IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от interseptor
    ......
    не мисля че съзнаваш сериозноста на проблема. според теб е нормално един фонд с 100 млрд. долара(американски примерно)да пусне за 200 000 акции и всеки един да пусне за толкова така ли ми то тогава никой няма да вземе акции щото накрая му се падат по малко от една акцийка

    не е нормално това как ще е нормално
    Мисля, че е Абсолютно нормално.Много фондове могат да пуснат поръчки и за цялата емисия - 22млн.лв. - и наши и чужди, ако решат, че си струва.
    Нали затова му казват свободен пазар!

    Включително и заради свободната воля, която всеки може да изявява, както и евентуално, разумно да преценява))

    Коментар


    • Прав си. Всеки сам да си рассъждава и сам да си взема решенията за инвестиции.

      Долуизказаните мои мнения са с аналитичен характер и не са препоръка за нищо

      Коментар


      • Много здрава масова психоза и манипулация тече тук!

        Коментар


        • а според мен фондовете са разбрали отдавна че колкото повече пускат толкова повече ще е презаписването и т.е. по малко акции ще вземат. така че ако искат да има за фондовете няма да надуват поръчките

          Коментар


          • Първоначално изпратено от XP1
            Първоначално изпратено от interseptor
            Първоначално изпратено от Chimshira
            ne znam kak e pri vas, no Karol ne iskat nikakvi garantzii za parite.. edinstveno toya pat nyamash pravo da pravish porachki s email ili po telefona.. vsihcko tryabva da e lichno.

            sazhalyavam za latinitzata..
            стига бе ако това е истина презаписването ще е огромно. искаш да кажеш че отивам в карол и пускам за макса и всеки един клиент може да пусне така. ми то в карол клиенти бол и с тая истерия с презаписването доста от тях ще пуснат за макса

            лудница
            Така е най-правилно според мен,иначе ще се получи неравнопоставеност - ИП ще могат да надуват поръчки за своите фондове, а дребните играчи няма да могат и накрая ще останат само трохите от баницата за тях.
            не мисля че съзнаваш сериозноста на проблема. според теб е нормално един фонд с 100 млрд. долара(американски примерно)да пусне за 200 000 акции и всеки един да пусне за толкова така ли ми то тогава никой няма да вземе акции щото накрая му се падат по малко от една акцийка

            не е нормално това как ще е нормално

            Коментар


            • Е как да няма???
              Продаваш и готово!
              Дилянче, виж сега чаровнице, спрямо IPO на ХДП, тва IPO на Трейс идва малко комедИ-ФрансЕз дето се казва тва е мнение на големото куче така ми каза, така го и казах, не знам какво значи точно ...

              Коментар


              • Все си мисля, че не си вадим необходимите поуки от миналото - папр. от миналите IPO. Достатъчно е да проследим ония, които приключиха само преди няколко месеца.

                Жокер: обърнете внимание на процента на удовлетворяване на направените заявки (някои изпищяха, заради по-малък %).

                Но на какво се дължеше това тогава? Причината беше липсата на опит.

                А сега, определено, ще се дължи на... късата памет...

                Фактите са по-силни от най-добрата реклама (която правят някои сега)!

                Успехи!
                "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                Коментар


                • Е как да няма???
                  Продаваш и готово!

                  Коментар


                  • А сега има и нов момент - няма как да се вади ресурс от HDPAT и MOSTS, за да се купува TRACE, дори напротив. Васил К. Б. пак изби рибата...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от interseptor
                      Първоначално изпратено от Chimshira
                      ne znam kak e pri vas, no Karol ne iskat nikakvi garantzii za parite.. edinstveno toya pat nyamash pravo da pravish porachki s email ili po telefona.. vsihcko tryabva da e lichno.

                      sazhalyavam za latinitzata..
                      стига бе ако това е истина презаписването ще е огромно. искаш да кажеш че отивам в карол и пускам за макса и всеки един клиент може да пусне така. ми то в карол клиенти бол и с тая истерия с презаписването доста от тях ще пуснат за макса

                      лудница
                      Така е най-правилно според мен,иначе ще се получи неравнопоставеност - ИП ще могат да надуват поръчки за своите фондове, а дребните играчи няма да могат и накрая ще останат само трохите от баницата за тях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Chimshira
                        ne znam kak e pri vas, no Karol ne iskat nikakvi garantzii za parite.. edinstveno toya pat nyamash pravo da pravish porachki s email ili po telefona.. vsihcko tryabva da e lichno.

                        sazhalyavam za latinitzata..
                        стига бе ако това е истина презаписването ще е огромно. искаш да кажеш че отивам в карол и пускам за макса и всеки един клиент може да пусне така. ми то в карол клиенти бол и с тая истерия с презаписването доста от тях ще пуснат за макса

                        лудница

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от баш майстора
                          алоооооо двамцата с по 3 хил. и кусур постинга
                          не забравяйте че има 4 хил. нови КОБОС-а тая година
                          голяма част от хората даже не знаят кво е залог или репо
                          никой не се е родил научен важното е колко ще му струва за да се научи
                          А знаят ли какво е акция всъщност? Барем да вземат някой учебник по финанси за техникум (залози, репа, полици - пише ги там тия неща). Тцтцтцтц, срамота! Ей да няма протести на кобоси пред МС - "да ни върне държавата загубените пари на борсата". А представяте ли си да имаше търговия с деривати...
                          Друго - гледам доста хора са приели безрезервно, че презаписването ще надхвърли 50, че и 100 пъти. Мале какви сценарии ми минават през главата, малее, да няма коли и апартаменти на промоция след ИПО-то с тия няколко хиляди кобоса... хахаха

                          Коментар


                          • ne znam kak e pri vas, no Karol ne iskat nikakvi garantzii za parite.. edinstveno toya pat nyamash pravo da pravish porachki s email ili po telefona.. vsihcko tryabva da e lichno.

                            sazhalyavam za latinitzata..

                            Коментар


                            • Уважаеми дами и господа инвеститори,
                              побързайте с репа-та, вече има списък от чакащи при Инвестбанк. Днес сутринта имаше свободни часове за сключване на репо сделки най-рано в понеделник.
                              "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                              Коментар


                              • алоооооо двамцата с по 3 хил. и кусур постинга
                                не забравяйте че има 4 хил. нови КОБОС-а тая година
                                голяма част от хората даже не знаят кво е залог или репо
                                никой не се е родил научен важното е колко ще му струва за да се научи
                                *Не е предложение за покупко-продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X