IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук гъмжи от дребни измамни душици.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от M-yMaker
      съвет за ергени и незадомени: "покажете на коя да е девойка, небрежно разбира се, сумата която днес сте заявили при Брокера ви за Трейса и... вероятноста да запишете ще е 100% по-голяма от 100:100!"
      Ха ха ха! ... Ето така се вдига презаписването с такива съвети! ... Най-добре е небрежно да се постави лист с поръчката някъде на намеримо място

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Cherry
        Ееее, cymru, 7-цифрена сума все още не покрива цялата емисия от 22 милиона /осем цифри/ .

        Впрочем Карол също искат обезпечение-10%. За някой клиент с голям портфейл може и нищо да не искат. Но за случайните си има 10%.
        Това за Карол от кога е? Миналата седмица пуснах поръчка, без никой там да ме пита колко имам кеш, портфейл или каквото да е. Аз ги попитах имат ли някакви изисквания за поръчката, отговориха ми - "Никакви". Приеха ми я без каквито и да било възражения.

        Коментар


        • съвет за ергени и незадомени: "покажете на коя да е девойка, небрежно разбира се, сумата която днес сте заявили при Брокера ви за Трейса и... вероятноста да запишете ще е 100% по-голяма от 100:100!"
          и тоз коментар е без препоръка

          Коментар


          • Като гледам милионите свършиха и вече се почна с милиардите

            Коментар


            • .

              Ohh tuka mnogo zabavno vze da stava.
              Da hodia i az da pusna za nikolko milki
              Uspeh na vsi4ki koito ste zapisat i na tezi koito ste prepi6at
              Не е препоръка за покупко-продажба на акции

              Коментар


              • ако има рекорд на ГИНЕС за презаписване,то това IPO със сигурност ще го вземе!! весели коментари ви пожелавам
                до петък момчета

                Коментар


                • като ви чета коментите, почвам да си мисля дали ще си "избия" инвестираното време - ходене в офиса на ИП-то, бензинчето до там, емоцията да се чувствам преждевременно милионер с пари дето ги нямам и т.н. ? Ако взема 10 акции ще е луд късмет.... Истината май е ЗЛАТНАТА СРЕДА - да има презаписване поне 3 пъти но не и 100 пъти.
                  Късмет!
                  и тоз коментар е без препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от S600AMG
                    prezapisvaneto shte e ogromno. Poznavam edin priatel, koito shte pusne za cialata emisia i oshte 2-ma, koito i te. Ta samo 3-mata praviat 3 puti. Taka che ima oshte kato tiah i ne mi se misli. Az shte si pusna, s ochakvane okolo 100 puti puk shte vidime. Malko IPO, ne iskat cash upfront kakvo ochakvate?
                    Т.е. ти за 2.21 милиарда ли ще пускаш?

                    Коментар


                    • prezapisvaneto shte e ogromno. Poznavam edin priatel, koito shte pusne za cialata emisia i oshte 2-ma, koito i te. Ta samo 3-mata praviat 3 puti. Taka che ima oshte kato tiah i ne mi se misli. Az shte si pusna, s ochakvane okolo 100 puti puk shte vidime. Malko IPO, ne iskat cash upfront kakvo ochakvate?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от just
                        Първоначално изпратено от BGTR30
                        Първоначално изпратено от Стенли
                        Презаписването към момента е толкова, че подадени поръчки за 2 000 акции ще получат не повече от 10 акции.... и това е само към момента...вероятно .
                        От къде е тази информация?
                        Абе Стенли е Боби Б. не разбрахте ли?
                        Аз пък съм Пъф Деди. Хаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Cherry
                          Ееее, cymru, 7-цифрена сума все още не покрива цялата емисия от 22 милиона /осем цифри/ .

                          Впрочем Карол също искат обезпечение-10%. За някой клиент с голям портфейл може и нищо да не искат. Но за случайните си има 10%.
                          Ами аз съм писал - 20 като мен пък ти си сметни.
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • Ееее, cymru, 7-цифрена сума все още не покрива цялата емисия от 22 милиона /осем цифри/ .

                            Впрочем Карол също искат обезпечение-10%. За някой клиент с голям портфейл може и нищо да не искат. Но за случайните си има 10%.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от свети георги
                              Колеги тези прогнози 20, 50, 100 .... пъти презаписване не е ли манипулация на пазара.Усещам , че като се усерат нещата хората със слаби нерви пак ще се оплакват - онзи във форума казал това , онзи бил написал онова.
                              Е не издържах - и аз ще взема отношение по въпроса пък вие си решете дали пазара се манипулира. Питах и моя ИП, защото твърдо бях решил да участвам. Та го питам аз - имам една сума /за мен е прилична- петцифрена сума, не от най малките/ за колко ще ми позволите да пусна поръчка - отговора ме шокира защото беше 7 цифрена сума - с много пъти по голяма от реалните пари които имам.
                              Сами си правете извода, че само 20 човека /дребни риби като мен/ могат да пуснат поръчки за целия предлаган дял на трейса.
                              Не-заслужил инвеститор

                              Коментар


                              • По телефона Капман ми казаха поръчка в размера на портфейла, т.е. 100% обезпечение.

                                Коментар

                                Working...
                                X