IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Диляна
    Добре,но аз ще им кажа,че изобщо нямам сестра!
    :-)
    .. тогава брат ти да му мисли .. хаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Official
      Мен братлета американците ме научиха на едно - когато човек работи с пари единственият виновен ако загуби е самият той, ако спечели заслугата е само негова! А тези които се оплакват вечно са лузари и добре че ги има, щото от тях печелим ние, по-добрите!
      Eвалата пич .. това е самата истина ..

      Коментар


      • Добре,но аз ще им кажа,че изобщо нямам сестра!
        :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro
          KRAINO VREME E KFN DA SPRE PRAKTIKATA NA ZAPISVANIJA BEZ REALNI PARI- IZKRIVJAVAT PAZARA
          много ясно...

          така умишлено се заявяват изродени количества, да се гони евентулно реалният кеш с който разпологат...
          и тогава 20 пъти презаписване на практика не значи 20 пъти презаписване...
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Диляна
            Първоначално изпратено от chernech
            Първоначално изпратено от Диляна
            Какво ще стане,ако запиша 600 000лв.,дадат ми за 60 000,а аз ги нямам?
            .... идеята беше че първо ИПто ти ще духа супа, а в последствие и ти ..
            Не ми говорете за идеи!
            Питам какво ще стане на практика.
            На практика ще глобят ИПто ти за неизпълнението на поръчката, откъдето доверието му в твоята личност ще изчезне в миг и най-вероятно или да те санкционира по някакъв начин или да приключи деловите си отношения с теб ..
            Ако няой от колегите във форума знае конкретни параметри, ще се радвам и аз да ги разбера ..

            Коментар


            • KRAINO VREME E KFN DA SPRE PRAKTIKATA NA ZAPISVANIJA BEZ REALNI PARI- IZKRIVJAVAT PAZARA

              Коментар


              • § 1., т. 10 ДР ЗППЦК - записване - е безусловно и неотменяемо волеизявление за придобиване на ценни книжа в процес на издаване и за заплащане на емисионната им стойност.

                Коментар


                • Алооооо аматьорчетата! На вас все нещо ви пречи да правите кинти и ви е криво бе! Криви ви от Трейса, криви ви от Сомони, криви ви от КФН, криви ви от Борсата, от Депозитара, криви ви ченгетата, досиетаата, комунистите, терористите, чекистите, космонафтите, манафите! Аре стига бе! На кривата ракета космоса й крив, а на калпавия моряк - водораслите!
                  Що искат кеша - аз пък сега нямам кеш!
                  Що не искат кеш пък аз разкеших точно сега, оказа се че не съмпрочел един абзац от новините!
                  Що се дига пазара, пък аз сдадох позицията - егати балона е това!
                  Що пада пазара пък аз вчера напазарих яко - тия нищо не разбират от борси и не тълкуват фундамента вярно!
                  Що ще е толкова голямо записването, амо що пък толкова малко!
                  Ами егати балъците сте!
                  Научете се пичове да печелите пари от всякакви ситуации без да се оплаквате и тогава ставате играчи! Иначе сте едни ВЕЛИКИ анонимни комплексари, мрънкалници и дърдорковци! Видели сте как се правят IPO-та в белите държави! Там такива като вас ги отвяват още докато отворят борсите и после не ги допускат даже в офисите си! Това е капитализъм, а не комунизъм, той си отиде преди 18 години!
                  Мен братлета американците ме научиха на едно - когато човек работи с пари единственият виновен ако загуби е самият той, ако спечели заслугата е само негова! А тези които се оплакват вечно са лузари и добре че ги има, щото от тях печелим ние, по-добрите!
                  Аре стига безплатни частни уроци, че трябва да се грабят мангизи, щото пазара мноооого дава! Да сте учили преди да влезете в канибалския свят на парите, където има две групи изядени и богати! Нищо лично - това е само бизнес!
                  Останете си със здраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от chernech
                    Първоначално изпратено от Диляна
                    Какво ще стане,ако запиша 600 000лв.,дадат ми за 60 000,а аз ги нямам?
                    .... идеята беше че първо ИПто ти ще духа супа, а в последствие и ти ..
                    Не ми говорете за идеи!
                    Питам какво ще стане на практика.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hakkinen
                      Първоначално изпратено от Bobi75
                      Първоначално изпратено от Диляна
                      Какво ще стане,ако запиша 600 000лв.,дадат ми за 60 000,а аз ги нямам?
                      тц тц, а ти как си мислиш въобще да поискаш за повече, отколкото ликвидни средства имаш ?!

                      побърка се този пазар
                      Боби, именно в това е проблема да се провеждат по този начин IPO-тата... Много хора разсъждават по този начин: "Имам свободни 10000, позиции за още 20000... Ще пусна заявка за 50000." Малко са инвеститорите, които се ограничават до размера на ликвидните си средства
                      .. ако са само 50 000 добре .. ха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Диляна
                        Какво ще стане,ако запиша 600 000лв.,дадат ми за 60 000,а аз ги нямам?


                        ГПК

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Диляна
                          Какво ще стане,ако запиша 600 000лв.,дадат ми за 60 000,а аз ги нямам?
                          .. това е изкоментирано вече по-надолу във форума .. идеята беше че първо ИПто ти ще духа супа, а в последствие и ти ..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bobi75
                            Първоначално изпратено от Диляна
                            Какво ще стане,ако запиша 600 000лв.,дадат ми за 60 000,а аз ги нямам?
                            тц тц, а ти как си мислиш въобще да поискаш за повече, отколкото ликвидни средства имаш ?!

                            побърка се този пазар
                            Боби, именно в това е проблема да се провеждат по този начин IPO-тата... Много хора разсъждават по този начин: "Имам свободни 10000, позиции за още 20000... Ще пусна заявка за 50000." Малко са инвеститорите, които се ограничават до размера на ликвидните си средства
                            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Диляна
                              Какво ще стане,ако запиша 600 000лв.,дадат ми за 60 000,а аз ги нямам?
                              тц тц, а ти как си мислиш въобще да поискаш за повече, отколкото ликвидни средства имаш ?!

                              побърка се този пазар

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Диляна
                                Какво ще стане,ако запиша 600 000лв.,дадат ми за 60 000,а аз ги нямам?
                                Не ти дават нищо , акциите остават за посредника

                                Коментар

                                Working...
                                X