IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Valuator
    А аз днес чух един слух през плета, че реалното презаписване до тук е около 20 Верно е, че има още време до петък, ама да не реве някой после
    Valuator, не се излагай пак
    20 пъти само в Карол ли?

    П.П. По-скоро се преименувай на Марсианец

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Valuator
      Ти пък - чак такива страсти Само ще кажем, че при такъв сериозен интерес много, ама много, не си прав

      Първоначално изпратено от AfterDark
      Първоначално изпратено от Левче
      моля ви, не бъдете скромни!
      Ако кажа отрицателна ... ще ме набиете ли ... 8)
      Сериозно ли говориш ...

      Ау ... как съм се объркал ...

      8)

      Коментар


      • Ти пък - чак такива страсти Само ще кажем, че при такъв сериозен интерес много, ама много, не си прав

        Първоначално изпратено от AfterDark
        Първоначално изпратено от Левче
        моля ви, не бъдете скромни!
        Ако кажа отрицателна ... ще ме набиете ли ... 8)

        Коментар


        • Е тогава найстина тук ще бъде най-весело.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Левче
            моля ви, не бъдете скромни!
            Ако кажа отрицателна ... ще ме набиете ли ...

            8)

            Коментар


            • моля ви, не бъдете скромни!

              Коментар


              • До петък има много време и много сериозни играчи още се чудят, казват слуховете Щото ясно било, че е за последно, ама да не станело и за урок

                Коментар


                • Един въпрос? Каква доходност очаквате в пърия ден от търговията на БФБ с акции на трейса.

                  Коментар


                  • В цялата работа най-много ми паресва,че има пълно единомислие на всички участници в този форум. Цари приповдигнато и празнично настроение, струи еуфория отвсякъде.
                    Извода е: СГОВОРНА ДРУЖИНА, ТРЕЙСА ПОВДИГА.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Valuator
                      А аз днес чух един слух през плета, че реалното презаписване до тук е около 20 Верно е, че има още време до петък, ама да не реве някой после
                      Аз пък имам странното чувство , че след това ИПО ,при другите вече няма да има тази възможност - както се изразява Мечо Пух :
                      - Колкото повече , толкова по- добре!
                      Не съм алчен . Искам 10-20 акции да си структурирам портфейлчето.
                      Ама казва ли ти някой за колко да пусна поръчка :-(
                      най-голямия враг на човека се намира там , където никой не го търси

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
                        Първоначално изпратено от buluser
                        Първоначално изпратено от iv007
                        Ще изгори бая народ май ;-) , стига нахъсвали нивибранците де ...
                        от 15 до 50... пъти ще да е ... ;-))))
                        да... 15-50 ако играте беше fairplay... а щом приемат поръчки на стойност от 10 до 20% покритие ... т.е 15до50 х 5до10 = мах 500
                        Има такива ИП дето приемат поръчки и на МНОГО по-малко от 10% покритие.Така, че коригирай малко сметките. Не е препоръка за други действия или бездействия.
                        ... и аз подобно на други участници в темта очаквам с нетърпение резултатите от ИПО-то ... каквото и да излезе накрая ще е нещо, което ще буди усмивка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Valuator
                          А аз днес чух един слух през плета, че реалното презаписване до тук е около 20 Верно е, че има още време до петък, ама да не реве някой после
                          Къде беше плета?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Valuator
                            А аз днес чух един слух през плета, че реалното презаписване до тук е около 20 Верно е, че има още време до петък, ама да не реве някой после
                            ...20 не е лошо число по принцип, ама ако искаш да смятаме колко банки и ИП-та, новорегистрирани фондове и т.н. могат да си я запишат (и според мен са длъжни да го направят), а сега добави и клиентите им....
                            ...освен ако не си имал предвид 20 пъти до тук само за този офис за чиито плет говориш!
                            и тоз коментар е без препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от buluser
                              Първоначално изпратено от iv007
                              Ще изгори бая народ май ;-) , стига нахъсвали нивибранците де ...
                              от 15 до 50... пъти ще да е ... ;-))))
                              да... 15-50 ако играте беше fairplay... а щом приемат поръчки на стойност от 10 до 20% покритие ... т.е 15до50 х 5до10 = мах 500
                              Има такива ИП дето приемат поръчки и на МНОГО по-малко от 10% покритие.Така, че коригирай малко сметките. Не е препоръка за други действия или бездействия.

                              Коментар


                              • А аз днес чух един слух през плета, че реалното презаписване до тук е около 20 Верно е, че има още време до петък, ама да не реве някой после

                                Коментар

                                Working...
                                X