ще излиза от HDPAT, точно в навечерието на големите пари от ES, за да излезеш от Маестрото, трябва яко да си го закъсал някаде! :-))

            Хубавите моменти с Маестрото, тепърва предстоят ! :-)))

            Коментар


            • да започна с това, че не съм голям фен на ХД Пътища, но това наистина е компания със сериозни перспективи. Докато Трейс вече веднъж се изложиха сериозно с летище София ... цената ми се струва височка, а и начина за провеждане на ИПО-то е кофти.

              А това да се говори за паритет на цените на акции на компания с 2200000 акции с такава с малко над 17200 акции, при сходни показатели е несериозно

              П.С. "Събитието" вчера беше несериозно, мога само да се надявам, че ще има по-сериозно представяне на проспекта ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Пепи
                Не забравяйте че ХДПАТ има САМО 17280 акции основен капитал, а Трейса над 2 000 000 ! :-))

                Та цените на Маестрото ще ги сънувате САМО!.:-))


                Първоначално изпратено от investor
                От проспекта става ясно, че ще бъдат предложени 200 000 акции с номинал 1 лев и емисионна цена 110,50 лв. Капитализацията на дружеството при тази цена ще е 243.1 млн. лв. при free-float (свободно търгуеми акции) 9,09% от капитала на компанията.

                Пепи, ти вярваш ли, че ИП-тата и някои отделни играчи няма да ги глътнат от раз? А после - познай каква спекула ще се вихри, докато стигне...
                "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пепи
                  Не забравяйте че ХДПАТ има САМО 17280 акции основен капитал, а Трейса над 2 000 000 ! :-))

                  Та цените на Маестрото ще ги сънувате САМО!.:-))
                  Taka де.Дори пазарната капитализация да се изравни цената на акция едва ли.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • PEPI...Sedia i si mislia.....


                    .....ako rasteja pri Treisa e eventualno dva pati po-malak ot tozi pri maestroto....

                    ....kolko hora shte izliazat ot Maestroto za da uchastvat v IPO- to...

                    .....zadacha za teb (bez da se zasiagash ili ubidish).........

                    ....kolko shte padne cenata na MAESTROTO...OT EVENTUALNI RAZPRODAJBI predi IPOto....

                    ....da ne dava Gospod ...KAPMAN DA IZLIZAT.....

                    ....SHTE IMA RED SALZI....RED SOPOLI.....RED SALZI,..RED SOPOLI....


                    ....I NIAKOI I DRUG INFARKT

                    .....NE E PREPORAKA ZA NISHTO....PROSTO LICHNI RAZSAJDENIA.....


                    ...P.S. Fen sam na MAESTRO HDPAT

                    Коментар


                    • Не забравяйте че ХДПАТ има САМО 17280 акции основен капитал, а Трейса над 2 000 000 ! :-))

                      Та цените на Маестрото ще ги сънувате САМО!.:-))

                      Коментар


                      • Прав си, Трейса не са ХДПАТ и още много трябва да поработят. Надуването от 110 до 20 000 може и да се случи, но доста време ще мине. Който успее да измъкне малко акции под носа на акулите да ги заключва и да чака.))))

                        Коментар


                        • Ситото и голямата елка ще играят и по тая позиция.

                          Ситото - за да се отърват от "дребните" риби, тръгнали на пазар с голямата кошница (свободно търгуемият капитал е необходимото зло)...

                          ... и голямата елка, с която много разполагат (вече), но си го нямат онова - умното куче, което да смята с нея...

                          От мен една въображаема цифра: над 17 пъти презаписване...

                          Успехи (най-вече по другите позиции!
                          "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                          Коментар


                          • При Маестрото има по-голяма вероятност да се включите,

                            защото растежа на цената е нарисувана до 50-60 000,

                            но най-реалистично е , ако има увеличение на капитала за HDPAT,

                            тогава е златно време да се качите на винаги перфектният експрес - HDPAT! :-))

                            П.П. ама Вие не ме слушайте, а мислете и тогава вземете решение.:-))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Пепи
                              Засега Маестро- HDPAT води на Треса с 40 валяка и 10 асфалтови бази,

                              ще ни дишат прахта още дълго време! :-)))))))))))))))))))))))
                              Видяла жабата , че подковават коня и тя вдигнала крака си:-)))))))))))))))

                              Коментар


                              • Засега Маестро- HDPAT води на Треса с 40 валяка и 10 асфалтови бази,

                                ще ни дишат прахта още дълго време! :-)))))))))))))))))))))))

                                Коментар

                                Working...
                                X