IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ReaL
    Първоначално изпратено от just
    Първоначално изпратено от ReaL
    koko_chip
    никакви транзакционни разходи не се искат, защото не се превеждат никакви пари. (става дума за по -големите играчи)
    Повечето ИП-та разрешават да се участва със суми от порядака на 5-6 пъти размера на кобоса, и ако имаш 300к -400к в акции сам си сметни за каква сума можеш да заявиш.
    Какво беше това кобос?
    питай google какво е кобос, а ако и той не знае запиши се на курс за инвестиционен копнсултант, тогава може и да ти стане ясно
    това е като онзи пич онзи ден .. дето разправяше че баща му се чудел каква е тази нова игра кобос, дето всичките му войници я цъкали .. хахаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR
      Събитията по тази позиция ще копират събитията при Специализирани бизнес системи . СБС вече ще гласуват за сплит. Така, че и Трейс едва ли ще остискат една година без увеличение на капитала или сплит.
      Костюмар, това яко мирише на балонизиране братче. Ами, ако и СБС действат по същия начин, то въобще няма да се занимавам да ги анализирам. Щото от време навреме се сещам, че има СБС и си викам, що не ги видя, ама ти уби всичко детско в мен

      Коментар


      • Дано да греша но за мен презаписването може и да е четирицифрено число. Навсякъде старите кобоси си водят VIP и съответно могат да писнат всичко. А това са най малките играчи , нищо че са много.

        абе ще дойдете вие на моята ама да не е късно
        *Не е предложение за покупко-продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Събитията по тази позиция ще копират събитията при Специализирани бизнес системи . СБС вече ще гласуват за сплит. Така, че и Трейс едва ли ще остискат една година без увеличение на капитала или сплит. Мнението ми не е препоръка за нищо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bat sali
            Дано да греша но за мен презаписването може и да е четирицифрено число. Навсякъде старите кобоси си водят VIP и съответно могат да писнат всичко. А това са най малките играчи , нищо че са много.

            Четирицифрено число: хахаха.
            Вярно внучето рече, че сега за Трейса се говорило повече отколкото за джоинта(тук внучето диктува), ама чак толкоз.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от just
              Първоначално изпратено от ReaL
              koko_chip
              никакви транзакционни разходи не се искат, защото не се превеждат никакви пари. (става дума за по -големите играчи)
              Повечето ИП-та разрешават да се участва със суми от порядака на 5-6 пъти размера на кобоса, и ако имаш 300к -400к в акции сам си сметни за каква сума можеш да заявиш.
              Какво беше това кобос?
              питай google какво е кобос, а ако и той не знае запиши се на курс за инвестиционен копнсултант, тогава може и да ти стане ясно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hakkinen
                Първоначално изпратено от bat sali
                Дано да греша но за мен презаписването може и да е четирицифрено число. Навсякъде старите кобоси си водят VIP и съответно могат да писнат всичко. А това са най малките играчи , нищо че са много.
                Е това вече е абсурдно. При най-малкото четирицифрено презаписване се получават 22 милиарда!!!!!!!

                Айде по-полека малко...
                Хехехе, още малко и ще догони капитализацията на цялата борса.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hakkinen
                  Първоначално изпратено от bat sali
                  Дано да греша но за мен презаписването може и да е четирицифрено число. Навсякъде старите кобоси си водят VIP и съответно могат да писнат всичко. А това са най малките играчи , нищо че са много.
                  Е това вече е абсурдно. При най-малкото четирицифрено презаписване се получават 22 милиарда!!!!!!!

                  Айде по-полека малко...
                  да се готви NYSE .. хахаха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bat sali
                    Дано да греша но за мен презаписването може и да е четирицифрено число. Навсякъде старите кобоси си водят VIP и съответно могат да писнат всичко. А това са най малките играчи , нищо че са много.
                    Е това вече е абсурдно. При най-малкото четирицифрено презаписване се получават 22 милиарда!!!!!!!

                    Айде по-полека малко...
                    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bat sali
                      Дано да греша но за мен презаписването може и да е четирицифрено число. Навсякъде старите кобоси си водят VIP и съответно могат да писнат всичко. А това са най малките играчи , нищо че са много.
                      Напълно съм съгласен! Най-малкото четирицифрено число е хиляда, значи ще подадем заявки за 1/3 от БВП на България.

                      Мно-го сме! Сил-ни сме!

                      Коментар


                      • Дано да греша но за мен презаписването може и да е четирицифрено число. Навсякъде старите кобоси си водят VIP и съответно могат да писнат всичко. А това са най малките играчи , нищо че са много.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ReaL
                          koko_chip
                          никакви транзакционни разходи не се искат, защото не се превеждат никакви пари. (става дума за по -големите играчи)
                          Повечето ИП-та разрешават да се участва със суми от порядака на 5-6 пъти размера на кобоса, и ако имаш 300к -400к в акции сам си сметни за каква сума можеш да заявиш.
                          Какво беше това кобос?

                          Коментар


                          • koko_chip
                            никакви транзакционни разходи не се искат, защото не се превеждат никакви пари. (става дума за по -големите играчи)
                            Повечето ИП-та разрешават да се участва със суми от порядака на 5-6 пъти размера на кобоса, и ако имаш 300к -400к в акции сам си сметни за каква сума можеш да заявиш.

                            Коментар


                            • Както се сещате нямам идея какво ще е презаписването, но пуснах 5пъти повече отколкото мога да платя. Реално се надявам на 50пъти по-малко от подадената поръчка...пък каквото сабя покаже. Силно се надявам да не се окаже, че няма да се презапише и 5 пъти, че тогава става кофти...но много ме съмнява...от Карол смятат, че минимум 20пъти ще е презаписа (хаха, да не се окаже, че само при тях е толкова)...това е от мен... тези, които още се чудят имат време...на другите ни остава да чакаме понеделник....
                              ...разбира се не е никаква препоръка...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ReaL
                                като се окаже, че презаписването е по-малко и няма кешовица да запишеш акциите, просто няма да запиишеш нищо! къде му е риска?!?
                                а иначе 300х110 = 33 000 лв за една акция или за 20-30 лева печалба, но ти не плащаш 33000 лева за тези 20-30 лева печалба, а броиш 110 за 1 акция и заминаваш!!!
                                А транзакционните и други разходи на тези 33000 лева къде ги оставяш?
                                Мнението в никакъв случай не е препоръка за покупка или продажба на акции, права и други ценни книги

                                Коментар

                                Working...
                                X