IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен мажоритаря трябва да удовлетвори всички, т.е. да раздава акции - на всеки му според потребностите, на всекиму според възможностите ))))))))))))))))))))) пак ))))))))))))))) и пак и пак
    Аз ако бях на него и при тоя мерак за акции щях да взема милярда и да бягам, а акционерите на усвояват еврофондове

    не е препоръка

    Коментар


    • Определено няма нужда от кеширане.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от buluser
        Първоначално изпратено от cymru
        Първоначално изпратено от buluser
        Като чета постовете на хората посетили ИП-та си за участие в това ИПО (намам никаква причина да не им вярвам) считам, възможността да оферираш и да нямаш покритие 100% че е меко казано несериозно...
        Всъщност аз се отказах от участие. Просто няма смисъл. Или трябва да пускам поръчки за милиони или да лапам трохи. Просто не си заслужава да си губя времето - очаквам презаписване над 200 пъти.
        ... нещо повече ... то май няма нужда да си кеширал.... просто декларираш нещо ликвидно... може да се окаже, че тези които са кеширали през последната седмица са се минали ...
        Da taka e, tova beshe iasno oshte ot minalata sedmica.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от AfterDark
          Да бе 10 000 ще бъде.

          8)
          50 000 ! .... Поне ... Не! грешка! ... 73042 пъти!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru
            Първоначално изпратено от buluser
            Като чета постовете на хората посетили ИП-та си за участие в това ИПО (намам никаква причина да не им вярвам) считам, възможността да оферираш и да нямаш покритие 100% че е меко казано несериозно...
            Всъщност аз се отказах от участие. Просто няма смисъл. Или трябва да пускам поръчки за милиони или да лапам трохи. Просто не си заслужава да си губя времето - очаквам презаписване над 200 пъти.
            ... нещо повече ... то май няма нужда да си кеширал.... просто декларираш нещо ликвидно... може да се окаже, че тези които са кеширали през последната седмица са се минали ...

            Коментар


            • Това е старата анкета http://www.investor.bg/?cat=45&poll_id=144 - тя явно не е точна.
              Моето предложение към админа цифрите на презаписването да бъдат съответно 50 100 150 200 250 и 300.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dimcho
                Това за Карол от кога е? Миналата седмица пуснах поръчка, без никой там да ме пита колко имам кеш, портфейл или каквото да е. Аз ги попитах имат ли някакви изисквания за поръчката, отговориха ми - "Никакви". Приеха ми я без каквито и да било възражения.
                Браво))Не, Гинес, а нов марсиански рекорд ще се гони тук))
                Браво, браво))

                ИП-то е спокойно, предполагам, защото емисията е малка и винаги има кой да поеме при невъзможност за плащане, но що за безумна практика се въвежда....както и да е....много хитро - браво, Трейс)))
                като за последно- става))

                Коментар


                • И аз знам един дето ще пусне поръчка почти на макса.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от buluser
                    Като чета постовете на хората посетили ИП-та си за участие в това ИПО (намам никаква причина да не им вярвам) считам, възможността да оферираш и да нямаш покритие 100% че е меко казано несериозно...
                    Сериозно или не, но е за последно. И да искаме, и да не искаме от другия месец ще е само със 100%.
                    Явно Карол от днес са сменили политиката си, като са я доближили до повечето от останалите ИП.

                    Коментар


                    • Да бе 10 000 ще бъде.

                      8)

                      Коментар


                      • Както е тръгнало и 1000 пъти може да е.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от buluser
                          Като чета постовете на хората посетили ИП-та си за участие в това ИПО (намам никаква причина да не им вярвам) считам, възможността да оферираш и да нямаш покритие 100% че е меко казано несериозно...
                          Всъщност аз се отказах от участие. Просто няма смисъл. Или трябва да пускам поръчки за милиони или да лапам трохи. Просто не си заслужава да си губя времето - очаквам презаписване над 200 пъти.
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от M-yMaker
                            съвет за ергени и незадомени: "покажете на коя да е девойка, небрежно разбира се, сумата която днес сте заявили при Брокера ви за Трейса и... вероятноста да запишете ще е 100% по-голяма от 100:100!"
                            хахаха утре може да го пробвам в университета при любимката ми, дано повече не се дърпа, отдавна чакам да "запиша" нещо там

                            Коментар


                            • Като чета постовете на хората посетили ИП-та си за участие в това ИПО (намам никаква причина да не им вярвам) считам, възможността да оферираш и да нямаш покритие 100% че е меко казано несериозно...

                              Коментар


                              • Информацията ми за Карол е от днес, някъде към 14 ч.

                                Коментар

                                Working...
                                X